Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skromny strój
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #61
 
SEBASTIANO napisał(a):Słuchałem piosenkę Dody "Znak Pokoju" i wokalistka była tam całkowicie ubrana,jeszcze w długą suknię.Zupełnie inaczej słuchało się teledysku.Na piosenkarki w topless aż się nie chce patrzeć,a poza tym wzbudzają grzeszne myśli.Lepiej jak piosenkarki są ubrane.
Doda całkowicie ubrana???? A to zazdroszczę widoku, musiał to być ewnenement.
Kiedyś śmialiśmy się ze znajomymi, że ona nawet jak założy w zimie gruby kożuch, to wytnie sobie dziurę pośrodku aby odsłonić rowek między piersiami Duży uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
05-01-2007 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
belarmin Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #62
 
A pomyśleć tylko jak to musiało być w raju. :aniol:
Nawet listka im brakowało i było całkiem OK.
A potem... grzech, wstyd i cała ta śmieszna dyskusja. Ale przecież o czymś trzeba rozmawiać - bo inaczej po co te forum? :roll2:

Nikt nie ma obowi?zku by? szcz??liwym.
05-01-2007 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
to Ja :) napisał(a):gada ksiądz tak, jakby widząc kobietę/dziewczynę w grubszej sukience się tych szczegółów nie dopatrywali :hm: czyżby ksiądz nie chciał się do czegoś przyznać? :hm: ;P

Nie, nie chcę do niczego się przyznawać. Ale chcę powiedzieć, że w świątyni winien być strój skromny i wygodny, a nie wyzywający i modny 8)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
05-01-2007 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Owszem, w świątyni tak jeśli chodzi o wyzywający ponieważ moda nie jest równa słowu "wyzywający". Można być modnie ale nie wyzywająco ubranym. Tylko ktoś tu już o tym pisał: niektórzy faceci uwielbiają jak kobieta jest pozakrywana bo mogą i uwielbiają sobie wyobrażać na temat tego co tam pod spodem tego stroju jest więc co z nimi?
05-01-2007 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
to Ja :) napisał(a):Tylko ktoś tu już o tym pisał: niektórzy faceci uwielbiają jak kobieta jest pozakrywana bo mogą i uwielbiają sobie wyobrażać na temat tego co tam pod spodem tego stroju jest więc co z nimi?
Chcessz Edyto powiedzieć, że lepiej aby kobiety nagie pomykały ulicami swych rodzinnych sadyb, i o zgrozo! do kościoła przychodziły w stroju Ewy? :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
05-01-2007 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #66
 
Tia, wtedy dopiero kościoły pękały by w szwach... No i zdecydowanie więcej mężczyzn zaczęłoby chodzić do kościoła... :roll: Niezły haczyk.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
05-01-2007 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Niech ksiądz nie przesadza :/
05-01-2007 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Edyta napisał(a):Niech ksiądz nie przesadza
Jestem księdzem, a nie ogrodnikiem Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-01-2007 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
:/
06-01-2007 01:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #70
 
Cytat:Tia, wtedy dopiero kościoły pękały by w szwach... No i zdecydowanie więcej mężczyzn zaczęłoby chodzić do kościoła...
Ta... tylko ciekawe co przyszliby oglądać i na czym by się "skupiali" ...
Nie róbmy bur..u z Domu Bożego - Bogu nie dziwne nasze ciala ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
06-01-2007 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #71
 
Burdel z Domu Bożego już nie raz zrobiono. Dziś słyszałam o amsterdamskiej dyskotece jaka funkcjonuje w jakimś starym kościele. Takich przypadków coraz więcej. EOT.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-01-2007 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #72
 
Ks.Marek napisał(a):Jestem księdzem, a nie ogrodnikiem Duży uśmiech
=D> humor jak zwykle imponujący
to Ja :) napisał(a)::/
popieram :/
07-01-2007 02:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Jakieś odium straszliwe na księdza chcecie panienki rzucić :?: :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-01-2007 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
nie klątwe :hm: ;P Duży uśmiech
08-01-2007 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #75
 
Cytat:Jakieś odium straszliwe na księdza chcecie panienki rzucić
bo my jesteśmy wredne baby jagi a że Inkwizytora nie ma to hulaj dusza stosu nie ma :hahaha:
08-01-2007 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów