Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Film i wszystko z nim związane - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Film i wszystko z nim związane (/showthread.php?tid=890)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


- Offca - 06-01-2007 23:41

No to nie wiesz co tracisz ;P


- Rachel - 07-01-2007 00:57

Offca, postaram się poprawić ;P

A o czym jest film?


- Daisy - 07-01-2007 02:37

;( a moja mama ogladala dzisiaj "Ben Hura" a ja musiałam jechać do pracy i nie obejrzałam całości Smutny a tak bardzo lubie ten film....


- Offca - 07-01-2007 13:28

rachel napisał(a):A o czym jest film?
To autentyczna historia genialnego matematyka Johna Nasha, który cierpiał na schizofrenię. Facet w 1994 roku dostał Nobla za swoje osiągnięcia. A film jest właśnie o jego geniuszu i zmaganiu się z chorobą. Bardzo wzruszający. Russell Crowe grający Nasha po prostu wymiata na wszystkie strony Uśmiech
Tematyka podobna do tego filmu co podałaś, choć na filmweb.pl nic o nim nie znalałam :?

[ Dodano: Nie 07 Sty, 2007 12:28 ]
Nigdy do końca nie oglądałam "Ben Hura" bo wydawał mi się strasznie długi ;P Najfajniejszy jest wyścig rydwanów Uśmiech


- Daisy - 07-01-2007 14:09

Offca napisał(a):Najfajniejszy jest wyścig rydwanów
to przeciez już przy końcu :zmieszany:


- Offca - 07-01-2007 14:13

Daisy napisał(a):to przeciez już przy końcu :zmieszany:
No popatrz, widać słabo znam ten film. Kojarzę z niego głównie ten wyścig :roll: Co jest w środku, ciężko by mi było powiedzieć.


- Helmutt - 18-01-2007 09:19

Wczoraj oglądaliśmy z żoną "How much do you love me" z Moniką Belucci i Gerardem Depardieu. Jestem załamany, kolejny film potwierdzający według mnie ostateczny upadek kina europejskiego, egzaltowana, stylizowana na chłam w stylu Almodowara opowieść o prostytutce, która zaczyna mieszkać z facetem, który podaje się za milionera, choć nim nie jest, zaraz potem jego przyjaciel doktor wypytuje go o to, gdzie i kiedy robili... no wiecie co, przy okazji obmacując ją po cyckach, potem ta obściskuje się z jego kupmlem z pracy na jego oczach stwoerdzając rozbrajająco "Przecież jestem dziwką", potem przychodzi jej mąż gangster, któy ją zabiera do domu, a potem oddaje ją gościowi a potem znowu chce zabrać, potem....... et caetera
Film bez początku i końca, szmira jakich mało, jak ktoś lubi Monikę Belucci może obejrzec bo sporo się tam ona obnaża Oczko. Reszcie odradzam. Jestem zdegustowany. Wracam do "Świata wg Kiepskich", tam przynajmniej jest jakiś sens. Durny ale jednak.


- Lola - 18-01-2007 18:35

a ja ostatnio obejrzałam "Shooting Livien" dramat, o muzyku Johnym Livienie, który jak to bywa często w życiu artystów zmaga się bardzo intensywnie z demonami z dzieciństwa i nawet mi się film spodobał, co jest u mnie rzadkością :wink:


- Offca - 18-01-2007 22:56

A ja muszę na ped. specjalną obejrzeć "Rain Men'a" z Dustinem Hoffmanem i Tomem Cruisem. Sęk w tym, że w wielu wypożyczalniach go po prostu nie ma, bo film jest stary :/ A słyszałam, że bardzo dobry.


- Ela - 19-01-2007 03:00

Offca napisał(a):A ja muszę na ped. specjalną obejrzeć "Rain Men'a" z Dustinem Hoffmanem i Tomem Cruisem. Sęk w tym, że w wielu wypożyczalniach go po prostu nie ma, bo film jest stary A słyszałam, że bardzo dobry

stary, ale faktycznie dobry.

DARTH_HELMUTH napisał(a):Wracam do "Świata wg Kiepskich", tam przynajmniej jest jakiś sens. Durny ale jednak

Och jak ja bym chciala miec mozliwosc ogladania tego serialu. Jak jestem w Polsce, to moj mlody sasiad nagrywa mi odcinki abym mogla obejrzec choc troche. :mrgreen:


- Polonium - 19-01-2007 13:16

Tak.Z tym "Światem wg.Kiepskich" jest się naprawdę z czego pośmiać.Tu są niektóre odcinki: http://www.youtube.com
w wyszukiwarkę wpisuje się:"Świat według Kiepskich" i klika Search.Tam coś będzie.


- Myszkunia - 19-01-2007 19:36

Offca napisał(a):A ja muszę na ped. specjalną obejrzeć "Rain Men'a" z Dustinem Hoffmanem i Tomem Cruisem. Sęk w tym, że w wielu wypożyczalniach go po prostu nie ma, bo film jest stary A słyszałam, że bardzo dobry.

Ten film jest wręcz świetny. A Dustin Hoffmann wspaniały. Jakieś dwa mies. temu leciał w telewizji. Obejrzałam i nadal mi się podoba( a nie zawsze tak bywa w przypadku filmów, które się obejrzało kilka razy).

A "Świat wg Kiepskich" to raz bywa bardzo zabawny, ale w niektórych odcinkach to trzeba szukać powodów do śmiechu...


- Offca - 19-01-2007 21:26

Ja muszę tego Rain Men'a obejrzeć na egzamin z pedagogiki specjalnej ;P


- Ks.Marek - 19-01-2007 22:43

SEBASTIANO napisał(a):Tak.Z tym "Światem wg.Kiepskich" jest się naprawdę z czego pośmiać.T
Tak. Śmiać się można z nas, Polaków, którzyśmy są tak bardzo zdegenerowani na wielu płaszczyznach...


- Offca - 20-01-2007 01:47

Postanowiłam obejrzeć sobie "Lśnienie", skoro czytałam książkę Oczko No i się ździepko zawiodłam Smutny Po pierwsze: książka dużo lepsza, po drugie cały film psuje ta histeryczna żona głównego bohatera, totalna ciamajda i niemota! Miałam ochotę w nią rzucić pilotem od telewizora, tak mnie wnerwiała. Kto z niej aktorkę zrobił to nie wiem. Czytając książkę miałam o niej zupełnie inne wyobrażenie. Jack Nicholson jak zwykle diabelsko powalający :diabelek: