Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefony komórkowe
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #61
 
Jednak Nokia 6230i Duży uśmiech Tatuś na urodziny mi kupił Duży uśmiech Naprawdę wypas Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-06-2006 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #62
 
Ja sie zastanawiam nad zmianą... Ale chyba jednak sagem zostanie wybrany ponownie Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
06-06-2006 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #63
 
Gepard weź mi powiedz jak się otwiera tylną obudowę od tej 6230i? Moja po prostu tak ciasno siedzi, że mój ojciec ma duży problem żeby ją otworzyć Smutny A muszę wsadzić tą kartę pamięci i nie mogę zdjąć obudowy ;(

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-06-2006 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #64
 
O zdecydowalam sie, bedzie to Sagem 400x - o ile pamietam :coo:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
08-06-2006 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #65
 
A jeszcze mi powiedz czy z moją baterią jest coś nie tak, bo coś krótko trzyma Smutny Mija jeden dzień i już nie mam jednej kreski, albo i więcej :/ Nie używam nagminnie telefonu, zwłaszcza jeśli chodzi o rozmowy. A nawet jeśli bym gadała dłużej no to z taką baterią siłą rzeczy powinien dłużej działać na naładowanej do pełna :roll: Wiem, że trzeba ją ze 3 razy max rozładować i max naładować. Teraz będę ładować trzeci raz tak. Czy będzie mi po tym dłużej trzymała?

I jeszcze pytanie odnośnie zdjęć. W jaki sposób je mogę wywołać? Muszę telefon zanosić do fotografa, czy przerzucić foty z komórki na kompa i tą drogą? Acha i jak to się robi? Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-06-2006 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #66
 
Co do baterii to ja mam Nokię 6600, ale kilku znajomych w innych nowych Nokiach zaobserwowało dziwną tenencję, ja także.

Otóż nowa Nokia trzymała na baterii 1-2 dni. Po pełnym formatowaniu (3 razy) i potem kolejnych ok 3-5 już normalnych ładowaniach czas się wydłużył do 3 dni, co dalej i mnie i moich znajomych nie satysfakcjonowało.
Ale z czasem w miarę używania czas się stopniowo i powoli wydłużał, tak że po około 1 miesiącu trzymał 4 dni, a po 3 miesiącach moja komórka trzymała już 6 dni. Dziwne, że tak długo trwało wyrabianie baterii, ale teraz trzyma jak należy Duży uśmiech Komórka ma rok i nadal trzyma 6 dni, czasem 5.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
12-06-2006 00:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #67
 
ja tak sie zastanawiam, czy wlasciwie wszyscy potrzebuja miec te telefony? czy to juz nie jest szpan??

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
12-06-2006 01:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #68
 
Ela napisał(a):ja tak sie zastanawiam, czy wlasciwie wszyscy potrzebuja miec te telefony? czy to juz nie jest szpan??
to jest raczej ulatwianie sobie zycia Oczko
mozna zawsze do kogos zadzwonic jak sie czegos chce bez wzgledu na to gdzie sie przebywa Uśmiech
poprostu kiedys byly golebie pocztowe a teraz sa komorki Duży uśmiech
poprostu tak zmienia sie swiat Oczko
12-06-2006 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #69
 
Gepard napisał(a):(tych 3 pełnych rozładowaniach i łądowaniach przez 24h)
Coooo??? :shock: 24h ładowana?! A w instrukcji mam napisane, że nie mogę przeładowywać baterii. Jak się całkowicie rozładuje, to ją naładować, ale nie trzymać włączoną do ładowarki po pełnym załadowaniu baterii czyli jak już mi pokazuje wszystkie kreski :| Więc zrozumiałam to tak, że ładować jej 12h czy 24h nie wolno :zmieszany: To ja już sama nie wiem :/ Nie ładowałam jej 12h czy 24h, tylko dotąd aż się cała naładowała. I co teraz? Już nie osiągnie pełnej wydajności? :|
Sama już nie pamiętam jak było z moim poprzednim telefonem bo to było dawno ;P Ale wydawało mi się, że skoro ta nokia jest taka nowoczesna i ma dobrą baterię to nie trzeba przy niej zbyt wielu zabiegów robić, że tak powiem. A przynajmniej nie takich długich...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-06-2006 09:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #70
 
Acha, czyli rozumiem, że mimo tego moge od teraz zacząć ją tak długo ładować? Telefon musi być przy tym wyłączony, czy może być włączony?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-06-2006 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #71
 
a ja zauważyłam dziwną tendencje w mojej nokii, ze na początku trzymała nawet do 5-6 dni, a teraz trzyma ok 3, a była z tego co wiem dobrze sformatowana.... a ten tel używam nie cały rok.... buuuuu.....

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
12-06-2006 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Oj, Julcia, zawsze tak jest Uśmiech

Moja na razie trzyma do 10 dni nawet :shock:, ale wiem, że te czasy się skończą. Przy czym formatowałam ją sumiennie.


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
12-06-2006 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #73
 
Może ma na mnie aleggie ta nokia 2600, wcześniej miałam mitsubishi trium aria (chyba) i działał 4 lata spokojnie, ale zmieniłam, bo mu w końcu klapka na dobre odpadła i bateria trzymała 1 dzień nie mówiąc już o uciekającym zasięgu.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
12-06-2006 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #74
 
Ja zrobilam z moim sagemem jak Gepi podal. Trzymała po kupnie 14 dni, teraz po 3 latach - 10 Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-06-2006 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #75
 
a moja nokie brat formatowal, on mial ten sam model pol roku wczesniej i jego aparat trzyma tydzien a moj nie....

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
12-06-2006 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów