Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym jest dla mnie prawdziwa miłość?
Autor Wiadomość
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Dla mnie miłość to DECYZJA - tak jak dzieje się w małżeństwie decydujesz się ,że będziesz z kimś na dobre i na złe ,w zdrowiu i chorobie do końca życia.. Miłość jest decyzją ..na pewno dla mnie nie jest emocjami ani uczuciem -często zmienia nam się nastrój tak jak i różnie czujemy się w ciągu dnia.. .Nie jest też tak ,że np powiedziałam sobie ,że będę kochać mojego Narzeczonego i tyle -decyzja i już. Jest w nas dużo emocji ,uczuć i w ogóle ; często też mamy jakieś małe spory i gdyby nie decyzja ,że ej zależy mi na nim ,to bym nieraz rozłączyła się bo cała w środku kipie by rzucić telefonem i się nie odzywać do niego aż sam dojdzie do czegoś i mnie przeprosi ;ale decyduje się na pokonanie tych przeciwności i powiem ,że zawsze przynosi to dobry owoc. Kończy się dobrze i wszystko wychodzi na wierzch ,np że chodziło komuś nie o to co ta druga osoba sobie myślała. hehe nie wiem czy mnie rozumiecie; Mówiąc kogo kocham powiem ,że kocham moją mamę ,siostry, brata ,Narzeczonego i jego mamę jak i moich przyjaciół ; niestety o miłość do taty muszę się więcej starać ..przychodzi mi to trudniej ;a już całkowicie proszę Boga o miłość do ludzi których nie lubię i którzy nie odpowiadają mi swoim stylem bycia ,bym mimo wszystko potrafiła widzieć w nich Chrystusa i kochać tak jak On nam przykazał Uśmiech ..Niestety TOMASZ32-SANCTI, złamię Twoją prośbę i powiem KOCHAM BOGA!!!! nie wyobrażam sobie życia bez Niego.. całą tę resztę ludzi bym rzuciła dla Niego; nie raz było tak ,że sprzeciwiałam się Mamie (to inna długa historia) przez wzgląd na Niego , zrywałam z różnymi Chłopakami przez wzgląd na Niego i w ogóle Bóg jest moim życiem ,moją największą decyzją by iść do Niego i nawet gdy krótki czas nie jetem w stanie łaski to czuję się okropnie jakbym straciła wszystkich mi najbliższych...

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
25-11-2010 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - kredka198 - 25-11-2010 19:26
[] - spioh - 26-11-2010, 02:44
[] - TOMASZ32-SANCTI - 26-11-2010, 09:55
[] - kredka198 - 26-11-2010, 11:19
[] - spioh - 27-11-2010, 02:54
[] - bashca - 30-11-2010, 15:30
[] - TOMASZ32-SANCTI - 01-12-2010, 21:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów