Ankieta: Jakie Twoim zdaniem są najważniejsze kryteria wyboru imienia dla dziecka w wierzącej rodzinie?
brzmienie
patron
skojarzenie z inną osobą
moda/popuklarność imienia
znaczenie (etymologia)
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imiona dzieci w wierzącej rodzinie
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #26
RE: Imiona dzieci w wierzącej rodzinie
Mnie wystarczy, że żona nieźle koryguje - to mi wystarczy. Bardzo dobrze mi pokazuje jaki jestem, są też inni i potrafią powiedzieć prawdę o mnie sprowadzając mnie na ziemię, abym nie miał zbyt wyskokiego mniemania o sobie. A z demonami jestem na wojennej ścieżce, znam ich podstępne działanie, wiem, że atakuja mnie na każdym kroku, ale staram się odpierać ich ataki. Ta wojenna ścieżka wymaga ode mnie tez walenia demonów przez łeb po przez modlitwe i pomaganie innym wyrywać się spod ich działania i to staram się robić. Mizernie to idzie, ale właśnie gdy widac, że sa ludzie, którym pomaga to co się pisze to daje to też radość, że mogłem walnąć któregoś porządnie przez ich zapyszniały łeb. Uśmiech Taki mizerny katol wali demony przez łeb - sama satysfakcja. Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
31-08-2011 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Imiona dzieci w wierzącej rodzinie - TOMASZ32-SANCTI - 31-08-2011 09:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów