Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Naprotechnologia, alternatywa dla in vitro? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Rodzina Katolicka (/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Naprotechnologia, alternatywa dla in vitro? (/showthread.php?tid=5158)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- M. Ink. * - 10-10-2010 19:26

Mordimer_Madder napisał(a):unikasz merytoryki
ty owszem - unikasz: rzucasz jedynie wytarte slogany o przerażająco złej inkwizycji i prze-okrutnych krucjatach Duży uśmiech

Mordimer_Madder napisał(a):dajesz kolejny przykład swej niewiedzy
raczej odwrotnie - ujawniłeś własną niewiedzę; ilość zamordowanych przez aborcję embrionów jest liczbowo nieporównywalna do jakiegokolwiek globalnego zjawiska;

cała inkwizycja i krucjaty razem wzięte to przy tym ledwie ułamek procenta Pomysł

Mordimer_Madder napisał(a):bez moderatorsko-adminiej spódnicy czujesz się jak dziecko we mgle...
i znowu ad personam :rulez:

zasada sprawdziła się po raz kolejny:

Cytat:Argumentum ad personam (łac. argument skierowany do osoby)

[...]

dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika, nie przebierając przy tym w słowach [...] unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane

stąd
pozostaje mieć nadzieję, że jeśli jeszcze parę razy użyjesz ad personam, to może w końcu jakiś Admin podejmie decyzję o jakimś ostrzeżeniu dla ciebie: :ban:


- omyk - 10-10-2010 20:44

Panowie, przestańcie w końcu. Nie lubicie się, to dajcie sobie ignory i wsio, no chyba, że się lubicie i czubicie... W takim przypadku proszę, żebyście to robili na neutralnym terenie - w hyde parku, na PW, na gg, mailowo, pocztą, albo przy jakiejś kawie... A nie rozwalajcie konkretnego tematu Uśmiech


- Mordimer_Madder - 10-10-2010 21:24

Spokojnie - jak napisałem powyżej, skończyłem już definitywnie wszelką dyskusję z M. Ink. * - amen albo howgh :!:


- Sant - 11-10-2010 08:41

Cóż - potwierdza sie, że mordimer lubi dyskutować tylko z tymi nad którymi czuje intelektualną przewagę.


- M. Ink. * - 12-10-2010 03:51

sant Uśmiech


- Razen - 12-10-2010 14:01

M. Ink. *, jesteś mistrzem w "uszczuplaniu" wypowiedzi Duży uśmiech


- M. Ink. * - 12-10-2010 17:51

acha Oczko


- Sant - 14-10-2010 08:56

Hmm :?:


- aleksab - 14-10-2010 20:40

Ludzie !! Szanujmy te forum i błagam powstrzymajmy się od jego zaśmiecania postami posiadającymi tylko jeden emotikon lub wypowiedź typu:
Cytat:acha
Błagam !
Zwłaszcza ze Naprotechnologia to bardzo ważny a mało poruszany i rozpowszechniony temat w Polsce wiec na prawdę jest o czym pisać


- M. Ink. * - 21-10-2010 18:23

Ciekawe wyniki sondażu dla wyborczej - zamieszczam dane w momencie bezpośrednio po oddaniu przeze mnie głosu:

Cytat:SONDAŻ
Jak oceniasz in vitro?

73%
Jestem przeciwko metodzie in vitro (13242)

15%
Powinno być powszechnie dostępne i w całości refundowane (2752)

6%
Refundacja powinna być najwyżej częściowa (1126)

5%
In vitro nie powinno być refundowane, ale dostępne (904)

Liczba oddanych głosów: 18024

http://wyborcza.pl/1,75478,8526553,Wyklete_in_vitro.html
Ale najzabawniejszy jest dopisek autorów wyborczej:

Cytat:Szanowni Czytelnicy, sondaż w którym pytaliśmy o wasz pogląd na in vitro (na dole po lewej) stał się celem dla masowo głosujących przeciwników tej metody.
Szanowni Goście spod prawej ściany, miło nam, że do nas zaglądacie. Zapraszamy częściej! [redakcja wyborcza.pl, 21.10.2010]

tamże
ciekawe... nie dowierzają własnym czytelnikom? Duży uśmiech


- Mordimer_Madder - 21-10-2010 19:12

Cytat:65 proc. lekarzy popiera przynajmniej częściową refundację zabiegu - wynika z sondażu przeprowadzonego przez portal dla lekarzy Konsylium24.pl. Jak podkreśla Konsylium24.pl, wśród zwolenników wykorzystania publicznych pieniędzy na finansowanie in vitro, co czwarty ankietowany lekarz (24 proc.) jest za refundacją w całości, tyle samo badanych - za 70 proc. finansowaniem, a 15 proc. - za 30 proc. Z kolei 35 proc. respondentów uważa, że in vitro nie powinno być w ogóle finansowane ze środków publicznych.
źródło

[Obrazek: 1600283.jpg]
Dr Ira Craft z londyńskiego szpitala Cromwell w otoczeniu matek i dzieci poczętych metodą in vitro


- omyk - 21-10-2010 21:15

Hahahahahahahahahha Inky :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Od razu widać jak bardzo cenią intelekt swoich czytelników - uważają ich za masę, którą bezwarunkowo da się urobić tak, żeby ich poglądy pokrywały się stuprocentowo z zamysłem redaktorów...

Nooo. Przecież jak ktoś myśli inaczej, to od razu widać, że nas nie czyta 8) chyba przeceniają własną pralnię mózgów - a jednocześnie dobrze, że się do niej wgl przyznają.

Coraz lepiej w mediach, no comments.

(oczywiście też kliknęłam odpowiedni guziczek :aniol: )


- M. Ink. * - 21-10-2010 22:27

omyk napisał(a):uważają ich za masę, którą bezwarunkowo da się urobić
komunizm jadem wciąż mózgi toczy... acz dziś już różowy, niż czerwony-nierozcieńczony

trudno się dziwić, że duchowe dzieci Marksa i Sartre'a są gorącymi zwolennikami in vitro... :-({|=


- omyk - 22-10-2010 00:50

Ostatnie 5 minut spędziłam odświeżając stronę GW-prawdy. Słuchajcie, o godzinie 00:40 prawie za każdym odświeżeniem, które robiłam ciągle - czekając tylko aż się strona załaduje i dalej - było o kilkadziesiąt osób "za" in vitro więcej. Kiedy nadrobili na tyle, że wyrównali procenty i zyskali przewagę 3% - odpuścili i od kilku minut do teraz, nie doszedł żaden głos. To jest jawne oszustwo. Chyba czas skończyć z kurtuazyjnym nazewnictwem "gw-prawda" i zacząć nazywać rzeczy po imieniu... to jest po prostu krwawoczerwona sraczka.


- kredka198 - 22-10-2010 12:20

"media 4tą władzą w świecie" :twisted: Smutny