Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Rowery - nasze hobby - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Rowery - nasze hobby (/showthread.php?tid=495)

Strony: 1 2 3 4


- Ravenloff - 14-09-2005 23:33

Ja też się przyłączam do prośby Gregoriaono. To szczytny cel, a rąk do pomocy nigdy za wiele. Rajd odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj. 18 września.
Więcej szczegółów w temacie Grupa Rowerowa.

A tak a'propos, to zapraszam do częstszego odwiedzania tego działu. Znajduje się on w:
"forum.ewangelizacja.sulechow.net Strona Główna -> Kluby na naszym FORUM -> Klub" -> "Grupa rowerowa". Jako moderator tego działu zapraszam do dyskusji na temat rowerów właśnie tam.
Można też się przyłączyć do "Grupy rowerowej" na naszym Forum. W tym celu należy wejść w opcję "Grupy" znajdującą się na samej górze menu Forum, obok ikony Profilu i Logowania. Potem tam można się dołączyć.


- Kinga93 - 22-11-2008 16:04

Rower to jest to. Kilku znajomych, rower, ciepłe lato i cały świat się uśmiechaOczko Jeszcze aparacik i w ogóle superOczko


- Polonium - 23-11-2008 13:04

Rower to świetny środek transportu. Są rowery napędzane siłą mięśni i rowery elektryczne. Ich zaleta to bezpieczeństwo dla środowiska. Lubię czuć powiew wiatru podczas jazdy i poznawać nowe miejsca. Rowerem można udać się na pielgrzymkę czy wycieczkę np. do lasu czy na rozległe łąki. Gdy jedzie się wśród pól to ma się nierzadko wrażenie nieskończoności i wydłużania się czasu.


RE: Rowery - nasze hobby - pajero - 23-08-2015 13:17

Właśnie mam zamiar zakupić rower dla zdrowia (zalecenie lekarza), myślałem nad jakimś z tych http://www.rowerzysta.pl/trekking.html . Problem w tym że kompletnie się na nich nie znam ;/


RE: Rowery - nasze hobby - milenahajduk - 28-08-2015 15:57

UUUUwielbiam jazdę na rowerze,ostatnio staram się codziennie "rowerować" około 2 godzin.


RE: Rowery - nasze hobby - kamilakonopko - 20-10-2015 06:29

Bardzo lubię jazdę na rowerze. Niestety z braku czasu w tygodniu organizują sobie tylko weekendowe wyprawy na kilka godzin.


RE: Rowery - nasze hobby - danutalipska - 02-12-2015 07:24

A czy ktoś z Was jeździ na rowerze zimą? Ja chciałabym w tym roku spróbować jeździć cały czas, ale nie wiem jak się do tego przygotować.


RE: Rowery - nasze hobby - stokrotka21 - 21-04-2016 13:10

Ja uwielbiam jeździć na rowerze. W końcu mamy już wiosnę i mogę zacząć sezon jazdy na rowerze. W zimie sobie odpuszczam i nie jeżdżę.


RE: Rowery - nasze hobby - agatamajak - 11-05-2016 06:13

Bardzo lubię jeździć na rowerze, a akurat zaczyna się sezon. Mam nadzieję na jakieś ciekawe wyprawy w tym roku.


RE: Rowery - nasze hobby - dawidtomczak - 27-05-2016 09:33

jeżdżę codziennie do pracy rowerem, o ile nie pada deszcz Język


RE: Rowery - nasze hobby - marlenka - 06-07-2016 23:02

Rowery to moja pasja