Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Film i wszystko z nim związane - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Film i wszystko z nim związane (/showthread.php?tid=890)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


- Helmutt - 14-03-2007 11:22

Ks.Marek napisał(a):3. Tutaj
Widzę że ty też polubileś Prison BreakaUśmiech


- Ks.Marek - 14-03-2007 12:12

Helmutt napisał(a):Widzę że ty też polubileś Prison BreakaUśmiech
Jescze ani jednego odcinka nie oglądałem. Czekam na płytki z cała 1 serią.


- Helmutt - 14-03-2007 14:37

Ks.Marek napisał(a):
Helmutt napisał(a):Widzę że ty też polubileś Prison BreakaUśmiech
Jescze ani jednego odcinka nie oglądałem. Czekam na płytki z cała 1 serią.
Masz już je zamówione gdzieś? Oczko
Ja mam cała 1 serię i kawałek drugiej. Jakby co.


- Scott - 17-03-2007 08:46

Offca napisał(a):Ks.Marek napisał/a:
Plac Zbawiciela

Tak prawdziwy, że aż przykry...
Niezła przestroga i daje do myślenia.
przedobrzony wg. mnie- chcieli zrobić coś życiowego i za daleko sie zapędzili. "Maria pełna łaski" - nieco podobna tematyka, a lepszy, bardziej realny.


http://www.filmweb.pl/300+mil+do+nieba+1989+o+filmie,Film,id=3494 >>widział ktoś ten film?


- Terebint - 17-03-2007 12:03

Scott napisał(a):http://www.filmweb.pl/300+mil+do+nieba+1989+o+filmie,Film,id=3494 >>widział ktoś ten film?
Ja oglądałem, ale dość dawno temu - kilkakrotnie. Jak dla mnie świetny dramat, w niesamowity sposób oddający komunistyczną rzeczywistość.

A jeżeli chodzi o filmy religijne, lub zataczające kręgi, koło tego tematu to każdemu polecam Misję.

W tym filmie wszystko jest niesamowite. Począwszy od scenariusza, grę aktorów, kapitalną muzykę, aż po reżyserię. A w końcówce filmu Jezuici muszą się zmierzyć z nieprawdopodobnym dylematem moralnym.


- Scott - 17-03-2007 13:00

Cytat:Gdzie i w jaki sposób można legalnie przez neta obejrzeć film? Jakby, co to z góry dziękuję za informacje. Uśmiech

http://swiadekkoronny.onet.pl/stream.html :wink:


- Myszkunia - 17-03-2007 17:12

Helmutt napisał(a):Ks.Marek napisał/a:
Helmutt napisał/a:

Widzę że ty też polubileś Prison BreakaUśmiech

Jescze ani jednego odcinka nie oglądałem. Czekam na płytki z cała 1 serią.

Masz już je zamówione gdzieś?
Ja mam cała 1 serię i kawałek drugiej. Jakby co.
To już pewnie obejrzałeś. czy cały czas ten film jest na tak samo dobrym poziomie jak na początku? I czy jeszcze w pierwszej serii ucieknie?


- Helmutt - 19-03-2007 07:17

Myszkunia napisał(a):
Helmutt napisał(a):Ks.Marek napisał/a:
Helmutt napisał/a:

Widzę że ty też polubileś Prison BreakaUśmiech

Jescze ani jednego odcinka nie oglądałem. Czekam na płytki z cała 1 serią.

Masz już je zamówione gdzieś?
Ja mam cała 1 serię i kawałek drugiej. Jakby co.
To już pewnie obejrzałeś. czy cały czas ten film jest na tak samo dobrym poziomie jak na początku?
1 seria jest światna w całości, trzyma poziom. W drugiej już nieco przekombinowali, ale też jest dobra
Cytat:I czy jeszcze w pierwszej serii ucieknie?
Nie jestem upoważniony do odpowiedzi na te pytanie Oczko


- Terebint - 19-03-2007 12:28

Helmutt napisał(a):Ale jaki film? Może coś konkretniej. Bo, wiesz to jest "temat rzeka"...
Dla mnie to było zaskoczenie, że przez neta można sobie legalnie obejrzeć film. Dlatego też tak bardzo ogólnie zapytałem. Oczko Myślałem, że może jest gdzieś jakiś duży serwis z filmami, i stamtąd można sobie wybrać, jakiś interesujący film. Oczko
Ks.Marek napisał(a):3. Tutaj
Dziękuję. Uśmiech
Scott napisał(a):http://swiadekkoronny.onet.pl/stream.html :wink:
Dziękuję. Uśmiech


- Ela - 20-03-2007 04:25

Helmutt napisał(a):A "Swiadek koronny"? Jak się Wam podobał?

Nawet mocny, chociaż zakończenie standardowe... (bueeee... jak ja nie lubię zakończeń gdy bohater mający jedyną okazje by się zemścić - rezygnuje z tego z przyczyn niewiadomych). Z mocnej sensacji najbardziej podobał mi sie "Punisher".


Heh... dzieki temu, że film mozna było obejrzec w internecie - ma go już cała Polska Uśmiech

Nawet ja obejrzalam ten film i to w normalnym, jesli tak moge napisac kinie w Toronto.
Podoba mi sie, ze film polski jest wyswietlany na rowni z filmami Hollywood.

Film mi sie podobal.
Powiem wiecej kino bylo pelne widzow.. a sala byla duza. :jupi:


- Myszkunia - 23-03-2007 11:20

Helmutt napisał(a):Nie jestem upoważniony do odpowiedzi na te pytanie
A ja przez to umrę z ciekawości Duży uśmiech


- Offca - 25-03-2007 21:52

Oglądałam wczoraj "Duchy Goi". Pomijając fakt, że spodziewałam się kompletnie innego wątku i historii, film nawet ciekawy, przynajmniej mi się podobał. Nie jest to nie wiem jaka rewelacja, ale można sobie obejrzeć. Interesujący wątek o inkwizycji i Świętym Oficjum. Nie znam się za bardzo na historii i ciężko mi powiedzieć, czy było to przesadzone, czy nie, ale chyba można by tam znaleźć ziarnko prawdy. Albo nie jedno.


- Ela - 26-03-2007 04:14

Wczoraj bylam w kinie na "300".
Myslalam, ze film bedzie lepszy, ogolnie mowiac efekty fantastyczne, ale fabula taka sobie.


- Ks.Marek - 28-03-2007 23:08

A ja mam na boku 12 odcinków Lostów Sezon 3. Ale jazda. Ciekawe co to będzie dalej...


- Offca - 28-03-2007 23:45

Też dzisiaj oglądałam "300" i przyznaję rację Eli. Efekty fajne, ale fabuła faktycznie mogłaby być lepsza. Aczkolwiek film ciekawy, sporo tam faktów jeśli chodzi o spartańskie społeczeństwo.