Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
do kogo winniśmy się modlić? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Nasza wiara (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: do kogo winniśmy się modlić? (/showthread.php?tid=5717)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: do kogo winniśmy się modlić? - Sant - 01-02-2012 13:42

(01-02-2012 12:20 )Aloes napisał(a):  Widzę, że cała Wasza uwaga skupiła się na mnie. Słuchajcie panowie - jestem skromnym człowiekiem, więc może już nie piszcie o mnie (bo się wzbiję w pychę) a raczej przedstawcie jakieś sensowne argumenty, bo ich brakuje najbardziej. Pozdrawiam!

Pochlebiasz sobie. Również dyskutuję z Warkoczem,

w dodatku nikt nie skupia sie na tobie, tylko z toba rozmawia. Trudno nie odnosić sie do rozmówcy.


Cytat:Oto odpowiedź na Twoje pytanie, Śpiochu:

"Wtedy Piotr przemówił w dłuższym wywodzie: Przekonuję się, że Bóg naprawdę nie ma względu na osoby. Ale w każdym narodzie miły jest Mu ten, kto się Go boi i postępuje sprawiedliwie" (Dzieje 10:34,35).

Jeżeli ktoś szczerze pragnie poznać jedynego prawdziwego Boga, to On mu to umożliwi.
Ty zdajesz się absolutnie nie przyjmować argumentów strony przeciwnej i dalej brniesz w ślepy zaułek. Próbujesz narzucać sposób dyskusji ignorując co zostało juz powiedziane- niekoniecznie w tym wątku, ale w odpowiedzi na twoje posty.


RE: do kogo winniśmy się modlić? - Scott - 01-02-2012 13:45

Spokojnie Aloes, rozmawiamy o tym co piszesz nie o Tobie. Uśmiech


RE: do kogo winniśmy się modlić? - Aloes - 01-02-2012 15:05

(01-02-2012 13:45 )Scott napisał(a):  Spokojnie Aloes, rozmawiamy o tym co piszesz nie o Tobie. Uśmiech
Dzięki! Uspokoiłeś mnie troszkę.


RE: do kogo winniśmy się modlić? - Scott - 01-02-2012 15:18

Fajnie, EOT i wracamy do tematu.