Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Trzeciej szansy nie będzie... - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ciekawe Tematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Trzeciej szansy nie będzie... (/showthread.php?tid=958)



RE: Trzeciej szansy nie będzie... - Andr2ej - 29-10-2005 13:14

Kiedyś w programie "WIDZIALNE I NIEWIDZIALNE" pokazano bardzo dokładnie przypadek Moniki. Piękne świadectwo. Opowiadała o swoim spotkaniu z Chrystusem. Szkoda że w felietonie nie przytoczono jej opowieści z tej chwili.

Myślę że przykłady śmierci klinicznej są wspaniałym przykładem by nawracać ateistów i wszystkich, którzy mają problemy z wiarą w życie po śmierci. Jest książka i film "Życie po życiu" . Rok temu TVP przedstawiła film dokumentalny ukazujący bardzo ciekawe przypadki ludzi przeżywających śmierć kliniczną. Puszczany był o 1:30 w nocy Smutny (jak zwykle)i do tej pory go nie powtórzono. A szkoda. Ukazywał tę sytuację również z punktu widzenia medycznego .

Myślę że Gepardzik poruszył bardzo ciekawy temat. :jupi:


- TOMASZ32-SANCTI - 01-11-2005 18:31

Muszę przyznać,że czytałem ten artykuł i jest bardzo ciekawy, warto go naprawdę przeczytać. Te doświadczenia tych osób są naprawdę z jednej stroną wstrząsające, z drugiej zaś strony pouczające,bardzo dobra lekcja,jak warto wykorzystywać każdą chwile swojego życia na coś dobrego, na coś, co da innym radość.
Te osoby otrzymały kolejną szansę i pragną ją wykorzystać.
Nie każdy otrzyma jednak tą druga szansę, dlatego warto się starać, by żyć dążąc do świętości lub przynajmniej godnie i żyć także dla innych, a nie tylko dla siebie.

Pozdrawiam