Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Macieja Giertycha krucjata z nauką.
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
heysel napisał(a):Bo to co miałem na myśli raczej jest bezdyskusyjne
mhm... :hm:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
09-12-2007 00:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
Po prostu to co miałem na myśli to nie są moje opinie czy pomysły nie wiadomo skąd. Wszystko napisałem lub miałem napisać możesz skonsultować z kimś innym (kompetentnym z danej dziedziny). Jeśli uważasz, że zmyślam czy co.
Może i faktycznie źle się wyraziłem z tym "bezdyskusyjne".
A cokolwiek nawet miałoby się rozwinąć w jakąkolwiek polemikę to już beze mnie. Po ostatniej sprawie z "wesołymi tachionami" jakoś nie mam ochoty na dłuższe dywagacje. Stąd też żadnego polemizowania ze mną by nie było.
EOF
09-12-2007 01:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
heysel napisał(a):A cokolwiek nawet miałoby się rozwinąć w jakąkolwiek polemikę to już beze mnie. Po ostatniej sprawie z "wesołymi tachionami" jakoś nie mam ochoty na dłuższe dywagacje. Stąd też żadnego polemizowania ze mną by nie było.
EOF
E2EG Uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
09-12-2007 02:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów