Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgłupsze filmy TVP
Autor Wiadomość
nika92 8177 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 167
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #106
 
"misiek koterski show"
"szymon majewski show"

jedno głupsze od drugiego

" Powierz Panu swoj? drog? i zaufaj Mu: On sam b?dzie dzia?a? " Ps 37
07-04-2008 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #107
 
nika92 8177 napisał(a):"misiek koterski show"
"szymon majewski show"

jedno głupsze od drugiego

To pierwsze to nie wiem co to, ale drugie - rzeczywiście głupie.
07-04-2008 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #108
 
Majewski show to szczyt szczytów. Nie tyle głupota, co paskudne, świadome obrażanie innych pod przykrywką głupawego uśmieszku...

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
07-04-2008 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #109
 
omyk napisał(a):Majewski show to szczyt szczytów. Nie tyle głupota, co paskudne, świadome obrażanie innych pod przykrywką głupawego uśmieszku...

Czemu? Nabijają się z tych ludzi, z których rzeczywiście nie sposób się NIE NABIJAĆ (Doda, Tusk, Lepper, Szczuka, Rydzyk, Sobecka) - w sumie tylu już sparodiowali i tylko jedna osoba się obraziła (p. Chojarska).
Podobną formę zaczynają przybierać wszelkie panele dyskusyjne z udziałem działaczy prawicowo-katolickich. Oni już sami w sobie są parodią.

Co do telewizji w ogóle mam taki zarzut, że jest za dużo filmów i programów z nadmierną przemocą we wczesnych porach. Seriale takie jak "W-11", "Detektywi", "Determinator"... Zbliżamy się niebezpiecznie do "modelu amerykańskiego", czyli "może być przemoc, byleby nie było nic z seksu".

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
08-04-2008 07:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
Helmutt napisał(a):Podobną formę zaczynają przybierać wszelkie panele dyskusyjne z udziałem działaczy prawicowo-katolickich. Oni już sami w sobie są parodią.
Bo Helmutt Ateista, budowniczy Nowego Lepszego Świata tak powiedział? Masz szczęście, ż enie personalnie ich wyliczasz, bo mogłoby się to przykro skończyć w śadzie (pamiętaj, że znam twoje namiary w realu Duży uśmiech )

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-04-2008 08:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #111
 
Ja tam nie mam nic przeciwko "W-11" i "Detektywom". I nie wydaje mi się, żeby było tam szczególne epatowanie przemocą.
08-04-2008 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #112
 
Ks.Marek napisał(a):
Helmutt napisał(a):Podobną formę zaczynają przybierać wszelkie panele dyskusyjne z udziałem działaczy prawicowo-katolickich. Oni już sami w sobie są parodią.
Bo Helmutt Ateista, budowniczy Nowego Lepszego Świata tak powiedział? Masz szczęście, ż enie personalnie ich wyliczasz, bo mogłoby się to przykro skończyć w śadzie (pamiętaj, że znam twoje namiary w realu Duży uśmiech )
Yeah, New World Order!!
A czyż nie są śmieszni? Swoje przekonania prezentują zwykle w taki sposób, że nie dosyć, że nikogo nie przekonają to jeszcze się na posmiewisko wystawią. Jedna regularnie daje się podpuszczać szmatławcom a potem odgrywa w Radyjku męczennicę, inna znowu intonuje podczas obrad Sejmu "Ojcze nasz", inny znowuż opowiada o Smoku Wawelskim... Jak tu się z tego nie smiać? No i słynne "lizanie rowów", tez podpada pod nasz polski ploityczno-społeczny kabaret. Z "prawych" cenię Roberta Ziemkiewicza (świetny pisarz zresztą) Marka Jurka i "radiomaryjnego" J.N. Nowaka - mimo iż prezentują poglądy krańcowe od moich to potrafią udowodnić swoje racje bez uciekania się do pyskówek, klozetowo-analnej retoryki lub robienia z siebie kompletnych bałwanów.
A ostatnio sporo tego w TV Uśmiech

[ Dodano: Wto 08 Kwi, 2008 12:21 ]
aga napisał(a):Ja tam nie mam nic przeciwko "W-11" i "Detektywom". I nie wydaje mi się, żeby było tam szczególne epatowanie przemocą.
Tam jest dużo takiej "przemocy psychicznej". Czasami nie trzeba pokazywać strzelanin i zabijania, żeby osiągnąć efekt.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
08-04-2008 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #113
 
Helmutt napisał(a):
aga napisał(a):Ja tam nie mam nic przeciwko "W-11" i "Detektywom". I nie wydaje mi się, żeby było tam szczególne epatowanie przemocą.
Tam jest dużo takiej "przemocy psychicznej". Czasami nie trzeba pokazywać strzelanin i zabijania, żeby osiągnąć efekt.

A czy nie przesadzasz trozskę? :hm:
08-04-2008 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #114
 
Majewski - jest genialny, ale dziwię się, że jeszcze go do więzienia nie wsadzili Uśmiech
08-04-2008 16:20
Odpowiedz cytując ten post
nika92 8177 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 167
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #115
 
Kuba napisał(a):Majewski - jest genialny, ale dziwię się, że jeszcze go do więzienia nie wsadzili

nie każdemu wszystko musi się podobać Kuba
wkurz mnie każde glupie show ale chętnie oglądam kryminały "w11" wszystkie "cis" oraz seriale związane ze szpitalem np. "dr. house"

" Powierz Panu swoj? drog? i zaufaj Mu: On sam b?dzie dzia?a? " Ps 37
08-04-2008 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #116
 
Kuba napisał(a):Majewski - jest genialny, ale dziwię się, że jeszcze go do więzienia nie wsadzili Uśmiech

O, ja też.
08-04-2008 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #117
 
ja nie trawie programów Gwizdy tańczą na lodzie, Taniec z gwiazdami itp jeszcze czasami z nudów jak naprawde nie mam co robić mogę obejrzeć Jak oni śpiewają
08-04-2008 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #118
 
Za głupotę nie wsadzają.
Tym bardziej za marny poziom dowcipów - inaczej nie tylko Majewski, ale 3/4 kabaretów siedziałoby w kiciu.

pozdrawiam
Marek
08-04-2008 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #119
 
poczucie humoru, a raczej kwestii, które śmieszą jest chyba sprawą indywidualną; nie wszystkich śmieszy Monthy Python
w TV nei lubię reklam filmy henkel, czyli tych testow z monetą i prania do, którego wlewa się farby itp a wyjmuje białe :shock:
08-04-2008 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #120
 
PS napisał(a):czyli tych testow z monetą i prania do, którego wlewa się farby itp a wyjmuje białe

hehe nom z cilitem albo vanishem są "najlepsze" :lol2:
08-04-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów