Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Naprotechnologia, alternatywa dla in vitro? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Rodzina Katolicka (/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Naprotechnologia, alternatywa dla in vitro? (/showthread.php?tid=5158)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- spioh - 05-10-2010 23:54

Cytat:Czy aby nie pomylił się owy redaktor...... ? :shock:
nie. celowa manipulacja.


- Sant - 06-10-2010 07:48

...albo pożyteczny idiotyzm.


- Wojtek37 - 06-10-2010 21:31

Coś o kontrowersyjnych nagrodach Nobla....

http://histmag.org/?id=3316


- Scott - 08-10-2010 21:00

Mordimer_Madder napisał(a):Jasne - wystarczy wytrzeć ręce z cudzej krwi i spokojnie odprawiać mszę... czytasz może czasem to, co sam piszesz? Oprawca zawsze pozostanie oprawcą, bez względu na argumenty, którymi zechcesz ów mord usprawiedliwić
Słucham? Nie Kosciol zabija miliony całkowicie niewinnych osób co roku jak to robią głownie ateisci dzieki prawu przez nich uchwalanemu. Ale tamte osoby ktorych poglady były jawnie sprzeczne z Biblią, ktore nierzadko mordowaly dzieci zeby "lepiej" czarować, to już tak tacy meczennicy ze wrecz slow brakuje wrogom Kosciola żeby ich zalować.

A co co logiki Bożej, i tu dam przyklad chocby tego dlaczego ci Zydzi tak wybijali te narody oscienne, i to z błogoslawienstwem Bożym, to już wlasnie...Boża logika. I może warto żebyś ją przeanalizował.


- Mordimer_Madder - 09-10-2010 11:29

Gdy za jakieś dwieście lat /tak mi wynika z wstępnego wyliczenia pod warunkiem, że dynamika zabiegów aborcyjnych utrzyma się na tym samym poziomie/ liczba "zamordowanych embrionów" dorówna liczbie zamordowanych przez krzyżowców i inkwizycję cuzamen do kupy, będziemy mogli sobie o tym pogwarzyć, jak równy z równym... do tej pory lepiej zamilcz we wstydzie Pomysł

A jak jeszcze ktoś kiedyś przeprowadzi badanie, jakiego wyznania są kobiety, poddające się tym zabiegom, to dopiero będzie heca :aniol:

Scott napisał(a):A co co logiki Bożej, i tu dam przyklad chocby tego dlaczego ci Zydzi tak wybijali te narody oscienne, i to z błogoslawienstwem Bożym, to już wlasnie...Boża logika. I może warto żebyś ją przeanalizował.

Właśnie owej "logice" zawdzięczam to, że jestem, kim jestem... usprawiedliwianie ludobójstwa czy to "bożą logiką" czy też czymkolwiek innym w niczym nie zmienia samego ludobójstwa, co jasno sprecyzował onego czasu taki jeden trybunał w mieście Norymberga.

... i jeszcze jedno - czy wypada, żeby moderator polskojęzycznego forum sam pisał bez polskich znaków diakrytycznych :shock: W cytowanym powyżej fragmencie jest z tej przyczyny 6 błędów ortograficznych, co jasno oznacza notoryczność a nie przypadek Pomysł


- M. Ink. * - 09-10-2010 15:16

Mordimer_Madder napisał(a):dorówna liczbie
już dawno przekroczyła w tempie geometrycznym


- Mordimer_Madder - 09-10-2010 16:10

Cytat:w tempie geometrycznym
... a co to za neologizm? :shock:


- M. Ink. * - 09-10-2010 17:27

Mordimer_Madder napisał(a)::shock:
a co to za zdziwko?


- Mordimer_Madder - 09-10-2010 18:48

Ponieważ po polsku to, co zapewne miałeś na myśli, nazywa się "ciągiem geometrycznym", kiedyś zwanym "postępem geometrycznym"... pojęcia "tempo geometryczne" nie ma w języku polskim... abstrahując zatem od samego śmiesznego założenia, wypada się pośmiać i z nazewnictwa... ergo "wart Pac pałaca i pałac Paca" :mrgreen:


- M. Ink. * - 09-10-2010 22:34

Mordimer_Madder napisał(a):to, co zapewne miałeś na myśli, nazywa się "ciągiem geometrycznym", kiedyś zwanym "postępem geometrycznym"
nie pitol

to, co miałem na myśli, to i wyraziłem w swoim slangu - skoro jakoś to interpretujesz, to widać, że nieco czaisz o co kaman


- Mordimer_Madder - 10-10-2010 08:41

No to może jeszcze dasz na swoje slangowe stwierdzenie jakiś nieslangowy przykład? I najlepiej nie stosuj może teorii liczb urojonych...


- M. Ink. * - 10-10-2010 09:13

Mordimer_Madder napisał(a):przykład?
dałem już przykład


- Mordimer_Madder - 10-10-2010 10:48

Nie męcz moich zajadów... rejestrowałem się na http://forum.e-sancti.net/ a nie na http://www.pudelek.pl/

Albo dyskutuj ze mną na jakimś minimalnym przynajmniej poziomie, albo znajdź sobie inną nogawkę do szarpania.


- M. Ink. * - 10-10-2010 12:10

odpowiem ci twoimi własnymi słowami:

Mordimer_Madder napisał(a):dyskutuj ze mną na jakimś minimalnym przynajmniej poziomie

...oraz: "nie męcz moich zajadów" absurdami typu:

Mordimer_Madder napisał(a):Gdy za jakieś dwieście lat /.../ liczba "zamordowanych embrionów" dorówna liczbie zamordowanych przez krzyżowców i inkwizycję
takie brednie nie nadają się nawet na tego twojego pudelka:

Mordimer_Madder napisał(a):nie na http://www.pudelek.pl/
zieeeew

********************

Mordimer_Madder napisał(a):znajdź sobie inną nogawkę do szarpania
znów jakaś obraźliwa sugestia :roll: tego się można było spodziewać...

uwaga do Moderatora: :spam:


- Mordimer_Madder - 10-10-2010 17:08

Jak zwykle unikasz merytoryki... i dajesz kolejny przykład swej niewiedzy i braku obycia:
Cytat:uwaga do Moderatora: :spam:
Nie wysyłałem ci żadnej wiadomości e-mail a nawet gdyby, to i tak nie spełniałaby ona warunków spamu... widać jasno, że wyrobiłeś już sobie odruch warunkowy i bez moderatorsko-adminiej spódnicy czujesz się jak dziecko we mgle... dzień bez donosu to rok życia stracony :diabelek:

Co zaś się tyczy obraźliwych sugestii, to:
Cytat:zieeeew
z całą pewnością jest wzorem kultury wypowiedzi...

Widzę, że do listy ludzi, z którymi nie polemizuję obok santa muszę ponownie i na stałe umieścić i ciebie, bo szkoda mi klawiatury i zdrowia Pomysł