Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Potęga" mocy Szatana?
Autor Wiadomość
David Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #151
 
"Szatan, w którego wierzę potrafi zrobić ze sobą co zechce, nawet oddać bałwochwalczy pokłon Twemu Bogu".

Taaak tylko dlaczego przy tym tyle jego krzyku i cierpien? Pewnie go boli...a skoro boli, to nie powiesz chyba, że to "bałwochwalczy pokłon" nie czekałby tak dlugo :wink: Pozwolcie, że zrobie cos czego te pyszne i egoistczyne stworznko nie lubi...posmieje sie z niego =) muahahahahahahahah xD

[center][Obrazek: duch_swiety.jpg]
"Crux sancta sit mihi lux, non draco sit mihi dux! Vade retro satana, nunquam suade mihi vana! Sunt mala, quae libas! Ipse venena bibas!"[/center]
21-05-2008 08:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
satanista Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #152
 
David napisał(a):Taaak tylko dlaczego przy tym tyle jego krzyku i cierpien?
Nie mów, że dałeś się nabrać na to przedstawienie :shock: ...
:diabelek:
21-05-2008 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #153
 
Przyznam, że żal mi "satanistów".
Po prostu - idą na współpracę z przegranym...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
21-05-2008 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
David Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #154
 
satanista napisał(a):
David napisał(a):Taaak tylko dlaczego przy tym tyle jego krzyku i cierpien?
Nie mów, że dałeś się nabrać na to przedstawienie :shock: ...
:diabelek:

Wiem co mówie...żadne przedstawienie nie wchodzi w gre. Byłes kiedykolwiek przy egzorcyzmach?....no własnie Uśmiech Jak już mówiłem szatan boi sie, że go zdemaskujemy...czesto ukrywa sie głównie przed nami samymi, a kiedy juz odkryjemy ze jestesmy opetani to nie pozostawiamy tego tak i bedziemy zwracac sie do egzorcysty badz j wspolnoty charyzmatycznej o pomoc. Gdy zaczynaja sie modlitwy nad taka osoba egzorcysta rozkazuje zlemu w Imie Jezusa odejsc tam skad przyszedl, no i wtedy zaczyna sie popiskiwane "biednego stworzatka"...zly owszem stawia sie, ale predzej czy pozniej i tak musi oddac czesc Bogu. Przypominam, ze zlo cechuje sie pysznoscia i egoizmem i nie byloby go stac na żadne "przedstawienia" w ktorych mieliby oddac poklon Jezusowi!! Czesto probuja zagluszyc sami siebie, aby nie slyszec rozkazow egzorcysty np. poprzez zatykanie uszow, ale do czasu gdy uszy nie poropi sie olejkiem

PS Mi też ich żal =)

[center][Obrazek: duch_swiety.jpg]
"Crux sancta sit mihi lux, non draco sit mihi dux! Vade retro satana, nunquam suade mihi vana! Sunt mala, quae libas! Ipse venena bibas!"[/center]
21-05-2008 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #155
 
David napisał(a):Wiem co mówie...żadne przedstawienie nie wchodzi w gre. Byłes kiedykolwiek przy egzorcyzmach?....no własnie Uśmiech Jak już mówiłem szatan boi sie, że go zdemaskujemy...czesto ukrywa sie głównie przed nami samymi, a kiedy juz odkryjemy ze jestesmy opetani to nie pozostawiamy tego tak i bedziemy zwracac sie do egzorcysty badz j wspolnoty charyzmatycznej o pomoc.
Taka ciekawostka ..
Miałem kiedyś niezłe 'przekopy" po tym jak rzuciłem z radiestezją - długo się nie potrafiłem pozbierać
Postanowiłem umówić się z Egzorcysta.
Żebyście wiedzieli jak w ten dzień w którym miałem mieć wizytę i Egzorcysty namnożyło mi się problemów ... :roll:
Myślałem że nie dojadę ..
Po dotarciu do niego na czas i przedstawieniu sytuacji Egzorcyście ks. Michał się nie zdziwił ..
wręcz odwrotnie ..
Wprost powiedział że wiele umówionych osób po prostu "nie dociera" do niego...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
21-05-2008 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #156
 
No oczywiście... Znam sytuację, kiedy w dzień przed pierwszym spotkaniem z egzorcystą "nie wiadomo skąd" nagle na spotkaniu rodzinnym zaczęły się pojawiać objawy takie, jak przy modlitwie o uwolnienie. Wcześniej takich sytuacji NIGDY nie było, a cała reszta rodziny o niczym nie wiedziała. Trzeba było w nocy wzywać księdza do mieszkania. Wtedy też dokonało się uwolnienie.
To dla mnie bardzo wyraźna sytuacja, schemat Bożego działania - Pan dopuścił manifestację szatana, bo wiedział, że osoba zostanie uwolniona, a do tego dojdzie wiele pozytywnych owoców, jak większa wiara rodziny, umocnienie relacji, szczerość i przebaczenie, wspólna modlitwa.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
21-05-2008 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
satanista Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #157
 
David napisał(a):nie byloby go stac na żadne "przedstawienia" w ktorych mieliby oddac poklon Jezusowi!!
Nawet jeśli zrobiłby to bałwochwalczo, śmiejąc się z tego komu oddaje pokłon ? Ciekawy jestem skąd jesteś taki pewien na co stać, a na co nie szatana ...

[ Dodano: Sro 21 Maj, 2008 23:02 ]
ddv napisał(a):Przyznam, że żal mi "satanistów".
Po prostu - idą na współpracę z przegranym...
Niezwykle wzruszony jestem Twoim żalem ...
21-05-2008 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #158
 
Nie widziałeś egzorcyzmu, nie wierzysz w potęgę Imienia Bożego Uśmiech W potęgę Jego mocy...
Zły jest ojcem kłamstwa, jest perfidnym łgarzem, potrafi oddać udawany "pokłon" nawet Maryi [por. egz. Analiese Michel], ale nie potrafi zrobić niczego "po swojemu", kiedy rozkaz jest wypowiedziany w Imię Boga. Szatan nie jest jakąś antytezą dla pojęcia Boga - on jest tylko stworzeniem. Na Imię Jezusa zegnie się KAŻDE kolano. Istot podziemnych też.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
21-05-2008 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
satanista Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #159
 
omyk napisał(a):Na Imię Jezusa zegnie się KAŻDE kolano.
Moje się nie zgina. Na całe szczęście wierzę, że Bóg nie jest małostkowym idiotą i nie każe się kłaniać sobie swoim istotom, żadnej z nich.
21-05-2008 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
David Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #160
 
satanista napisał(a):Nawet jeśli zrobiłby to bałwochwalczo, śmiejąc się z tego komu oddaje pokłon ? Ciekawy jestem skąd jesteś taki pewien na co stać, a na co nie szatana ...
W takich sytuacjach nie ma wyboru...Jezus jest Panem i nic tego nie zmieni. Zło zostało skazane na potępienie i nie ma już odwrotu. Bóg go stworzył i wymierzył sprawiedliwość choć wybór należał do niego. Teraz gdy jest już za pozno stara sie zaslepiac innych, po to by czynili zło i dołaczyli do niego. Po raz kolejny napisze, że MUSI oddać Mu pokłon choć jego duma, pyszność i egoizm mu nie pozwalają...po wielkich cierpieniach w końcu to czyni.


[ Dodano: Sro 21 Maj, 2008 23:40 ]
omyk napisał(a):Na Imię Jezusa zegnie się KAŻDE kolano.
PRAWDA :mrgreen: :wink:

satanista napisał(a):Moje się nie zgina. Na całe szczęście wierzę, że Bóg nie jest małostkowym idiotą i nie każe się kłaniać sobie swoim istotom, żadnej z nich.

Twoje sie nie zgina, hm? Coś Ci na to nie pozwala? czyzby to była pycha i egoizm? [-X a odprawiał kiedyś egzorcysta nad Tobą modlitwy? :roll:

[center][Obrazek: duch_swiety.jpg]
"Crux sancta sit mihi lux, non draco sit mihi dux! Vade retro satana, nunquam suade mihi vana! Sunt mala, quae libas! Ipse venena bibas!"[/center]
21-05-2008 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #161
 
Hahhaahahahahahahahahahhah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Cytat:Moje się nie zgina.

Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Ok, ok, już się uspokajam... Szczęśliwy Oczko

A chcesz ty się przekonać, czy się nie zgina? Może zorganizujemy małą grupkę wstawienników i przeprowadzimy eksperyment? Oczko
Choćby na odległość - pierwsza się deklaruję. Kto dołączy? Oczko

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
21-05-2008 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
satanista Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #162
 
David napisał(a):MUSI oddać Mu pokłon
Na całe szczęście wierzę, że Bóg nie jest małostkowym idiotą i nie każe się kłaniać sobie swoim istotom, żadnej z nich.
omyk napisał(a):Może zorganizujemy małą grupkę wstawienników i przeprowadzimy eksperyment?
Czarować mnie chcesz na odległość ? Toć to okultyzm w czystym wydaniu :diabelek: . A tacy święci, a tu proszę. :lol2:
21-05-2008 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
David Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #163
 
satanista napisał(a):
David napisał(a):MUSI oddać Mu pokłon
Na całe szczęście wierzę, że Bóg nie jest małostkowym idiotą i nie każe się kłaniać sobie swoim istotom, żadnej z nich.
Oj powiedziałeś coś i już sie nad tym zachwycasz, a wiec dobrze juz dobrze odpowiem Ci skoro sie tak uparłeś :wink: :mrgreen:
Owszem nie każe... nie wymaga tego ani od Ciebie ani od nikogo innego, ale fakt że Cie stworzył, że oddał za nas życie (cierpiąc katusze) i obdarza nas wieloma łaskami a Jego miłosierdzie jest nie skończone powinien skłonić Cię do oddania mu czci i odwzajemnienia uczucia =) Jezus nas kocha, nigdy o nas nie zapomina, odpuszcza nam winy i obdarza nieskończona ilościa dobr i Chwała Mu za to! Chwalmy Pana :!: :wink: :aniol: =D>

[center][Obrazek: duch_swiety.jpg]
"Crux sancta sit mihi lux, non draco sit mihi dux! Vade retro satana, nunquam suade mihi vana! Sunt mala, quae libas! Ipse venena bibas!"[/center]
21-05-2008 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #164
 
Widocznie kreujesz sobie własny wizerunek Boga. A Bóg sam mówi, że przed Nim zegnie się każde kolano.

Niii, czarować ni. Gdzieżby. Modlić się.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
22-05-2008 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
David Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #165
 
satanista napisał(a):Czarować mnie chcesz na odległość ? Toć to okultyzm w czystym wydaniu :diabelek: . A tacy święci, a tu proszę. :lol2:
Mylisz pojecie okultyzmu ....

[center][Obrazek: duch_swiety.jpg]
"Crux sancta sit mihi lux, non draco sit mihi dux! Vade retro satana, nunquam suade mihi vana! Sunt mala, quae libas! Ipse venena bibas!"[/center]
22-05-2008 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów