Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Sny, czy one coś znaczą... - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ewangelizacyjna Pomoc (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Sny, czy one coś znaczą... (/showthread.php?tid=637)

Strony: 1 2 3 4 5


- duszyczka - 16-03-2008 13:12

ja uważam ze sny sie spełniają bo ostatnio sni mi sie modem ze dostałam go z naprawy no i dostałam telefon ze modem już jest tego samego dniaxD


- Ks.Marek - 16-03-2008 15:44

A może to było deja vu?


- nika92 8177 - 16-03-2008 17:49

kiedyś śniło mi się ze pewna nieznajomy nie daje mi sie modlić podczas mszy. cały czas mnie zaczepiał, robił kawały, próbuje przytulać sie nachalnie. Bardzo się bałam. Wkoncu moi przyjaciele(na których zawsze moge liczyć) wyprowadzili go ze świątyni. dalej nie wiem co się działo, bo się obudziłam.
tydzien po tym poznałam tą osobe, kolega kolegi. bardzo fajny ludek, ale gdy na niego spojrze przypomina mi się sen i nie wiem co mam o tym myśleć :?: :?: :?:


- duszyczka - 16-03-2008 18:06

Ks.Marek napisał(a):A może to było deja vu?
raczej nie


- Ks.Marek - 17-03-2008 00:45

duszyczka napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):A może to było deja vu?
raczej nie
A skąd wiesz? To się często zdarza, i nie ma się co wstydzić, że się to ma.


- duszyczka - 19-03-2008 17:10

Ks.Marek napisał(a):A skąd wiesz? To się często zdarza, i nie ma się co wstydzić, że się to ma.
wie że sie zdarza bo mam takie przypadki ale nie w tym kontekście.


- Ks.Marek - 19-03-2008 21:01

A możesz rozwinąć myśl, którą podjęłaś wcześniej, iż sny się sprawdzają? Co to wg ciebie dokładnie znaczy?


- aksiez01 - 20-03-2008 11:00

Ja jestem zdania że sny się sprawdzają.Jakieś 4 lata temu przyśnił mi się mój tata który od roku już nie żył że przyszedł do domu i przekwitał mnie i zaczęliśmy rozmowę w której powiedział mi że w nie długim czasie ktoś z rodziny dołączy do niego że nie będzie już sam,po około dwóch tygodniach mój kuzyn zginą w wypadku samochodowym...


- sanderka1000 - 23-03-2008 21:27

Ja ostatnio miałam sen, że znajomy ojciec powiedział mi, że mam chorobę duchową... W Wielki Piątek podczas homilii ojciec misjonarz, który specjalnie na ten dzień przyjechał do naszej parafii, głoszący słowo uświadomił mi, że mam tą chorobę... I teraz już w ogóle nie wiem co sądzić na temat snów...


- Ks.Marek - 23-03-2008 22:18

sanderka1000 napisał(a):W Wielki Piątek podczas homilii ojciec misjonarz, który specjalnie na ten dzień przyjechał do naszej parafii, głoszący słowo uświadomił mi, że mam tą chorobę..
Nie potrzeba wiele, by stwierdzić obecność choroby duchowej, a co do snów: kto wie, czy nam Pan Bóg nie daje znać przez sny właśnie...


- aga - 23-03-2008 22:32

Tylko nie można w sposób magiczny podchodzić do wiary i do snów, którym można przypisywać magiczne znaczenie.