Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strona o Andrzeju L.
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Strona o Andrzeju L.
To by się do Humoru nadawło. Można paść ze śmiechu :hahaha:

http://www.lepper.linuxpl.com

Polecam zwłaszcza galerię. Czego to ludzie nie wymyślą :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-10-2005 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
O rany, skąd Ty wytrzasnęłaś tą stronkę :?: :hahaha:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
09-10-2005 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę "Andrzej Lepper". To jest hit roku ta strona :hahaha: :hahaha: :hahaha:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-10-2005 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
Mnie cytaty rozwaliły :hahaha: - szczególnie ten o pamięci komputerowej Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
09-10-2005 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
a dla mnie hymn samoobrony jest najlepszy Duży uśmiech Duży uśmiech
"Polskę trzeba zLepperować" - prawdziwy hicior
http://www.samoobrona.org.pl/pages/10.Mu...adurzy.mp3
09-10-2005 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
hymn tez niezly :roll2:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
09-10-2005 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Odlotowa strona Offco, szczególnie ta fotka ze stówką oraz batmanem. Napewno jest wiele innych, ale na początek podobają mi się te dwie.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-10-2005 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
A wejdźcie sobie na stronę główną Google: www.google.pl wpiszcie w pole słowo:
kretyn
a następnie wciśnijcie przycisk "Szczęśliwy traf".

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
10-10-2005 01:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
No cóż, nie spodziewałem sie, ze on jest aż tak lubiany, że występuje pod takim hasłem.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-10-2005 01:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Słuchajcie, ale Lepper specjalnie robi z siebie za przeproszeniem takiego buraka i za to go ludzie kochają :mrgreen: Bez niego byłoby całkiem nudno w polityce, nie prawdaż? Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
10-10-2005 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Jasne Offco, ja myślałem co by było, gdyby taki lepper wygrał w wyborach. To dopiero mielibyśmy prezydenta komika, było by to zabawne.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-10-2005 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Tomaszu, ale ci sie na żarty zebrało. wtedy to by było wesoło. Zborze na torach by było ustawowo wysypywane. Wprowadzono by ustawę odnosnie barykadowania dróg wg. odpowiedniego grafiku Duży uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
10-10-2005 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
No przecież ten człowiek nie zostanie prezydentem, więc nie ma sie czym martwić,a humor mi jak narzie dopisuje więc mogę sie z niego pośmiać, to chyba niz złego, dla mnie bardzo zabawne.
Komik, który startuje w wyborach na prezydenta.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-10-2005 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ale coby nie mówić panu Lepperowi trzeba pogratulować bo mało w naszym pięknym kraju jest polityków tak zdeterminowanych i nastawionych na sukces który niewątpliwie osiągnął , parenaście lat temu był zwykłym "chłopem" i zbierał ziemniaki na polu zaczynał od samego dołu a skończył na trzecim miejscu w wyborach prezydenckich i zawdzięcza to tylko swojemu tupeciarstwu (w przeciwieństwie do Kaczyńskich wywindowanych przez pana Lecha).Pamiętam parenaście lat temu kiedy wszyscy "poważni" politycy sięz niego śmiali że to taki folklor i zaraz zniknie w niebyt jak pan Tymiński a tu :shock: no oczywiście to też specyfika naszego niedouczonego elektoratu ale trzeba przyznać charakter to chłop ma - taki tradycyjnie Polski.

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
10-10-2005 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Charakter może i ma, ale coś jest nie tak, skoro w Rządzie sa osoby z wykształceniem zawodowym i podstawowym ( niektórzy członkowie Samoobrony ), a powinny mieć wykształcenie wyższe :!:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
10-10-2005 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów