Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #391
 
smokeustachy napisał(a):Dlatego żadam uprzejmie zastapienia jej inną - adekwatną.
No to wstaw w tamto miejsce inną, adekwatną wiadomość
smokeustachy napisał(a):Uważam, że pisanie o czyichs wypocinach "pierniczenie" nadaje się na ostrzeżenie.
Doprawdy? Jakoś nie widziałem żadnych PW od moderacji w tym względzie

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
15-08-2008 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #392
 
Ks.Marek napisał(a):
smokeustachy napisał(a):Dlatego żadam uprzejmie zastapienia jej inną - adekwatną.
No to wstaw w tamto miejsce inną, adekwatną wiadomość
Nie ja wstawiłem ową inwektywę.
Cytat:
smokeustachy napisał(a):Uważam, że pisanie o czyichs wypocinach "pierniczenie" nadaje się na ostrzeżenie.
Doprawdy? Jakoś nie widziałem żadnych PW od moderacji w tym względzie

Jedyny wniosek\: moderacja niekompetentna i się nie zna

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
15-08-2008 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #393
 
smokeustachy napisał(a):moderacja niekompetentna i się nie zna
Powiedział smok, ziejąc ogniem świętego oburzenia.

Nawet jeśli użyłem złego słowa, to uwagi na ten temat powinny iść via PM, a nie prowokancko budować spam właśnie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
15-08-2008 23:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #394
 
Ks.Marek napisał(a):
smokeustachy napisał(a):moderacja niekompetentna i się nie zna
Powiedział smok, ziejąc ogniem świętego oburzenia.

Nawet jeśli użyłem złego słowa, to uwagi na ten temat powinny iść via PM, a nie prowokancko budować spam właśnie.
Każdy orze jak może. Np smoki zieją. Natomiast zestawienie tego z uwagami moderatorskimi uczyniły z kwestii sprawę publiczną.

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
16-08-2008 01:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #395
 
Nie marnuj "papieru" i "tuszu" :twisted:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-08-2008 06:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #396
 
Marek MRB napisał(a):ALe dyskutował nie będę - bo i tak dyskusja na tym forum nie jest możliwa ze względu na sposób pojmowania moderacji
Ma chlop racje. Coraz mniej na tym forum powaznych dyskutantów. też uważam, że to wina moderacji w wykonaniu ks. Marka

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
18-08-2008 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #397
 
podpisuję się pod tymOczko Coraz mniej ciekawych tematów bo są zaraz zamykane

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
18-08-2008 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #398
 
Wystarczy znać regulamin i nie zakładać tematów oklepanych, prowokacyjnych, niedyskusyjnych (napisał coś ktoś sobie i czort wie co z tym dalej), prowadzących do kłótni, zamiast dyskusji itp. Ja tam w obsłudze Iksa nie widzę nic podpadającego. A że się nigdy taki jeszcze nie narodził, co by każdemu dogodził...

Kyllyanowi moderka nigdzie nie pasuje. Przykładowo.

Zasadniczo to użytkownicy podpasowują się do obsługi. Nie odwrotnie.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
18-08-2008 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jockey Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #399
 
Kyllyan napisał(a):Coraz mniej na tym forum powaznych dyskutantów. też uważam, że to wina moderacji w wykonaniu ks. Marka
skąd ja to znam :shock:

Któż jak Bóg
18-08-2008 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #400
 
Annnika napisał(a):Zasadniczo to użytkownicy podpasowują się do obsługi. Nie odwrotnie.
Błąd. Forum w głównej mierze tworzą jego użytkownicy, obsługa ma raczej im służyć niż nimi rządzić ...

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
18-08-2008 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #401
 
Profil forum narzuca obsługa i przestrzeganie regulaminu też. Przy czym kierunek i profil administracja (ci, co powyżej mnie), porządek całe szczebelki.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
18-08-2008 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #402
 
A ja tylko tyle:
Św. Augustyn napisał(a):Porządek jest rozmieszczeniem równych i nierównych rzeczy z wyznaczeniem odpowiedniego dla każdego z nich miejsca.

Mnie nie zależy na tym, by być "numero uno" dla westchnień zachwytu i cukrowania. Jeśli komu nie odpowiada poziom dyskusji, zawsze ma wybór działania.

Traf chciał, że jestem zdecydowanym ortodoksem, gdy idzie o sprawy wiary, liturgii, doktryny Kościoła. Tego będę bronił. Tu na forum i wszędzie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-08-2008 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #403
 
Annnika napisał(a):Profil forum narzuca obsługa i przestrzeganie regulaminu też.
Dobrze. Ale jest różnica pomiędzy pilnowaniem porządku a wykorzystywaniem swojej uprzywilejowanej pozycji.
Annnika napisał(a):Przy czym kierunek i profil administracja (ci, co powyżej mnie), porządek całe szczebelki.
Proszę Cię ... Tu nie jest wojsko ... Poza tym administracja pojawia się tutaj od czasu do czasu ... Jak jej nie ma to kto tu rządzi ? (pytanie retoryczne)

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
18-08-2008 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #404
 
heysel napisał(a):. Ale jest różnica pomiędzy pilnowaniem porządku a wykorzystywaniem swojej uprzywilejowanej pozycji.
A jakiś konkrecik?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-08-2008 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #405
 
Annnika napisał(a):Profil forum narzuca obsługa i przestrzeganie regulaminu też. Przy czym kierunek i profil administracja (ci, co powyżej mnie), porządek całe szczebelki.
I z takim podejściem daleko nie zajdziemy. jest to fundamentalne nieporozumienie sensu forumowości dramat.

[ Dodano: Pon 18 Sie, 2008 23:30 ]
Ks.Marek napisał(a):
heysel napisał(a):. Ale jest różnica pomiędzy pilnowaniem porządku a wykorzystywaniem swojej uprzywilejowanej pozycji.
A jakiś konkrecik?
A kto walnał że jestem spamer?
A na jakiej podstawie?
Że w miętkie trafiłem?

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
18-08-2008 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów