Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.kz.bedzin.pl
Autor Wiadomość
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
www.kz.bedzin.pl
Zapaszam na nowopowstałą (amatorską) stronę naszego zboru. Strona działa od paru dni więc proszę o wyrozumiałość :wink: , ale mamy pragnienie rozwijać się Szczęśliwy

http://www.kz.bedzin.pl

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
26-05-2006 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Wiesz co Ci powiem? Jak mój kolega ze wspólnoty to zobaczy to wpadnie chyba w zachwyt :mrgreen: Mamy zamiar zmieniać szatę graficzną i strukturę strony naszej wspólnoty i on jest wręcz "fanatykiem" ;P stron tego typu jak wy macie: prosta, przejrzysta bez żadnych wielkich bajerów Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-05-2006 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
:shock: wow dzięki za komplement :oops: tym bardziej że to moje skromne "dzieło" :oops:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
26-05-2006 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
co do merytoryki to nie zaglebialem sie ale moge powiedziec ze strona jest OK Uśmiech
poza jedna wada jak dla mnie te logo nie powinno zsowac menu tak na dol bo w ten sposob utrudnione niepotrzebnie jest sterowanie strona Oczko
26-05-2006 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Gonzo napisał(a):poza jedna wada jak dla mnie te logo nie powinno zsowac menu tak na dol bo w ten sposob utrudnione niepotrzebnie jest sterowanie strona
Że co proszę? ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-05-2006 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
chodzi mi o to ze menu jest bardzo nisko i trzeba przejscw dol strony zeby mozna bylo serowac Smutny
to jest wada graficzna tej dtrony jak dla mnie Uśmiech
26-05-2006 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ale czy to też nie zależy od tego jaki ktoś ma monitor czy rozdzielczość ekranu?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-05-2006 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Offca napisał(a):Ale czy to też nie zależy od tego jaki ktoś ma monitor czy rozdzielczość ekranu?
ja mam rozdzielczosc 1024x768 wiec jesli u mnie sie nie miesci to juz jest lipa bo to jest obecnie najopowszechniejsza rozdzielczosc Uśmiech
poprostu te logo jest wybrane w zlym miejscu Smutny
27-05-2006 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Dzięki za wszystkie uwagi - nie ukrywam ,że jestem zupełnym amatorem w tej dziedzinie , a to moja pierwsza strona Duży uśmiech , wysłucham wszystkich uwag i chetnie je wprowadzę w przyszłej nowej wersji (nad którą juz powoli się zastanawiam) , ale najpierw muszę zapełnić treścią ten serwis
thx :mrgreen:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
27-05-2006 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Chętnie Ci pomożemy... Sama też z radością wysłucham uwag ekspertów ;P przyda mi się do zmiany wygladu strony Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-05-2006 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Gonzo napisał(a):ja mam rozdzielczosc 1024x768 wiec jesli u mnie sie nie miesci to juz jest lipa bo to jest obecnie najopowszechniejsza rozdzielczosc Uśmiech
poprostu te logo jest wybrane w zlym miejscu Smutny
u mnie 1280x1024 i wygląda ok, ale faktycznie, jak ktoś ma mniej to może nie widzieć menu. Stronka fajna, jeżeli chodzi o układ, ale jak dla mnie za mdła - te kolory mi do gustu nie przypadają

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
02-06-2006 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów