Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #61
 
Wystarczylaby reakcja kiedy ktos sie skarzy, ale to tez sa widocznie pierdoly.
08-01-2007 09:31
Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #62
 
No ale przecież nikt nie pisał, że sprawa została zostawiona. Takie sprawy załatwiamy miedzy sobą.
08-01-2007 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Invader Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
AvE,

Chodzi o to, by nie uzgadniać tego "między sobą" ale i pokazać, że takie "wyjaśnianie" rzeczywiście ma miejsce. Ponimajet?

Pozdr.

[Obrazek: Metal_Johnson.gif]

Stay Invaderized
08-01-2007 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #64
 
kempes napisał(a):Zapomnialas juz jak np. Offca dostala ostrzezenie, ktore po paru dniach zostalo zdjete?
Po paru dniach?! Idź się zbadaj czy nie masz przypadkiem zaniku pamięci. Ostrzeżenie miałam przynajmniej przez 2 miesiące!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-01-2007 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Offca napisał(a):Po paru dniach?! Idź się zbadaj czy nie masz przypadkiem zaniku pamięci. Ostrzeżenie miałam przynajmniej przez 2 miesiące!
Potwierdzam. Chyba nawet więcej. Ja na forum piszę od 29 marca 2006 roku. A jak pamiętam, to chyba dopiero po wakacjach zdjęto Offcy upomnienie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-01-2007 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #66
 
Dobra, Offca, jak zwykle zaczynasz gadke z nerwami (za wlasnie takie nerwowe wypowiedzi dostalas ostrzezenie...). Mniejsza o to ile czasu, nie prowadze dziennika na ten temat. Wazne, ze zostalo nadane - moderator uwazal, ze slusznie - a pozniej zostalo zdjete. A Twoje posty - jako osoby twierdzacej, ze pilnuje tu porzadku - powinny cechowac sie spokojem i logika, a bywa wprost przeciwnie.
08-01-2007 14:21
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #67
 
kempes napisał(a):A Twoje posty - jako osoby twierdzacej, ze pilnuje tu porzadku - powinny cechowac sie spokojem i logika, a bywa wprost przeciwnie.
Gdyby wszyscy moderatorzy for świata mieliby się cechować spokojem i logiką, nie reagować emocjonalnie na nic, być wiecznie potulni jak baranki, to musieliby być pustymi robotami kempes. Zastanów się co piszesz. Jestem człowiekiem i reaguję jak człowiek. Mam charakter porywczy i nic na to nie poradzę. A chcąc naprawić świat, zacznij od siebie, bo w swoim zachowaniu święty też nie bywałeś. To tak na przyszłość.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-01-2007 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #68
 
Tak, ale ja nie twierdze, ze pilnuje tu porzadku - to zasadnicza roznica. Jestem tutaj zwyklym ludzikiem, wiec i sie czasem zrobie cos nie do konca dobrego Duży uśmiech
Poza tym "Zastanów się co piszesz" - juz sie zastanowilem zanim napisalem.
08-01-2007 14:34
Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #69
 
Proszę Was ... czy naprawdę to wszystko jest konieczne :?: :?
08-01-2007 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #70
 
kempes napisał(a):wiec i sie czasem zrobie cos nie do konca dobrego Duży uśmiech
Ta i jeszcze może dodaj, że w końcu od tego jesteś ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-01-2007 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #71
 
To był żart jakbyś nie zauważył. Skojarzyło mi się to trochę ze sloganem pt. "prawo jest po to, żeby je łamać".

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-01-2007 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #72
 
Offca napisał(a):Gdyby wszyscy moderatorzy for świata mieliby się cechować spokojem i logiką, nie reagować emocjonalnie na nic, być wiecznie potulni jak baranki, to musieliby być pustymi robotami kempes. Zastanów się co piszesz. Jestem człowiekiem i reaguję jak człowiek. Mam charakter porywczy i nic na to nie poradzę.
Przepraszam bardzo, ale ja nie jestem "pustym robotem". Jestem adminem na innym forum, nie ejst to forum katolickie więc i "zajścia" tam nie były tak kulturalne jak tutaj, ale jakoś zawsze potrafiłem powstrzymywać emocje i reagować ze spokojem i logiką. Uwierz, tak się da. A jeżeli Ty tego nie potrafisz zrobić... cóż, nie każdy musi być moderatorem...
08-01-2007 23:06
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #73
 
Gepard, czy twoim celem jest zdobycie infomacji czy wszczęcie sporu :?: Bo do tego zmierzasz na razie.

Ja jestem adminem na 2 innych forach i na kolejnych 2 modem i każde ma zupełnie inną specyfike i inne zasady itp.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
08-01-2007 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #74
 
Moim celem jest to, żeby nikt na tym forum nie czuł się dyskryminowany bezpośrednio lub przez chołubienie wybranych innych użytkowników; aby kazdy był traktowany tak samo.
08-01-2007 23:15
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #75
 
Na pewno dyskryminowane będzie szkalowanie Kościoła itp.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
08-01-2007 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów