Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzeciej szansy nie będzie...
Autor Wiadomość
Andr2ej Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1
RE: Trzeciej szansy nie będzie...
Kiedyś w programie "WIDZIALNE I NIEWIDZIALNE" pokazano bardzo dokładnie przypadek Moniki. Piękne świadectwo. Opowiadała o swoim spotkaniu z Chrystusem. Szkoda że w felietonie nie przytoczono jej opowieści z tej chwili.

Myślę że przykłady śmierci klinicznej są wspaniałym przykładem by nawracać ateistów i wszystkich, którzy mają problemy z wiarą w życie po śmierci. Jest książka i film "Życie po życiu" . Rok temu TVP przedstawiła film dokumentalny ukazujący bardzo ciekawe przypadki ludzi przeżywających śmierć kliniczną. Puszczany był o 1:30 w nocy Smutny (jak zwykle)i do tej pory go nie powtórzono. A szkoda. Ukazywał tę sytuację również z punktu widzenia medycznego .

Myślę że Gepardzik poruszył bardzo ciekawy temat. :jupi:

Bóg jest mi?o?ci?

Je?eli z?o nie jest napi?tnowane rozzuchwala si?.
29-10-2005 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Muszę przyznać,że czytałem ten artykuł i jest bardzo ciekawy, warto go naprawdę przeczytać. Te doświadczenia tych osób są naprawdę z jednej stroną wstrząsające, z drugiej zaś strony pouczające,bardzo dobra lekcja,jak warto wykorzystywać każdą chwile swojego życia na coś dobrego, na coś, co da innym radość.
Te osoby otrzymały kolejną szansę i pragną ją wykorzystać.
Nie każdy otrzyma jednak tą druga szansę, dlatego warto się starać, by żyć dążąc do świętości lub przynajmniej godnie i żyć także dla innych, a nie tylko dla siebie.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
01-11-2005 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów