Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgłupsze filmy TVP
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ks.Marek napisał(a):L jak Lubov - szał księzy...
A co to? :zmieszany:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-05-2006 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Offca napisał(a):L jak Lubov - szał księzy..

M jak miłość - wersja polska

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-05-2006 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #33
 
Offca napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):L jak Lubov - szał księzy...
A co to? :zmieszany:
Rosjanie wykupili od nas prawa do tego serialu Duży uśmiech
31-05-2006 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
Aaa... Niestety nie uczę się jeszcze rosyjskiego i nie zakapowałam ;P Ale będę. Może od października Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-05-2006 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
A ja wam powiem, że jak dla mnie, to nejlepiej by było, jakby TVP wykupiła prawa do transmisji meczów NBA i pokazywała non stop sport. Wtedy byłaby porządna telewizja i tyle, a nie 800 seriali, z których jeden gorszy od drugiego i nie ma co oglądać...

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
01-06-2006 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Moda na sukces - oglądając co tysięczny odcinek i tak wiesz o co chodzi Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
01-06-2006 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ajfen napisał(a):A ja wam powiem, że jak dla mnie, to nejlepiej by było, jakby TVP wykupiła prawa do transmisji meczów NBA i pokazywała non stop sport. Wtedy byłaby porządna telewizja i tyle, a nie 800 seriali, z których jeden gorszy od drugiego i nie ma co oglądać...

Racja Ajfen.Jestem za. Zgłoś ten pomysł TVP, może sie uda. Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-06-2006 03:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
TOMASZ32 napisał(a):
Ajfen napisał(a):A ja wam powiem, że jak dla mnie, to nejlepiej by było, jakby TVP wykupiła prawa do transmisji meczów NBA i pokazywała non stop sport. Wtedy byłaby porządna telewizja i tyle, a nie 800 seriali, z których jeden gorszy od drugiego i nie ma co oglądać...

Racja Ajfen.Jestem za. Zgłoś ten pomysł TVP, może sie uda. Duży uśmiech
A w zyciu! Precz z koszykówką! Precz z NBA! Duży uśmiech

Ja bym już wolał takie rodzime "Bahn TV" (jest to niemiecki kanał TV pośiwęcony WYŁĄCZNIE kolei) - czyli transmisje z kabin lokomotyw prowadzących pociągi np z Wa-wy do Lublina, czy z Wrocławia do Łodzi.....
To byłoby coś.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-06-2006 07:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #39
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Precz z koszykówką! Precz z NBA! Duży uśmiech
Precz też z serialowymi "przepisami kulinarnymi" na antenach TV, gdzie to kucharzem nie jest Polak =; Dla mnie to bezsens "chca" zwalczyć bezrobocie a kariere w Polsce robią obcokrajowcy :/ łupota max :/
02-06-2006 08:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ajfen napisał(a):A ja wam powiem, że jak dla mnie, to nejlepiej by było, jakby TVP wykupiła prawa do transmisji meczów NBA i pokazywała non stop sport. Wtedy byłaby porządna telewizja i tyle, a nie 800 seriali, z których jeden gorszy od drugiego i nie ma co oglądać...
To jest genialny pomysłDuży uśmiech

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
02-06-2006 08:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #41
 
Szkoda, że TVN już nie transmituje meczów NBA Smutny

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-06-2006 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
Daisy napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):Precz z koszykówką! Precz z NBA! Duży uśmiech
Precz też z serialowymi "przepisami kulinarnymi" na antenach TV, gdzie to kucharzem nie jest Polak =; Dla mnie to bezsens "chca" zwalczyć bezrobocie a kariere w Polsce robią obcokrajowcy :/ łupota max :/
Widzę, że jesteś jedną z nielicznych osób, które mają do pana "Po_Prostu_Spadaj" francuzika podobny stosunek jak ja Uśmiech
Mnie też to strasznie wnerwia, że jakieś przybłędy z zagranicy kreuje się na "gwiazdy" polskiej TV....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-06-2006 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #43
 
Takie to juz mamy przekonanie, ze co z importu to lepsze Uśmiech
02-06-2006 14:37
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #44
 
Offca napisał(a):Szkoda, że TVN już nie transmituje meczów NBA Smutny

To może inna stacja zacznie. Napisz do TVP, może się zgodza.

Darth:
Nie każdy lubi kolej, tak jak nie każdy lubi NBA. Jest tyle czasu w telewizji na różnych kanałach, że mozna by było znaleźć miejsce na takie tematy. Najgorsze jest to, że większość miejsca zajmuja durnowate seriale - tasiemce, a nie ma konkretnych programów. Nie wspomnę już o filmach puszczanych w kółko po dziesiątki czy setki razy w ciągu roku.

Taka koszykówka to było coś, ludzie naprawdę oglądali i młodzież częściej grała w koszykówkę na placach. Teraz zainteresowanie spada, bo kogo mają podziwiać.

Myślę, że i na kolej także było by wiele czasu. Może tylko popularność maszynisty względem koszykarzy jest niższa, ale zawsze to jakiś konik. Szczęśliwy

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-06-2006 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
A ja uważam, że Polska TV publiczna powinna być na modłe TV Trwam, albo Puls TV, albo Tele Padre Pio :-

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-06-2006 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów