Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przystanek Jezus 2006
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Daisy napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):to nie było do Ciebie, Daisy, to było do oszołomów

jeśli jednak uważasz się za oszołoma, to obrażasz samą siebie

ja w życiu nie pomyślałbym, że jesteś oszołomem :*
MÓJ DROGI OBRAŻASZ mMNIE bo słowa Twoje sie tyczyły osób będąścych na PJ!! A ja tam byłam... wiec i mnie sie to tyczy!!

przykro mi, ale dokonane przez Ciebie uogólnienie nie zasadza się na prawach logiki [proponuję ją nieco dogłębniej postudiować] moja odpowiedź nie dotyczyła WSZYSTKICH uczestników PJ, a jedynie tej ich części, która zachowuje się/działa w sposób charakterystyczny dla oszołomów i neofitów

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
04-08-2006 00:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #47
 
W sumie nie znasz zachowania Daisy na PJ być może jakieś zachowanie które tobie się nie podoba ona uważa za właściwie, ma wiec prawo do przeprosin.


I w ogóle nie ważne o kim, ale takich słów tu nie używamy, Inkwizytorze, nikogo nie wolno obrażać nawet jak coś ci się nie podoba.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-08-2006 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #48
 
M. Ink. * napisał(a):wasze czyny świadczą przeciwko wam; jeśli nie potraficie zrobić niezależnej [od owsiakowni] imprezy, to przynajmniej mu nie przeszkadzajcie; pierwsza zasada zawsze brzmi: nie szkodzić
A dlaczego Przystanek Jezus ma być totalnie niezależny? Czy w ogóle w Polsce teraz istnieje cokolwiek niezależnego? :-k
Nie sądze żebyśmy panu Owsiakowi bardzo przeszkadzali. Na Woodstock mają przecież wstęp wszyscy ludzie. Odbył się przecież mecz Przystanek Jezus - Pokojowy Patrol. Ludzie się normalnie zachowywali. Jakbyśmy komuś przeszkadzali, to po wygranej wszyscy w przystankowych koszulkach dostaliby po głowie od woodstockowiczów. A tak nie było. Uśmiech
Nikomu też nie szkodzimy - jeśli ktoś nie chce z nami rozmawiać, to po prostu nie rozmawia. Ja nikogo nie przykułam łańcuchem i nie zmusiłam do rozmowy. :wink:

M. Ink. * napisał(a):uważacie się za lepszych, bo nie jesteście narkomanami i młodymi alkoholikami
Wielu ludzi z Przystanku Jezus ma bogatą w doświadczenia przeszłość. Ja też! Moją rolą podczas Woodstocku było dzielić się z innymi swoimi przejściami i tym jak się to wszystko zakończyło. Opowiadałam niektórym swoje życie, ale nigdy nie uważałam się za lepszą od innych. Chyba trochę generalizujesz... =;
04-08-2006 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
M.Ink. napisał(a):jeśli nie naśladujecie Owsiaka, to skąd nazwa "Przystanek"? i dlaczego imprezę robiliście w Żarach, a nie np. nad Soliną, albo w Suwałkach? no nie no, to rzeczywiście bardzo oryginalne wszystko ...

naprawdę nie rozumiesz dlaczego? :roll: odpowiedź jest aż nadto oczywista

M.Ink. napisał(a):możecie sobie mówić; ale wasze czyny świadczą przeciwko wam; jeśli nie potraficie zrobić niezależnej [od owsiakowni] imprezy, to przynajmniej mu nie przeszkadzajcie; pierwsza zasada zawsze brzmi: nie szkodzić

w jaki sposób PJ szkodzi PW???? :shock:

M.Ink napisał(a):sposób, jakiego używacie jest śmieszny - i dlatego ludzie się z was śmieją;

jedni się śmieją, jedni przychodzą i rozmawiają, jedni omijają z obojętnością, a sposób jakiego używamy jest bardzo Biblijny Uśmiech

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
04-08-2006 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #50
 
M. Ink. * napisał(a):jedynie te dobre owoce są dla mnie pocieszeniem w tej całej waszej katolickiej żenadzie

jest mi za was wstyd nie tylko jako katolikowi
hmm ja Ciebie nie rozumiem, raz mówisz "wy katolicy" a zaraz potem "ja katolik", i gdzie tu tak przez Ciebie wspominana logika?
04-08-2006 23:15
Odpowiedz cytując ten post
pingu Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Annnika napisał(a):W sumie nie znasz zachowania Daisy na PJ być może jakieś zachowanie które tobie się nie podoba ona uważa za właściwie, ma wiec prawo do przeprosin.


I w ogóle nie ważne o kim, ale takich słów tu nie używamy, Inkwizytorze, nikogo nie wolno obrażać nawet jak coś ci się nie podoba.

odpowiec mi na pytnie dla czego skoro wam sie cos nie podoba (katolickim modom tego forum) to wam wolno obraza innych a nawet wyzucac z grona (bo ma inny poglad i zdanie )
??

[ Komentarz dodany przez: Annnika: Sob 05 Sie, 2006 12:55 ]
Widzę sporo frustracji, nad tym mozna popracować, policz do tysiąca Język
04-08-2006 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #52
 
inis napisał(a):Nie sądze żebyśmy panu Owsiakowi bardzo przeszkadzali

Sam Jurek napisał w nowinkach, że działanie PJ było wielkim sukcesem...
Jestem pewna, że mu PJ nie przeszkadza. Jakby miał przeszkadzać, to w ogóle nie zgodziłby się na ten cały krzyć na powlu woodstockowym.

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
05-08-2006 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Annnika napisał(a):W sumie nie znasz zachowania Daisy na PJ być może jakieś zachowanie które tobie się nie podoba ona uważa za właściwie, ma wiec prawo do przeprosin.


I w ogóle nie ważne o kim, ale takich słów tu nie używamy, Inkwizytorze, nikogo nie wolno obrażać nawet jak coś ci się nie podoba.

przepraszam Cię Daisy, że użyłem słów, które wywołały Twoją frustrację

[ Dodano: Sob 05 Sie, 2006 00:21 ]
inis napisał(a):A dlaczego Przystanek Jezus ma być totalnie niezależny? Czy w ogóle w Polsce teraz istnieje cokolwiek niezależnego?

bo to kompromitacja być zależnym od owsiakowego spendu, z którego śmieją się nawet ci, którzy nań jeżdżą;

żenadą jest wojenka rozpętana między Owsiakiem a organizatorami PJ, o której swego czasu było głośno w mediach
[Obrazek: s123.gif]


inis napisał(a):Nie sądze żebyśmy panu Owsiakowi bardzo przeszkadzali

to dziwne, bo wypowiedzi Owsiaka, które słyszałem kiedyś w telewizji na temat relacji PW-PJ nie pokrywają się z Twoją wypowiedzią ...


inis napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):uważacie się za lepszych, bo nie jesteście narkomanami i młodymi alkoholikami
Wielu ludzi z Przystanku Jezus ma bogatą w doświadczenia przeszłość. Ja też! Moją rolą podczas Woodstocku było dzielić się z innymi swoimi przejściami i tym jak się to wszystko zakończyło. Opowiadałam niektórym swoje życie, ale nigdy nie uważałam się za lepszą od innych. Chyba trochę generalizujesz

owszem, generalizuję; ale czy jesteś mi w stanie udowodnić, że osoby z PJ nie czują się lepsze od osób z PW?

[ Dodano: Sob 05 Sie, 2006 00:31 ]
Lola napisał(a):
M.Ink. napisał(a):jeśli nie naśladujecie Owsiaka, to skąd nazwa "Przystanek"? i dlaczego imprezę robiliście w Żarach, a nie np. nad Soliną, albo w Suwałkach? no nie no, to rzeczywiście bardzo oryginalne wszystko ...

naprawdę nie rozumiesz dlaczego? :roll: odpowiedź jest aż nadto oczywista

rzeczywiście jest oczywista ... i smutna: organizatorów PJ nie stać na oryginalność


Lola napisał(a):
M.Ink. napisał(a):możecie sobie mówić; ale wasze czyny świadczą przeciwko wam; jeśli nie potraficie zrobić niezależnej [od owsiakowni] imprezy, to przynajmniej mu nie przeszkadzajcie; pierwsza zasada zawsze brzmi: nie szkodzić

w jaki sposób PJ szkodzi PW????

przeszkadzając mu - mam na myśli wypowiedzi, które pojawiły się swego czasu w mediach i świadczyły o napięciach między Owsiakiem a PJ;

facet zrobił sobie imprezę gdzieś na końcu Polski, a katolicy nawet nie umieją się z nim grzecznie i kulturalnie dogadać tak jak krysznaici; i robią przez to bałagan i zamieszanie na cały kraj, dając powód wszystkim do medialnej krytyki Kościoła


Lola napisał(a):
M.Ink napisał(a):sposób, jakiego używacie jest śmieszny - i dlatego ludzie się z was śmieją;

jedni się śmieją, jedni przychodzą i rozmawiają, jedni omijają z obojętnością, a sposób jakiego używamy jest bardzo Biblijny Uśmiech

doprawdy? czyżby Chrystus naśladował gladiatorów?

[ Dodano: Sob 05 Sie, 2006 00:35 ]
Gepard napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):jedynie te dobre owoce są dla mnie pocieszeniem w tej całej waszej katolickiej żenadzie

jest mi za was wstyd nie tylko jako katolikowi
hmm ja Ciebie nie rozumiem, raz mówisz "wy katolicy" a zaraz potem "ja katolik", i gdzie tu tak przez Ciebie wspominana logika?

bardzo łatwo to wytłumaczyć = nie identyfikuję się z tymi katolikami, którzy produkują tę żenadę [ mam na myśli przede wszystkim organizatorów i pomysłodawców, a nie ewangelizatorów 'na pierwszej linii' ]

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
05-08-2006 00:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #54
 
M. Ink. * napisał(a):przepraszam Cię Daisy, że użyłem słów, które wywołały Twoją frustrację
nic nie szkodzi przeprosiny przyjete Przytulanie :*
05-08-2006 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
pingu napisał(a):odpowiec mi na pytnie dla czego skoro wam sie cos nie podoba (katolickim modom tego forum) to wam wolno obraza innych a nawet wyzucac z grona (bo ma inny poglad i zdanie )
??

hmm ... nie poczułem się obrażony cytowaną przez Ciebie wypowiedzią, możliwe, że rzeczywiście przesadziłem wcześniej w folgowaniu sobie ...

[ Dodano: Sob 05 Sie, 2006 00:40 ]
Daisy napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):przepraszam Cię Daisy, że użyłem słów, które wywołały Twoją frustrację
nic nie szkodzi przeprosiny przyjete Przytulanie :*

wow, to jest dziewczyna ...
[Obrazek: s278.gif]

[ Dodano: Sob 05 Sie, 2006 00:42 ]
Harpoon napisał(a):
inis napisał(a):Nie sądze żebyśmy panu Owsiakowi bardzo przeszkadzali

Sam Jurek napisał w nowinkach, że działanie PJ było wielkim sukcesem...
Jestem pewna, że mu PJ nie przeszkadza. Jakby miał przeszkadzać, to w ogóle nie zgodziłby się na ten cały krzyć na powlu woodstockowym.

nie bój, nie bój; jak mu Radio Maryja przeszkadza, to PJ też pewnie niebawem ZNOWU zacznie...

[ Dodano: Sob 05 Sie, 2006 00:46 ]
nie możecie - do diaska - wziąć dobrego przykładu z protestantów* i zrobić zamiast PJ całkowicie niezależną i alternatywną dla PW imprezę na poziomie?

* patrz: http://www.slot.art.pl/ moim zdaniem przegrywacie z PW i przegracie ze SLOTem czy innymi imprezami - bo opieracie się na cudzej pracy, a nie umiecie zrobić czegoś w 100% własnego

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
05-08-2006 00:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
M. Ink. * napisał(a):inis napisał/a:
Nie sądze żebyśmy panu Owsiakowi bardzo przeszkadzali



to dziwne, bo wypowiedzi Owsiaka, które słyszałem kiedyś w telewizji na temat relacji PW-PJ nie pokrywają się z Twoją wypowiedzią ...

"Kiedyś" - to było jeśli dobrze pamiętam dwa lata temu. Tyle że szkoda, że nie słyszałeś jak pan Owsiak ze sceny dziękował księżom i Przystankowi Jezus za obecnosc.



M. Ink. * napisał(a):Harpoon napisał/a:
inis napisał/a:
Nie sądze żebyśmy panu Owsiakowi bardzo przeszkadzali



Sam Jurek napisał w nowinkach, że działanie PJ było wielkim sukcesem...
Jestem pewna, że mu PJ nie przeszkadza. Jakby miał przeszkadzać, to w ogóle nie zgodziłby się na ten cały krzyć na powlu woodstockowym.



nie bój, nie bój; jak mu Radio Maryja przeszkadza, to PJ też pewnie niebawem ZNOWU zacznie...

Odnosze wrażenie, że na siłę chcesz znalezc konflikt tam gdzie go nie ma. Widac, że pragniesz aby Owsiak nas zmieszał z błotem, by Twoje wypowiedzi miały jakąś sensowną podstawe. Cóż jak na razie nie mają :/


M. Ink. * napisał(a):organizatorów PJ nie stać na oryginalność


Jak dla mnie, to samo bycie tam i głoszenie Jezusa w miejscu gdzie ludzie obnoszą się z symbolami satanistycznymi jak nigdzie indziej to już jest dla mnie oryginalne.
Bycie trzeźwym i całkowita abstynencja na imrezie nakręcanej i opierającej się na alkoholu to kolejny dowód na oryginalnosc.

Nasza nieoryginalnosc polega według Ciebie na tym, że na imprezie Owsiaka rozbijamy się (chociaż to raczej mylne troche, bo rozbici byliśmy w mieście, dosc daleko od placu Woodstocku, bo nie możemy postawic tam swoich namiotów...bez komentarza :? ) i nazywany w połowie tak jak on nazwał swe przedsięwzięcie.

Płaczesz, że nie zorganizujemy sami czegoś podobnego. Tyle, że IDEĄ PJ JEST POMOC LUDZIOM Z WOODSTOCKU !!! A sami potrafimy organizowac, o tym Cię zapewniam :mrgreen:


M. Ink. * napisał(a):Lola napisał/a:
M.Ink napisał/a:
sposób, jakiego używacie jest śmieszny - i dlatego ludzie się z was śmieją;



jedni się śmieją, jedni przychodzą i rozmawiają, jedni omijają z obojętnością, a sposób jakiego używamy jest bardzo Biblijny



doprawdy? czyżby Chrystus naśladował gladiatorów?

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
05-08-2006 01:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #57
 
M. Ink. * napisał(a):ale czy jesteś mi w stanie udowodnić, że osoby z PJ nie czują się lepsze od osób z PW?
A Ty potrafisz mi udowodnić, że wszyscy z PJ czują się lepsi od ludzi z PW? Nie wymagaj ode mnie rzeczy niemożliwych. =;
Ja mogę tylko dać świadectwo, że się nie uważam za lepszą od Woodstockowiczów. Myślę też, że pod tym moim świadectwem może się podpisać sporo osób! Uśmiech
05-08-2006 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #58
 
inis napisał(a):Myślę też, że pod tym moim świadectwem może się podpisać sporo osób!
dokładnie tak samo myśle =D>
05-08-2006 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #59
 
M. Ink. :

nie próbuj wmawiać że istnieje konflikt między PW a PJ skoro dawno o nim nie słychać [-X

twoje porównanie z gladiatorami - taaa wyobraźnia godna pozazdroszczenia :roll: , albo nieprzyznanie się do tego że się nierozumie wogóle idei ewangelizacji :roll:

tak, możemy zrobić alternatywną imprezę, ale tak jak ktoś wcześniej napisał - chcemy być z ludźmi z woodstocku, dla ciebie to naprawde takie niezrozumiałe???

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
05-08-2006 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #60
 
Moze niezbyt adekwatne porównanie, bo Bóg to nie towar, ale powiedz mi, jaki jest sens pracy hostess na ugorach zamiast w hipermarkecie :?: Albo promocji książki z obrazkami w szkole dla niewidomych :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
05-08-2006 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów