Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Studenci judaistyki pilnie poszukiwani. - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wiedza, nauka, filozofia. (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Studenci judaistyki pilnie poszukiwani. (/showthread.php?tid=5139)

Strony: 1 2


- spioh - 16-09-2010 22:17

mazeltow


- Pokora - 10-11-2010 16:50

Ale co to za porównanie arabistyka/judaistyka? Arabów w Polsce jest mało.

Judaistyka to nawet dobry kierunek bo odradza się życie żydowskie w Polsce bo ludzie odkrywają swoje korzenie oraz przecież Żydzi przyjeźdzają do obozów koncentracyjnych i można być tłumaczem.


- Scott - 10-11-2010 17:36

Czy ja wiem? Byłem na wycieczce 3 dniowej [spalem na terenie obozu, w miejscu gdzie było w czasie wojny ss, wycieczka dla klerykow ale miałem dojscia Język ], i wieksze wycieczki Izraela to w ramach jakichs okoliczności sa z tego co sie dowiedzialem. Zresza tam jest zatrudniona na stale mała grupa ludzi.

Porownuje kierunek wg. mnie zblizony, i cieszacy sie wieksza popularnoscia. Przekladnia taka sobie,wg mnie z robota podobnie znajoma skonczyła japonistyke w warszawskim, wydaje sie ze japonczykow mało a praca jest, po filologii rosyjskiej tez na warszawskim inna znajona pracuje w wypozyczalni filmow, a rosjan jeśli chodzi o liczbe to jest troche u nas.


- smokeustachy - 11-11-2010 16:47

Pokora napisał(a):Ale co to za porównanie arabistyka/judaistyka? Arabów w Polsce jest mało.
A Żydów niby dużo?

[ Dodano: Czw 11 Lis, 2010 15:51 ]
omyk napisał(a):To prawda, jest w Polsce masa bezsensownych kierunków Uśmiech ale czy to jest dobry powód, żeby studiować jeden z nich? Oczko Pasja to piękna sprawa, ale uczyć się języka można i bez studiów, jeśli one nie dają jakiś szczególnych uprawnień. A nie myślałaś, żeby wylecieć do Izraela i tam studiować pokrewny kierunek? To by miało ręce i nogi moim zdaniem Uśmiech
Jak masz dyplom to możesz lepiej wyjść za maż.