Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Życie bez Boga
Autor Wiadomość
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Offca napisał(a):Poza tym w regulaminie nic nie ma na temat tego jak mam się wypowiadać na temat seksu. Na temat Boga i owszem.
Czy ja wiem....
Cytat:7. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach forum treści: (...)

-obscenicznych,
Porównywanie seksu do oddawania stolca na mój gust się załapuje na to.

Offca napisał(a):Chciałabym tylko zauważyć, że zwierzęta są istotami niższymi niż człowiek i rzeczywistość w jakiej żyją jest moralnie obojętna.
A mnie nie.I to mnie, bezdusznego ateistę,różni od Was chrzescijan "pełnych miłości".
Cytat:Jakoś żyć muszą, niestety. Żyć wiecznie też nie mogą. Poza tym gdyby nie ta selekcja nie wiadomo, czy nie musiałbyś znosić na swoim podwórku stada miśków, wilków, małp czy innych stworzeń Oczko
No dobrze,ale nadal uważam ze skoro jedna istota zywa musi cierpiec ,aby inna silniejsza przezyła,no to sorry,Winnetou,ale to nie jest idealne rozwiązanie.

Offca napisał(a):Niemniej w tym wszystkim jest ład i porządek. Zauważ, że gdy jeden gatunek znika z danego ekosystemu, wali się cały łańcuch. Każdy organizm jest ściśle związany z innym.
Zgadza się.Ale to niczego nie zmienia.
Offca napisał(a):Wierzysz w utopię? Bo ja nie. (sorry, nie było pytania ;P myślałam o czym innym)
Skoro nie było pytania to i odpowiedzi nie ma :hm:

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
03-06-2006 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Palmer_Eldritch napisał(a):sorry,Winnetou,ale to nie jest idealne rozwiązanie.
A jakie wg Ciebie byłoby idealne?

[ Dodano: Sob 03 Cze, 2006 22:55 ]
Palmer_Eldritch napisał(a):No dobrze,ale nadal uważam ze skoro jedna istota zywa musi cierpiec ,aby inna silniejsza przezyła,no to sorry
A to co się dzieje w relacjach między ludźmi teraz, myślisz, że nie podchodzi pod to? I myślisz, że Ty też w tym nie uczestniczysz? Nie zdarza Ci się krzywdzić kogoś, byle tylko Tobie było dobrze i Tobie się coś udało?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
03-06-2006 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Offca napisał(a):A jakie wg Ciebie byłoby idealne?
To logiczne.Takie w którym śmierć i cierpienie jednej istoty nie byłyby konieczne do tego aby przetrwała inna istota.
Offca napisał(a):A to co się dzieje w relacjach między ludźmi teraz, myślisz, że nie podchodzi pod to? I myślisz, że Ty też w tym nie uczestniczysz? Nie zdarza Ci się krzywdzić kogoś, byle tylko Tobie było dobrze i Tobie się coś udało?
Załóżmy ze jest tak jak piszesz.To będzie kolejny dowód na to że świat idealny nie jest.Rozumiesz wreszcie?

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
03-06-2006 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Takie w którym śmierć i cierpienie jednej istoty nie byłyby konieczne do tego aby przetrwała inna istota.
To dlaczego sam tak postępujesz?

Palmer_Eldritch napisał(a):Załóżmy ze jest tak jak piszesz.To będzie kolejny dowód na to że świat idealny nie jest.Rozumiesz wreszcie?
Nie, bo i tak zdania nie zmienię Uśmiech Mnie nie chodzi o to, w jaki sposób ten świat funkcjonuje, bo to w sam raz jest ruchome, może się zmieniać - ziemia zostala poddana człowiekowi. Mnie chodzi o fakt tego, w jaki sposób stworzenia są stworzone.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-06-2006 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Offca napisał(a):To dlaczego sam tak postępujesz?
Nikogo nie zabijam zeby przetrwać.Więc daruj sobie takie teksty.

Offca napisał(a):Nie, bo i tak zdania nie zmienię Uśmiech
Twoje zdanie nie ma tu nic do rzeczy.Nie potrafiłaś zripostować moich argumentów ,ze złosci wlepiłaś mi nawet ostrzeżenie....
Cytat:Mnie nie chodzi o to, w jaki sposób ten świat funkcjonuje, bo to w sam raz jest ruchome, może się zmieniać - ziemia zostala poddana człowiekowi. Mnie chodzi o fakt tego, w jaki sposób stworzenia są stworzone.
Moja droga,napisałas :
Cytat:Sama organizacja i funkcjonowanie tego świata jest idealne
W niniejszej dyskusji zostało udowodnione ze tak nie jest.
Dziękuję.Koniec dyskusji

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
04-06-2006 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Nikogo nie zabijam zeby przetrwać.Więc daruj sobie takie teksty.
Ale niejednokrotnie możesz krzywdzić innych. O to chodzi. Nie chodzi o zabijanie.

Palmer_Eldritch napisał(a):Twoje zdanie nie ma tu nic do rzeczy.Nie potrafiłaś zripostować moich argumentów ,ze złosci wlepiłaś mi nawet ostrzeżenie....
Jeśli moje nie ma nic do rzeczy to tym bardziej Twoje również. Negowanie czyjegoś punktu widzenia nie jest żadną argumentacją. Nie podałeś ani jednego argumentu dotyczącego nie-idealności świata.

Nie rozśmieszaj mnie tekastami typu: zrobiłaś to ze złości. Zrobiłam to z powodu Twojego naruszenia regulaminu bez żadnej złośliwości. Zresztą nie mam powodów do złości. Swoich racji jestem przekonana i żaden kontrargument (którego zresztą nawet nie podałeś, gdyż posługujesz się zwykłą słowną przepychanką i do tego prowokujesz) niczego nie zmieni.
To, że w tym świecie nie podoba Ci się to czy tamto, nie jest żadnym argumentem.
Dla mnie wszystko to, co widzę świadczy o doskonałości stworzenia. Nie ma nic, co jest identyczne na tym świecie. To jest własnie niesamowite. Do tego mnóstwa rzeczy nie jesteśmy w stanie pojąć i podejrzewam wielu nigdy nie pojmiemy.
Nigdy nie znalazłeś się w sytuacji, kiedy jakiś krajobraz zaparł Ci dech w piersiach?

Palmer_Eldritch napisał(a):Cytat:
Mnie nie chodzi o to, w jaki sposób ten świat funkcjonuje, bo to w sam raz jest ruchome, może się zmieniać - ziemia zostala poddana człowiekowi. Mnie chodzi o fakt tego, w jaki sposób stworzenia są stworzone.

Moja droga,napisałas :
Cytat:
Sama organizacja i funkcjonowanie tego świata jest idealne

W niniejszej dyskusji zostało udowodnione ze tak nie jest.
Dziękuję.Koniec dyskusji

Spoko, nie wyraziłam się konsekwentnie. Chodziło mi głównie o stworzenie stworzeń i w pewnym też sensie o funkcjonowanie stworzeń.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-06-2006 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Offca napisał(a):Ale niejednokrotnie możesz krzywdzić innych. O to chodzi. Nie chodzi o zabijanie.
Ale co to ma do rzeczy?
Offca napisał(a):Jeśli moje nie ma nic do rzeczy to tym bardziej Twoje również. Negowanie czyjegoś punktu widzenia nie jest żadną argumentacją. Nie podałeś ani jednego argumentu dotyczącego nie-idealności świata.
Tu nie chodzi o negowanie czyjegoskolwiek punktu widzenia,tylko o ARGUMENTACJĘ na poparcie swojego punktu widzenia.
Offca napisał(a):To, że w tym świecie nie podoba Ci się to czy tamto, nie jest żadnym argumentem.
I vice versa.
Offca napisał(a):Swoich racji jestem przekonana i żaden kontrargument (którego zresztą nawet nie podałeś, gdyż posługujesz się zwykłą słowną przepychanką i do tego prowokujesz) niczego nie zmieni.
Przepraszam,ale jeśli dla ciebie argument o cierpieniu istot zywych nie jest argumentem to ja dziękuję.Ot,typowo chrzescijańskie ,pełne miłosci podejscie do swiata.Brawo,brawo =D> =D> Pełna kompromitacja.
Offca napisał(a):Dla mnie wszystko to, co widzę świadczy o doskonałości stworzenia.

Patrzysz a nie widzisz...

Cytat:Spoko, nie wyraziłam się konsekwentnie. Chodziło mi głównie o stworzenie stworzeń i w pewnym też sensie o funkcjonowanie stworzeń.
To moze uświadomię ci ,ze niektóre stworzenia ,zwłaszcza dzikie zwierzęta, funkcjonują jako mordercy.Nie,nie zabijają dla przyjemnosci,to fakt...Ale z koniecznosci.Rzeczywiscie ,wspaniale funkcjonują...

Cytat:Nie rozśmieszaj mnie tekastami typu: zrobiłaś to ze złości. Zrobiłam to z powodu Twojego naruszenia regulaminu bez żadnej złośliwości.
Jasne,rozumiem.Naprawde trzeba miec tupet żeby w sytuacji kiedy wytknąłem ci dwukrotne złamamie regulaminu przez twoją moderatorską osobę,wlepiac mi ostrzezenie za ...no własnie ,za co tak własciwie?

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
04-06-2006 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Przepraszam,ale jeśli dla ciebie argument o cierpieniu istot zywych nie jest argumentem to ja dziękuję.Ot,typowo chrzescijańskie ,pełne miłosci podejscie do swiata.Brawo,brawo
To najpierw przypatrz się co ludzie robią ze zwierzętami. Znam przypadek kolesia, który zrzucił swojego psa z 10 piętra wieżowca. Ludzie potrafią robić gorsze rzeczy, bo robią to z pełną świadomością. I nie dlatego, że Bóg spartaczył robotę. Ale dlatego, że człowiek partaczy robotę Boga. Dlatego, że ma wybór i wybiera źle.
Zachowania zwięrząt są moralnie obojętne. Nie ponoszą konsekwencji za swoje zachowania. Człowiek owszem.
Zapytałam więc, jak sobie wyobrażasz, czym zwierzęta miałby się żywić, jeśli nie drugim organizmem? Powietrzem?

Palmer_Eldritch napisał(a):Pełna kompromitacja.
Heh, jakichś innych zasłon dymnych to Ty używasz? Bo ta mi już zbrzydła.

Palmer_Eldritch napisał(a):asne,rozumiem.Naprawde trzeba miec tupet żeby w sytuacji kiedy wytknąłem ci dwukrotne złamamie regulaminu przez twoją moderatorską osobę,wlepiac mi ostrzezenie za ...no własnie ,za co tak własciwie?

Tralala udowodnij :- Podaj cytat :- A najlepiej dobrze się wczytaj w sens tamtej mojej wypowiedzi :-({|= Jeśli sobie nie poradzisz, pomogę.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-06-2006 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Offca napisał(a):To najpierw przypatrz się co ludzie robią ze zwierzętami
To nie ma nic do rzeczy.
Offca napisał(a):Zachowania zwięrząt są moralnie obojętne. Nie ponoszą konsekwencji za swoje zachowania
Ale podobnie jak człowiek cierpią zabijane w celach konsumpcyjnych przez inne zwierzęta.Pojęlaś wreszcie?
Offca napisał(a):Heh, jakichś innych zasłon dymnych to Ty używasz?
To nie zasłona dymna ale zwykłe stwierdzenie faktu.
Offca napisał(a):Tralala udowodnij :- Podaj cytat :-
Cytat nr 1
Offca napisał(a):Seks został sprowadzony do takich czynności jak jedzenie, czy za przeproszeniem sranie. Dla mnie niestety wygląda to trochę inaczej. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy oglądają dla przyjemności kopulacje innych ludzi tudzież intymne zbliżenia. Naprawdę świetna rozrywka. Nie mogę się doczekać, kiedy będą rozpowszechniać masowo filmiki z dokładnym obrazem jak ktoś sra - kamerą mu podjadą pod same dupsko
Cytat nr 2
Offca napisał(a):chrześcijaństwo, że zacytuję sławną reklamę, nie jest dla idiotów.
To oczywscie nie jest łamanie regulaminu,wcale a wcale... Uzywanie wulgaryzmów,obrażanie innowierców i ateistów... W dodatku przez moderatora...
Cytat:A najlepiej dobrze się wczytaj w sens tamtej mojej wypowiedzi
Lepiej ty się wczytaj w sens mojej wypowiedzi.


Aha,i nadal nie wiem za co tak dokładnie zostałem upomniany...ale mniejsza juz o to.

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
04-06-2006 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Palmer !
Ja uważam, że świat stworzony przez Boga można pojmować na dwa sposoby.
Albo jako na świat w pełni "idealny" "zbilansowany" - stworzony przez Boga pod względem harmonii zarówno "fizycznej" jak i "duchowej" - tyle tylko, że w tej sytuacji wszystko (rośliny i zwierzęta) musiało by być "uduchowione"
- albo jako na świat z pełni harmonijnie stworzonym swiatem "zwierzęcym i roślinnym" i jednocześnie z człowiekiem, który został stworzony biologicznie w sposób nie różniący się od zwierząt, jednak dostał szczególne zadanie, szczególną "misję" doskonalenia, przobrażania świata.
Zauważ - ta pierwsza "wersja" bliższa jest mentalności Wschodu - szczególnie buddyzmu, hinduizmu i innych religii tego regionu.
Ta druga - jest "wizją" świata z punktu widzenia "judeochrzescijańskiego".
Wybacz, ale to, co Ty próbujesz mówić to taka "mieszanka" wybranych elementów z jednej i drugiej mentalności w sobie wybranej "proporcji"... :?
Niegdyś coś takiego nazywano niegdyś "manicheizmem" ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
04-06-2006 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Palmer_Eldritch napisał(a):Cytat nr 1
No i co? Wykaż mój błąd. Nie porównałam tu seksu do srania. Napisałam tylko, że ludzi sproawdzili seks do takich "powszechnych" czynności fizjologicznych jak sranie. I taki jest sens tej wypowiedzi. Co do samego słowa. Miało brzmieć dosadniej. Nie odnosłam tego jednak do Boga ani do żadnej konkretnej osoby. Ty to niestety uczyniłeś.

Palmer_Eldritch napisał(a):Cytat nr 2
Posądź najpierw Media Markt. Potem pogadamy. To był tylko cytat z reklamy. Nic więcej. Poczułeś się urażony? Cóż... Mogę znaleźć wiele fragmentów, które uraziły mnie z Twojej strony i wielkiego krzyku o nie nie wznosiłam.


Baju!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-06-2006 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
ddv napisał(a):Wybacz, ale to, co Ty próbujesz mówić to taka "mieszanka" wybranych elementów z jednej i drugiej mentalności w sobie wybranej "proporcji"... :?
To co ja mowię a raczej piszę, to efekt moich WŁASNYCH przemyśleń.Nie sugerowałem się zadną filozofią czy punktem widzenia kogokolwiek.

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
04-06-2006 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
To wiedz o tym, Palmerze, że to, co piszesz jest taką "mieszanką" róznych filozofii.
Z jednej strony - Chrzescijaństwa, z drugiej filozofii "mentalności Wschodu" jak to ująłem w poprzednim poście.
Wychodzisz z założeń chrzescijaństwa po czym wplątujesz inną filozofę w miejscu w którym uznasz to za stosowne.
Wiesz taką "miesznką" można próbować wiele rzeczy udowodnić - do prawdy jednak nie dojdziesz Smutny

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
04-06-2006 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Palmer_Eldritch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 448
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
ddv napisał(a):To wiedz o tym, Palmerze, że to, co piszesz jest taką "mieszanką" róznych filozofii.
Przyjmuję,choć szczerze mowiąc zwisa mi to i powiewa.
ddv napisał(a):Z jednej strony - Chrzescijaństwa, z drugiej filozofii "mentalności Wschodu" jak to ująłem w poprzednim poście.
Wychodzisz z założeń chrzescijaństwa po czym wplątujesz inną filozofę w miejscu w którym uznasz to za stosowne.
Powtarzam raz jeszcze:nie wychodze z żadnych założeń i nic nie wplątuję- to są wszystko moje własne przemyślenia :roll:
ddv napisał(a):Wiesz taką "miesznką" można próbować wiele rzeczy udowodnić - do prawdy jednak nie dojdziesz
Bo...?Uzasadnij powyższą wypowiedź.

Religia jest oparta przede wszystkim i g?ównie na strachu.
Bertrand Russell


Polskie forum o zespole Motorhead:
http://www.motorhead.forumer.pl/
04-06-2006 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #30
 
Ela napisał(a):Gdy "swiat nam sie wali" szukamy pomocy u Stworcy
Taka jest ludzka natura. Czlowiek w kryzysowej sytuacji zawsze potrzebuje nadziei, nawet nierealnej - dzieki niej widzi sens dalszego zycia. Bog jest wlasnie taka nadzieja.
Offca napisał(a):Stwórz doskonalszy świat. Czekam
Wez jednak pod uwage jakie kto ma mozliwosci i pod tym katem oceniaj dzielo. Przypomnij tez sobie, ile razy zdarza Ci sie na codzien cos krytykowac. Czesto jest to cos, o czym nawet nie masz pojecia jak dziala, nie mowiac juz zrobieniu czegos lepszego (np. nie narzekalas nigdy na Windowsa?). To, ze nie potrafimy zrobic czegos lepszego nie oznacza, ze nie mozemy wskazywac tworcy gdzie popelnil blad, ktory jest dla nas (uzytkownikow...) ewidentny. Niektorzy tworcy poprawiaja wskazane im bledy...
Palmer_Eldritch napisał(a):niektóre stworzenia ,zwłaszcza dzikie zwierzęta, funkcjonują jako mordercy.Nie,nie zabijają dla przyjemnosci,to fakt...Ale z koniecznosci.
Sa tez zwierzeta, ktore zabijaja dla przyjemnosci (delfiny). Inne zwierzeta zabijaja faktycznie z koniecznosci, co nie oznacza, ze nie czerpia przyjemnosci z cierpien ofiary. Zeby nie szukac daleko, proponuje zobaczyc co kot robi z mysza zanim ja zje.
Offca napisał(a):Nigdy nie znalazłeś się w sytuacji, kiedy jakiś krajobraz zaparł Ci dech w piersiach?
Probujesz udowodnic, ze swiat jest idealny, bo udalo Ci sie zauwazyc, ze czesc jego skladowych jest idealna. Niestety, chodzi o to, ze twor jest idealny, jezeli nie ma ani jednej, najmniejszej nawet, wady. Palmer juz wymienil ich sporo, nie bede powielac jego postow.
ddv napisał(a):Wychodzisz z założeń chrzescijaństwa po czym wplątujesz inną filozofę w miejscu w którym uznasz to za stosowne.
Natomiast Ty wychodzisz z zalozenia, ze przecietny czlowiek nie jest zdolny do patrzenia na swiat inaczej, niz przez pryzmat religii czy filozofii.
05-06-2006 08:34
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów