Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Czy Pan Bóg potrzebuje rozgłosu? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Istota Ewangelizacji (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Czy Pan Bóg potrzebuje rozgłosu? (/showthread.php?tid=50)

Strony: 1 2 3 4 5


- Rachel - 26-04-2008 22:40

BeLzEbUb napisał(a):A ja jestem światłem ewangelizacji czy nie=>
Nie jesteś :twisted: :twisted:
Bóg ma rozgłos, jeżeli poprzez dobre świadectwo wskazujemy , że to dzieło Boże a nie nasza zasluga.


- Ks.Marek - 27-04-2008 00:28

Rachel napisał(a):
BeLzEbUb napisał(a):A ja jestem światłem ewangelizacji czy nie=>
Nie jesteś :twisted: :twisted:
Bóg ma rozgłos, jeżeli poprzez dobre świadectwo wskazujemy , że to dzieło Boże a nie nasza zasluga.
Rachel, ja się nie do końca zgadzam z twoim stanowiskiem. Może i Mister B nie jest światłem, ale z cała pewnością podsyca jego bytność na forum źródło tego światła. Źródłem jest Jezusowa Ewangelia i Łaska Boża - nie ma wątpliwości ku temu. Zaś nasz młody gość i użytkownik zarazem, widać potrzebuje akceptacji. I ja mu ją daję. Skutecznie przepuszczam przez sito moderacji jego posty, ale nie wszystkie lądują w koszu. Zatem jak widać ma coś do powiedzenia i czyni to, póki co, nieśmiało. Ale się niebawem rozkręci, tak przypuszczam.

A rozgłos, o jakim mowa w tym temacie, sam się wysunie na pierwszy plan. O ile uczciwie nań spojrzy Mister B...


- Anonymous - 30-04-2008 22:35

Ks.Marek napisał(a):Rachel, ja się nie do końca zgadzam z twoim stanowiskiem. Może i Mister B nie jest światłem, ale z cała pewnością podsyca jego bytność na forum źródło tego światła.

A widzisz! Zawsze wiedziałem, że jestem wartościowym człowiekiem :-k

Ks.Marek napisał(a):Zaś nasz młody gość i użytkownik zarazem, widać potrzebuje akceptacji.

Rozgryzłeś mnie szanowny arcykapłanie :-k


- aga - 30-04-2008 23:40

Cóż, nie trzeba być nad wyraz bystrym, by to stwierdzić.