Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Św. Tomasz z Akwinu, a prostytucja?.
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
:spam: Możecie się nie przekomarzać?! Bo kolejny temat zaraz zamknę.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-05-2007 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Offca napisał(a):Możecie się nie przekomarzać?! Bo kolejny temat zaraz zamknę.
No przecież jest o prostytucji :rulez:

Ogniu, krocz ze mn?!!!
12-05-2007 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
narbukil napisał(a):Prostytucja też potrzebna
skoro tak uważasz...
albo inaczej: skoro uważasz, że jest Ci potrzebna... :hm:

ja tam nie widzę do czego by mi miała być potrzebna OUśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
12-05-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
narbukil napisał(a):No przecież jest o prostytucji :rulez:
Doprawdy? To, że używasz słowa "prostytucja" w poście nie znaczy, że to zaraz na temat. Jednemu i drugiemu ostrzeżenie wlepie, bo swoimi słownymi przepychankami ostatnio każdy temat rozwalacie w którym obaj zajmujecie głos! :offtopic:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-05-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Offca napisał(a):bo swoimi słownymi przepychankami ostatnio każdy temat rozwalacie w którym obaj zajmujecie głos!
"to wszystko przez niego mamusiu" 8-[

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
12-05-2007 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
M. Ink. * napisał(a):skoro tak uważasz...
albo inaczej: skoro uważasz, że jest Ci potrzebna...

ja tam nie widzę do czego by mi miała być potrzebna

A to zależy Duży uśmiech

Ogniu, krocz ze mn?!!!
12-05-2007 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #37
 
M. Ink. * napisał(a):"to wszystko przez niego mamusiu" 8-[
:*

Ink, myślałam, że masz więcej oleju w głowie i na zaczepki nie reagujesz.

PROSZE O TRZYMANIE SIE TEMATU I SKONCZENIE SLOWNYCH PRZEPYCHANEK :!:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-05-2007 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Offca napisał(a):Ink, myślałam, że masz więcej oleju w głowie i na zaczepki nie reagujesz
cóż ja na to poradzę, że pogawędki z narbukilem zwyczajnie mnie bawią (zwłaszcza "argumentacja")?

ale dobra, koniec offtopa; wycofuję się

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
12-05-2007 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
M. Ink. * napisał(a):cóż ja na to poradzę, że pogawędki z narbukilem zwyczajnie mnie bawią (zwłaszcza "argumentacja")?
i vice versa jak mawiał pewien prezydent Duży uśmiech

Ogniu, krocz ze mn?!!!
12-05-2007 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Moralnie prostytucja jest ciosem ku godności obu stron. Realnie zaś patrząc: potrzebna była niewola egipska, potrzebny był prorok Ozeasz i jego mariaż z Gomer

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-05-2007 00:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
narbukil napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):życz mu kiły, rzeżączki i HIVa (i na pokrzepienie dodaj, że mikropory w prezerwatywach są większe niż rozmiary wywołujących je bakterii/wirusów)
A to ciekawe. Czasteczki powietrza są jeszcze mniejsze, ale jednak kondoma da się nadmuchać. Nowa fizyka?
Niestety chyba ośmieszyłeś się tą wypowiedzią. Oczywiście, że cząsteczki gazu mogą przenikać przez pory w lateksie. Dlaczego zatem można nadmuchać taki balon ? Bo tempo ucieczki gazu z balonu (zależne od rodzaju gazu, jego ciśnienia i temperatury, ciśnienia i temperatury ośrodka w jakim znajduje się balon, jakości lateksu, "sprężystości lateksu") jest znacząco mniejsze od tempa "dostarczania" gazu do balonu. Jeżeli balon został już napompowany to zawartość cząsteczek gazu w takim balonie będzie się zmniejszać w czasie aż do momentu uzyskania równowagi ciśnień z ośrodkiem zewnętrznym i powrotu balonu do jego "nominalnych rozmiarów".

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
13-05-2007 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
heysel napisał(a):Niestety chyba [...] i powrotu balonu do jego "nominalnych rozmiarów".
chciałbym prosić o "pomógł" dla tego pana

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
13-05-2007 01:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
heysel napisał(a):Niestety chyba ośmieszyłeś się tą wypowiedzią. Oczywiście, że cząsteczki gazu mogą przenikać przez pory w lateksie
ale woda już nie ucieknie :roll2:

Ogniu, krocz ze mn?!!!
13-05-2007 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
narbukil napisał(a):
heysel napisał(a):Niestety chyba ośmieszyłeś się tą wypowiedzią. Oczywiście, że cząsteczki gazu mogą przenikać przez pory w lateksie
ale woda już nie ucieknie :roll2:
I co niby ma być w tym śmiesznego ? W tym przypadku mamy do czynienia z innym ośrodkiem znajdującym się w balonie. Słyszałeś o czymś takim jak stany skupienia ? Wiesz jakie są pomiędzy nimi różnice ? Wiesz co to są oddziaływania międzycząsteczkowe ? Wiesz chociażby o tym, że cząsteczki wody są polarne ?
Natomiast oczywiście cząsteczki wody są w stanie przenikać przez pory w lateksie. Czemu zatem z balona woda nie wycieka jak przez sito ? Odpowiedzią są właśnie oddziaływania międzycząsteczkowe (o czymś takim jak siły van der Waalsa słyszał szanowny narbukil ?).

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
13-05-2007 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #45
 
Szanowny narbukil nie ma honoru, żeby się przyznać, że palnął jak łysy grzywką o parapet Oczko No cóż... Ja jeszcze bym dała punkcik heyselowi za powyższą odpowiedź.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-05-2007 14:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów