Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefony komórkowe
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ja używam Nokii już od 4 lat i też nie narzekam :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-12-2005 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #32
 
JA jestem w szczęśłiwym związku z SAgem'em i nei zamienięgo na żaden lepszy modle :mrgreen: JEst zytelny, mnie baery w ogóle nei potrzebne, byleby dzwonił i odbierał smsy Szczęśliwy Wiem, coniektórych zgorszy takie podejście bez odpowiedniego szacunku Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-12-2005 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
Własciwie to chcialam uslyszec, bo bardzo mi sie spodobal ten telefon Język
A ze na abonament, to nie musze sie przejmowac cena Duży uśmiech
Wiesz Offca... nie musi byc z bajerami, ale skoro mam wybor, to czemu nie ? Język
Takze dzieki wam :*:*

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
27-12-2005 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
Dla mnie telefon nie musi mieć bajerów, bo korzystam z niego w celach w łaściwych, czyli rozmowy i SMSy, nawet nie korzystam z gier czy innych rzeczy, najcześciej też korzystam z budzika i to wszystko. Tak że telefon z bajerami u mnie by spełniał te same funkcje co i bez bajerów.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
27-12-2005 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
A co myślicie o Sony Ericsson K700i :?:
Też w sumie podoba mi się ten tel.

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
28-12-2005 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
Mój kolega ma Sony-Ericsson K700i, więc też coś mogę na jego temat powiedzieć. W porównaniu z możliwościami i obsługą Nokii 6230i to się chowa. Ta Nokia 6230i jest od niego lepsza, więc wybrał bym Nokię 6230i jak już.
A co do mp3, to w moim (Nokia 6600, ale to samo się tyczy też Nokii 6680, 6670 i 6630) to można każdą dowolną piosenkę z komputera czy płyty CD ustawić jako dzwonek. W tej Nokii 6230i też.
Dziś miałem okazję pracować na Sony-Ericssonie K700i (mojego kolegi z pracy). Dziwny był dla mnie. Poza tym przez IR chciałem na tego Sony wysłać parę rzeczy z mojego telefonu. Muszę Cię zmartwić, że średnio to wyszło. Znaczy się wszystko co dałem do przegrania się przegrało, ale większości ten K700i nie potrafił otworzyć. Otworzył tylko zdjęcie zrobione aparatem w mojej Nokii 6600. Przegrałem też inne zdjęcie (plik *.gif) ale na tym K700i był kompletnie nieczytelny, gdyż nie było możliwości powiększenia podglądu. Przegrałem też mapę... i to samo, bezsens. Przegrałem też jeden dzwonek i piosenkę, ale z tymi utworami K700i odmówił posłuszeństwa komunikatem: "nieprawidłowy format pliku", a na mojej Nokii 6600 chodzą bez problemu Duży uśmiech
Poza tym to Nokie są niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o ergonomię obsługi. Bardziej po polsku oznacza to iż układ funkcji i opcji w menu jest bardzo intuicyjny, łatwy do nauczenia i prosty w obsłudze. Czego nie mogę powiedzieć np. o Motorolii, bo tam to dla mnie menu (a miałem okazję się dłużej pobawić) nie ma sensu. Wszystko w tej Motoroli było nie tam gdzie trzeba. Znaleźć interesującą mnie funkcję (np. napisać SMSa, czy sprawdzić w kalendarzu czy dziś ktoś nie ma imienin) nie sposób, bo jakoś dziwnie się po tym chaosie (menu) chodziło.
W Nokiach wszystko jest tam gdzie powinno być, są klawisze skrótów, a nawet można sobie jak ktoś chce samemu menu ułożyć wg. własnego widzimisię (np. moja Nokia 6600). Sądzę, że w 6680, 6670, 6630 też to można zrobić, bo to są następczynie mojej 6600, więc pewno nie zrezygnowali z tej jakże przydatnej opcji.
A ja ostatnio sobie w moją Nokię wgrałem słownik angielsko-polski. Super sprawa. Szukam jeszcze jakiegoś fajniejszego kalkulatora, słownika pol-ang, może jakiś map miast. No właśnie, na Nokię jest masa takich rzeczy, a te pisane w JAVIE są generalnie pod Nokie optymalizowane. Tak samo na Nokie jest najwięcej jakiś programów do np. ściągania simlocków, archizizowania książki adresowaj, czy np. synchronizacji kontaktów z komputerem. Na inne firmy trudno coś takiego znaleźć w necie. No w ja właśnie dlatego wybrał bym Nokię i tylko Nokię. Dla mnie to wielki + :!: Pomijając nawet to, że Nokie mają lepiej ułożone menu, lepsze i czyteliejsze wyświetlacze, dłużej trzymają baterie, więcej bajerów...

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
29-12-2005 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #37
 
No no Rav piszesz tak jak byś był co najmniej udziałowcem Noki . Duży uśmiech Duży uśmiech . Ja też przez długi długi czas byłem fanem Noki ,ale teraz zdecydowałem się na :shock: Motorole i nie żałuje a wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolony . Miałem obawy właśnie ze względu na menu ale w mojej V-500 jest całkiem "normalne" i całkiem przyjazne no i plus osobne przyciski do uruchomienia aparatu ustawienia profilu głośności i do notatki głosowej (nie trzeba szperać po menu) no i klapka dla mnie to duże ułatwienie odbierania i rozłączania rozmowy. Acha - wyświetlacz (kolory) w porównaniu z motorolą nokie (te które oglądałem) miały raczej kiepściutki.


PS
Siemensa omijam szerokim lobem - tandetna jakość jak na tak znaną markę.

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
29-12-2005 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #38
 
Cytat:Siemensa omijam szerokim lobem - tandetna jakość jak na tak znaną markę.

Dokładnie, a wszystkie, co najgorsze, tak samo wyglądają. Mały jak nie wiem co wyświetlacz i jajowaty kształt, wnerwiające menu, mało opcji.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-12-2005 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #39
 
ja z kolei bym sie na motorole nie zdecydowala, 2 kolezanki mialy identyczny modl, nie pamietam jaki i oba padly bardzo szybko, znaczy sie zepsuły. Pierwsze motorole ktore wyszly z 10 lat temu to byl porzadny sprzęt, nawe zabić nim możnaby było, a przynajmniej uszkodzić kogoś albo conajmniej ogłuszyć Uśmiech konkretna cegiełka to była i jeszcze analogowa Duży uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
30-12-2005 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
A stare Ericssony jakie były cegły! I to dosłownie :mrgreen: Zajmowały pół torby i do tego działały na baterie paluszki :lol2:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-12-2005 00:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #41
 
Offca napisał(a):Mały jak nie wiem co wyświetlacz i jajowaty kształt, wnerwiające menu, mało opcji.
132x176 to nie jest maly wyswietlacz. Malo opcji.. pewnie menu tak Cie zdenerwowalo, ze nie udalo Ci sie nic zrobic. Siemensy maja cale mnostwo opcji.
Mialem 4 modele Siemensa i bylem ze wszystkich b. zadowolony (poki mi sie nie znudzily). To, ze ktos jest zapatrzony w Nokie (marke ulubiona przez dresiarzy), nie powinien wyglaszac opinii o "tandecie", jak nie ma pojecia co pisze. Chyba, ze ktos kupi sobie najtanszy model serii "A" a oczekuje fajerwerkow...
OUśmiech
30-12-2005 15:14
Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
A ja nie mam takiego telefonu - choć , nie powiem, iż komórka by się czasem przadała. Ale nie mam kasy, i jest OK?.

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
30-12-2005 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #43
 
Wojtek37 napisał(a):A ja nie mam takiego telefonu - choć , nie powiem, iż komórka by się czasem przadała. Ale nie mam kasy, i jest OK?.

Ja tez nie mam choc moglbym miec.Pieniadze nie sa problemem dla mnie.Problemem jest dbanie o to aby telefon byl naladowany.Mialem juz telefon komorkowy lecz z niego poprostu zrezygnowalem.To co mialo byc dla mnie wygoda stalo sie raczej niewygoda. Duży uśmiech Duży uśmiech

Pozdrawiam

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
01-01-2006 05:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
A co powiecie na temat nokii 6670? Chciałabym taką mieć, ale nie ma teraz z nią żadnych promocji i pewnie długo jeszcze nie będzie ;(

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-02-2006 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #45
 
a ja kupilem sobie na allegro sagema myx-6 Język
i czekam az przyjdzie Duży uśmiech
powinien byc juz jutro Duży uśmiech :roll2:
12-02-2006 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów