Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołębie atakują !
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Gołębie atakują !
Tego jeszcze chyba nawet w Kinie nie grali Język Wczoraj u nas na balkonie siedział gołąb zaobrączkowany. Były chyba gdzieś puszczane do lotu. I ten nie ogarnął Język zmęczył się i wylądował u mnie na balkonie. Tata mając dobre serce dał mu jeść i pić J a potem zaniósł na podwórko i wypuścił. Pan Gołąbek tak się za klimatyzował, że nie dawał nam dziś spokoju J
Rano siedziałem grzebiąc coś przy kompie. I słyszę takie pukanie. Wychodzę do przedpokoju patrzę a gołąbek siedzi w mieszkaniu na misce psa i wyjada mu jedzenie. I wszystko było by OK. gdyby nie Max, którego to była miska Duży uśmiech
Więc od samego rana miałem bieganie po całym domu za gołębiem.

[Obrazek: g1.JPG]
[Obrazek: g2.JPG]

I może złapałbym go szybciej gdyby nie mój piesek, który namiętnie pomagał mi go łapać ;P

[Obrazek: max.JPG]

Udało mi się na szczęście ocalić doniczki, świeczniki i wszystko to co stało w ich zasięgu.
„Przestępca” został złapany w chwili gdy zderzył się z szybą Język

[Obrazek: g3.JPG]


Gołąbek stracił trochę piórek przez Maxa, ale po wypuszczeniu latał znakomicie Duży uśmiech Nie bądźmy źli na pieska, to w końcu była jego miska i jego jedzenie Oczko
03-09-2006 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Gołębie atakują ! - Daidoss - 03-09-2006 22:34
[] - Offca - 03-09-2006, 22:42
[] - Annnika - 03-09-2006, 22:54
[] - RySia :) - 03-09-2006, 23:22
[] - Anonymous - 03-09-2006, 23:24
[] - Daidoss - 04-09-2006, 07:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów