Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM
Autor Wiadomość
Groniu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #181
 
Przystopujcie trochę bo ze śmiechu nie wytrzymam Duży uśmiech
asperges czepiasz się o nie wiadomo co, spokojnie Uśmiech Offca wyjaśniła Ci co i jak, a ty dalej swoje, daj sobie siana po co te nerwy ?

[ Dodano: Sob 01 Wrz, 2007 18:49 ]
aha i jeszcze jedno tym razem poważnie, zważaj na słowa, bo za takie wyzwiska banuje bez uprzedzenia i ostrzeżenia, nie pozwolę obrażać tego forum i jego użytkowników.
01-09-2007 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #182
 
Groniu napisał(a):Przystopujcie trochę bo ze śmiechu nie wytrzymam Duży uśmiech
Groniu dzięki Duży uśmiech hehe naprawde sprzeczacie sie o byle co Oczko macie czas na teki coś :?: Szczęśliwy
01-09-2007 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #183
 
asperges napisał(a):tak się składa że jestem administratorem na jednym forum i umiem wstawiać silne hasła.
asperges napisał(a):nie mam ochoty na chore zabawy, DEBILNE
asperges napisał(a):przeczytałam w shot boxie
1. Shot to nie to samo co shout - admin wie co jest co
2. Kogo jak kogo, ale admina zobowiązuje netykieta
3. Rozgrzeszam Cię z twych zarzutów przeciw mnie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
01-09-2007 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #184
 
A ja myślę, że sprawę dowcipów skądinąd zabawnych :mrgreen: na SB możemy zamknąć Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-09-2007 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #185
 
Annnika napisał(a):Spoko Książę Duży uśmiech - wejdź na forum katolika, tam zapasów słownych i epitetów dużo ;]
a dokładny adres www. ?? Oczko dzięki z góry Oczko

[ Komentarz dodany przez: Annnika: Nie 02 Wrz, 2007 14:09 ]
http://www.dyskusje.katolik.pl - ale ostrzegam, nazwa portalu nie świadczy o charakterze forum, robimy co możemy, ale przepływ innowierców megaduży, wiec forum zasadniczo wszechstronne.

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
02-09-2007 00:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #186
 
Daidoss napisał(a):
meta napisał(a):/wyrażam swoją negatywną opinię wobec sposobu odbierania głosu osobom tu dyskutującym./
Chciałbym się zając tym problemem. /
Bardzo się cieszę z tej odpowiedzi, bo już sama dobra wola to naprawdę dużo, a przy okazji rozładowuje napięcie wynikające z pewnej niepewności dotyczącej tożsamości forum.
Odnośnie mojego zastrzeżenia, myślę, że na razie wystarczy dotychczasowa ogólna uwaga – zobaczę jakie będą skutki - a w razie czego za jakiś czas napiszę na priv.

Bardzo dziękuję – Pomógł - jest świetnie Uśmiech.





_________________
Bóg jest wielki
[Obrazek: 30px-Flag_of_Poland_2.svg.png]
1-7 września 1939 – obrona Westerplatte.
Sierpień i Wrzesień 1944 - Powstanie Warszawskie
03-09-2007 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hauer Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #187
 
Mam poważne zastrzeżenie do moderacji forum. Właściwie to skarga na moderatorów Scott i Annnika.

Zaczeło się od tego, ze moderator Scot w temacie: http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic....sc&start=0
dwukrotnie posługując sie półprawdami oczerniał protestantów. Za pierwszym razem podał cytat (nie podajac źródła) o wyczynach byłego pastora luterańskiego wycinajac tekst dokładnie po słowie "były" (w temacie podałem link do strony, z której pochodzi cytat po tym jak jednak znalazłem źródło). W drugim przypadku wrzucił zdjęcia zielonoświatkoweg oewangelizatora za kratami oraz cytaty świadczace rzekomo o popełnieniu przestępstwa. Takze nie podał źródła oraz umknela mu informacja o oczyszczeniu tego czlowieka z zarzutów. W obu przypadkach bardzo szybko wykazałem, ze tonic wiecej jak oszczercza manipulacja przy pomocy niedomówień. Moderator Scott w żaden sposób tego nie skomentował, ani za to nie przeprosił. tymczasem wkrótce w dyskusji uzył jako argumentu stwierdzenia:
Cytat:Rozmawiasz z kimś kto czuł pewne rzeczy na własnej skórze, widział pewne rzecz
W odpowiedzi na to wyjaśniłem Scott'owi w pewnym momencie, że jako czlowiek znany mi z krętactwa (tu przypomniałem przykąłdy z dyskusji) nie jest dla mnie wirygodnym świadkiem. Właśnie w tym momencie wkroczyła moderatorka Annnika wycinajac moją wypowiedzi i wlepiajac mi (ku mojemu zaskoczeniu) ostrzeżenie za:
Cytat:Brak poszanowania dla użytkowników, podważanie czyjegoś świadectwa, napastliwość.
aby nie robić off-topów czy drażliwych dyskusji publicznie w temacie oraz by sprawę po chrzescijańsku wyjaśnić "w cztery oczy" zwróciłem się do moderatorki z PW gdzie określiłem jej reakcję jako "lekką przesadę", szczegolnie wobec tego jak moje zdanie było uargumentowane oraz jakich krętactw dopuscił się wczesniej Scott (przypomniałem przykłady w PW).
Na to otrzymałem odpowiedz, która mnie zaszokowała (cytuję około połowy):
Cytat:Lektura regulaminu się kłania. To jakby nie było forum katolickie, w sensie że te wartości i to wyznanie jest preferowane.
Powiedzmy, ze mozna to jeszcze zrozumieć, ale przeciez tu nie posżło o wartości, tylko o falszywe świadectwo wypisywane na podstawie celowych przemilczeń. W kolejnym PW zapytałem czy takie praktyki (te krętactwa, fałszywe świadectwa itd.) to są właśnie te katolickie wartości. Ta PW pozostała bez odpowiedzi.
W samym temacie zwróciłem się do moderatorki o to by jeśli uważa, zę źle coś napisałem to mi to udowodniła, a nie po prostu wycinała wypowiedz. Ta wypowiedz solidarnie wyciął moderator Scott pisząc:
Cytat:Uwagi do moderacji w innym dziale
w ten sposób sprowadzajac mnie w to miejsce.
dodam jeszcze, ze w innym temacie moderatorka Annika (ta sama co wlepiła mi ostrzezenie między innymi za "Brak poszanowania dla użytkowników" i "napastliwość") skomentowała moja wypowiedz w ten sposób:
Cytat:Czytać ze zrozumieniem też nie do końca potrafisz
osobiście uważam, ze taka wypowiedz moze oznaczać brak poszanowania i napastliwość. Takze wtedy zwróciłem się z PW do szanownej moderatorki z prośba by wyjasniła mi co według niej źle zrozumiałem, a nie tylko stawiała mi taki zarzut. Zwróciłem się poprzez PW by przypadkiem nie otrzymac ostrzezenia za "robienie OT, pyskówki nie na temat, uwagi do moderatorów w niewłaściwym miejscu" (lub pod jakims innym pretekstem). Ta wiadomość pozostała bez odpowiedzi, ze strony moderatorki Annniki poczułem więc totalny "brak poszanowania".

Uważam, że takie osoby w ogóle nie powinny być moderatorami.
10-09-2007 01:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #188
 
Hauer, żródła nie podałem - pisałem dlaczego i jakbyś czytać umiał to byś przeczytał że na tej stronie są fotki z seansu spirtytstycznego tego człowieka i nie bede zamieszczać takich zdjęć. Link na PW. A co do reszty to nawet komentować nie bede bo jest to bez sensu. Nie mam czasu na użeranie sie z Tobą bo do niczego nie prowadzi.

A dowody na fałszowanie przeze mnie świadectwa i obrażanie mnie w ten sposób są Twoją kolejną fantazją, ale taki już jesteś.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
10-09-2007 07:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hauer Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #189
 
Cytat:jakbyś czytać umiał to byś przeczytał że na tej stronie są fotki z seansu spirtytstycznego tego człowieka
Pisz konkretnie, o którego człowieka ci chodzi i o którą stronę.
Cytat:A dowody na fałszowanie przeze mnie świadectwa i obrażanie mnie w ten sposób są Twoją kolejną fantazją
Scott, pisałeś o byłym pastorze jak o pastorze pelniacym posługę i o czlowieku oczyszczonym z zarzutów jak o skazanym przestepcy. Na to, że dokonałes manipulacji są dowody na stronach internetowych, które sam cytowałeś! Kazdy może sprawdzic, że nie fantazjuję.
cytowałeś o byłym pastorze Bolte prawdopodobnie z tej strony: http://www.snegdansk.pl/czytelnia/homeopatia.html
A o Jacku Coe na pewno z tej:
http://jonasclark.com/jack_coe.htm Wrzucałeś cytaty o aresztowaniu, zarzutach oraz wkleiłeś zdjecie za kratami, ale pominałeś, że Coe wygrał sprawę. Umkneło Ci też, że po prostu modlił się o uzdrowienia (co wyraźnie ejst napisane na tej stronie), zamiast tego sugerowałeś inne "praktyki" cytuje Scotta:
Cytat:Jak bede miał czas zbadam dokładniej jakiej natury była ta medycyna którą ów "uzdrowiciel" stosował

Jeśli napisanie prawdy Cie obraża to naprawde nie moge nic na to poradzić.
Reszta Twojej wypowiedzi tutaj, oraz PW w protekcjonalnym tonie "Uspokój się wreszcie" jest niczym wiecej jak "brakiem poszanowania użytkownika". Ja tylko podaje fakty, które Ty celowo przemilczasz, tymczasem Ty w odpowiedzi zarzucasz mi, że nie umiem czytać (swieży cytat: "jakbyś czytać umiał (...)")
Innymi słowy: obrażasz mnie i prowokujesz, zapewnw licząc, ze odpowiem tym samym i jakiś inny, całkiem obiektywny moderator zaszczyci mnie czarnym paskiem z napisem: zbanowany.
10-09-2007 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #190
 
Hauer napisał(a):Jak bede miał czas zbadam dokładniej jakiej natury była ta medycyna którą ów "uzdrowiciel" stosował
Wiesz co znaczy coś badać z coś stwierdzać? :lol2: :hahaha:

[ Dodano: Pon 10 Wrz, 2007 08:53 ]
Hauer napisał(a):A o Jacku Coe na pewno z tej:
http://jonasclark.com/jack_coe.htm Wrzucałeś cytaty o aresztowaniu, zarzutach oraz wkleiłeś zdjecie za kratami, ale pominałeś, że Coe wygrał sprawę. Umkneło Ci też, że po prostu modlił się o uzdrowienia (co wyraźnie ejst napisane na tej stronie),
:roll2:

Przecież wkleiłem tą strone. :roll2: Nic mi nie umknęło.

http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic....3168#83168

Hauer napisał(a):Cytat:
jakbyś czytać umiał to byś przeczytał że na tej stronie są fotki z seansu spirtytstycznego tego człowieka

Pisz konkretnie, o którego człowieka ci chodzi i o którą stronę.
Ja mi coś zarzucasz to powinieneś wiedzieć co gdzie i jak chociaż. A nie wiesz. :|

[ Dodano: Pon 10 Wrz, 2007 09:04 ]
Hauer napisał(a):Na to, że dokonałes manipulacji są dowody na stronach internetowych, które sam cytowałeś! Kazdy może sprawdzic, że nie fantazjuję.
Nie pisałem że fantazjujesz odnośnie tego ale odnośnie "Co by było jakby Haure był demonem" i zarzucanie mi kłamliwego świadectwa nie mając jakichkolwiek dowodów na to.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
10-09-2007 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hauer Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #191
 
Cytat:Przecież wkleiłem tą strone. Nic mi nie umknęło.
Istotnie dałes linka, ale cytaty podąłes selektywnie.
Tak samo jak wczesniej o Bolte gdzie sam szukałem źródła cytatu.
Dałeś jednak linka i w sumie mozna było sprawdzic. pomylilo mi się bo źródła cytatu i tak szukałem sam podobnie jak w przypadku Bolte gdzie nie podałeś linka i w przypadku jeszcze jednego tekstu, którego źródła nie podałeś.

Cytat:Ja mi coś zarzucasz to powinieneś wiedzieć co gdzie i jak chociaż. A nie wiesz.
Pisałes tylko o jakims zdjeciu, kótre mozesz wysłac na PW. Napisałem, ze chce to zdjecie i do dziś sie nie doczekałem. Poza tym nie wiem o co może chodzić.

Cytat:Nie pisałem że fantazjujesz odnośnie tego ale odnośnie "Co by było jakby Haure był demonem"
Doprawdy? A tu co napisałeś:
Cytat:A dowody na fałszowanie przeze mnie świadectwa i obrażanie mnie w ten sposób są Twoją kolejną fantazją
?? Dałeś "fałszywe świadectwo" o protestantach stosując niedomówienia i półprawdy. Użyłem biblijnego okreslenia o "fałszywym swiadectwie o bliźnim" takiego jak w dekalogu. Chyba problem jest w tym, ze zrozumiałes to jakoś inaczej, ale pisalem przeciez jasno o co chodzi.

I dalej:
Cytat:i zarzucanie mi kłamliwego świadectwa nie mając jakichkolwiek dowodów na to.
Jesli chodzi o świadectwo o tym co "odczułeś na własnej skórze" to nie zarzucam Ci, ze to jest kłamliwe. Nie zamierzam tego nawet probowac udowadniać. Napisałem tylko, ze jestes dla mnie niewiarygodny bo dokonałes wcześniej paskudnej manipulacji niedomówieniami by oczerniac protestantów i nawet nie przeprosiłeś za to. Dlatego moze ktos inny uwierzy ci na słowo, ale ja nie. Regulamin forum przeciez nie nakazuje wierzyć we wszystko co inni piszą, a w Twoim konkretnym przypadku na dodatek mam przesłanki by zanadto Ci nie ufać.
10-09-2007 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #192
 
chciałabym zapytać, a właściwie zakomunikować, że pojawia mi się jak wchodzę w niektóre wątki np o becikowym, ale i jeszcze na jednym taki komunikat : 1 Enforcing packet. gdy zaladuje strone jeszcze raz wczytuje się normalnie.

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
13-09-2007 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #193
 
gradzia napisał(a):Enforcing packet
- Wymuszony pakiet :mrgreen:
O złośliwośi - jakiez to prawdziwe... :twisted:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-09-2007 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #194
 
Ks.Marek napisał(a):O złośliwośi - jakiez to prawdziwe... :twisted:
czy mam się tu doszukiwać jakiegoś podtekstu?? :hm: (wyjasnienie proszę na priva bo nie chce zmuszać do offtopica Oczko

[ Komentarz dodany przez: Daidoss: Czw 13 Wrz, 2007 23:24 ]
:offtopic:

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
13-09-2007 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #195
 
Szkoda,że na forum nie mozna pisać w html-u.Rozumiem,że to ze względów bezpieczeństwa,ale nie powiem dlaczego,by nikogo nie kusiło.
15-09-2007 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów