Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Strona o Andrzeju L. - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Inne linki (/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Wątek: Strona o Andrzeju L. (/showthread.php?tid=901)

Strony: 1 2 3


Strona o Andrzeju L. - Offca - 09-10-2005 22:16

To by się do Humoru nadawło. Można paść ze śmiechu :hahaha:

http://www.lepper.linuxpl.com

Polecam zwłaszcza galerię. Czego to ludzie nie wymyślą :mrgreen:


- Harpoon - 09-10-2005 22:20

O rany, skąd Ty wytrzasnęłaś tą stronkę :?: :hahaha:


- Offca - 09-10-2005 22:22

Wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę "Andrzej Lepper". To jest hit roku ta strona :hahaha: :hahaha: :hahaha:


- Annnika - 09-10-2005 22:25

Mnie cytaty rozwaliły :hahaha: - szczególnie ten o pamięci komputerowej Duży uśmiech


- Gonzo - 09-10-2005 22:30

a dla mnie hymn samoobrony jest najlepszy Duży uśmiech Duży uśmiech
"Polskę trzeba zLepperować" - prawdziwy hicior
http://www.samoobrona.org.pl/pages/10.Multimedia/00.Trubadurzy/trubadurzy.mp3


- Harpoon - 09-10-2005 22:32

hymn tez niezly :roll2:


- TOMASZ32-SANCTI - 10-10-2005 00:03

Odlotowa strona Offco, szczególnie ta fotka ze stówką oraz batmanem. Napewno jest wiele innych, ale na początek podobają mi się te dwie.

Pozdrawiam


- Ravenloff - 10-10-2005 01:26

A wejdźcie sobie na stronę główną Google: www.google.pl wpiszcie w pole słowo:
kretyn
a następnie wciśnijcie przycisk "Szczęśliwy traf".


- TOMASZ32-SANCTI - 10-10-2005 01:39

No cóż, nie spodziewałem sie, ze on jest aż tak lubiany, że występuje pod takim hasłem.

Pozdrawiam


- Offca - 10-10-2005 16:57

Słuchajcie, ale Lepper specjalnie robi z siebie za przeproszeniem takiego buraka i za to go ludzie kochają :mrgreen: Bez niego byłoby całkiem nudno w polityce, nie prawdaż? Oczko


- TOMASZ32-SANCTI - 10-10-2005 19:19

Jasne Offco, ja myślałem co by było, gdyby taki lepper wygrał w wyborach. To dopiero mielibyśmy prezydenta komika, było by to zabawne.

Pozdrawiam


- Jólka - 10-10-2005 19:23

Tomaszu, ale ci sie na żarty zebrało. wtedy to by było wesoło. Zborze na torach by było ustawowo wysypywane. Wprowadzono by ustawę odnosnie barykadowania dróg wg. odpowiedniego grafiku Duży uśmiech


- TOMASZ32-SANCTI - 10-10-2005 20:09

No przecież ten człowiek nie zostanie prezydentem, więc nie ma sie czym martwić,a humor mi jak narzie dopisuje więc mogę sie z niego pośmiać, to chyba niz złego, dla mnie bardzo zabawne.
Komik, który startuje w wyborach na prezydenta.

Pozdrawiam


- Cichociemny - 10-10-2005 20:36

Ale coby nie mówić panu Lepperowi trzeba pogratulować bo mało w naszym pięknym kraju jest polityków tak zdeterminowanych i nastawionych na sukces który niewątpliwie osiągnął , parenaście lat temu był zwykłym "chłopem" i zbierał ziemniaki na polu zaczynał od samego dołu a skończył na trzecim miejscu w wyborach prezydenckich i zawdzięcza to tylko swojemu tupeciarstwu (w przeciwieństwie do Kaczyńskich wywindowanych przez pana Lecha).Pamiętam parenaście lat temu kiedy wszyscy "poważni" politycy sięz niego śmiali że to taki folklor i zaraz zniknie w niebyt jak pan Tymiński a tu :shock: no oczywiście to też specyfika naszego niedouczonego elektoratu ale trzeba przyznać charakter to chłop ma - taki tradycyjnie Polski.


- Offca - 10-10-2005 20:51

Charakter może i ma, ale coś jest nie tak, skoro w Rządzie sa osoby z wykształceniem zawodowym i podstawowym ( niektórzy członkowie Samoobrony ), a powinny mieć wykształcenie wyższe :!: