Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie karmic trolla
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
M. Ink. * napisał(a):no proszę... widzę, że po naszych główkach chodzą równie kudłate pomysły Uśmiech kiedy oglądaliśmy ze znajomym Władcę pewnej nocy przez te kilkanaście godzin .... potrzebowaliśmy tylko: piwa, chipsów i isostara Duży uśmiech
Ja oglądałam w multikinie, więc efekty dźwiękowe wciskały w fotel, zwłaszcza w scenach batalistycznych ;P Oczywiście o piwie w kinie nie było mowy, ale o Red Bullu owszem :mrgreen: To było w ramach Nocnego Maratonu Filmowego. Organizują takie coś u nas co jakiś miesiąc lub półtora i przez całą noc puszczają jakieś filmy tematyczne. Ten seans z Władcą był po prostu fenomenalny =D> Tym bardziej, że to była jedyna okazja obejrzenia wersji rozszerzonych.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-10-2006 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Offca napisał(a):Jak to jest z tymi elfami...
aż taki kompetentny to nie jestem ;P

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
30-10-2006 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
hmmm.......chyba elfy były nieśmiertelne jeśli przekroczyły rzekę (nie pamiętam jaką) i dlatego te elfy uciekały jak miała się rozpocząć wojna ale nie wiem na pewno

re ks.Marek jak widać na załączonym przez księdza obrazku występuje gatunek: yeti brunatny Uśmiech
30-10-2006 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
to Ja :) napisał(a):chyba elfy były nieśmiertelne jeśli przekroczyły rzekę (nie pamiętam jaką) i dlatego te elfy uciekały jak miała się rozpocząć wojna ale nie wiem na pewno
No ale popatrz. Taki Elrond żył setki, jak nie tysiące lat, skoro walczył z tym królem co zdobył pierścień Saurona. W Trzeciej Erze czyli w okresie w którym toczy się Władcza Elrond ma 6.000 lat :shock:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-10-2006 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Przecież to jest dłogowieczność a nie nieśmiertelność!!!!!!!!!!!!!
30-10-2006 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Cytat:Przecież to jest dłogowieczność a nie nieśmiertelność!!!!!!!!!!!!!
Słusznie.


bueeeeeeeeeeeee - właśnie się trollowi odbiło Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-10-2006 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #37
 
Fakt, może przeoczyłam ten mały szczegół... ;P Ale gdyby nie odpłynęli to nie ma nigdzie powiedziane, że mają jakiś limit co do tej długowieczności.

Ks.Marek napisał(a):bueeeeeeeeeeeee - właśnie się trollowi odbiło Duży uśmiech
Za dużo się natrollingował.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-10-2006 00:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #38
 
Żeby tylko niestrawności nei miał :!: Przytulanie

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
31-10-2006 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Ks.Marek napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Widziałem to na pewnym forum relatywistów Duży uśmiech
no proszę... gdzie to xMarka nosi... :diabelek: czy to Ksiądz otrzymał taką 'etykietę' od tych relatywistów? :lol2:

Na szczęście to nie ja, ponieważ w porę sam skapitulowałem. Ale czasem im wrzucę jakiś pikantny tekst rodem z Watykanu, spod pióra Bededykta 16 na przykład
Chyba wiem, o jakich relatywistów chodzi Oczko

A co do Władcy - ja go nie mogę oglądać ;(
Co oglądnę którąś część, to zaraz chwytam za książkę i czytam całość. Ileż razy można?


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
31-10-2006 00:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ks.Marek napisał:,
Cytat:bueeeeeeeeeeeee - właśnie się trollowi odbiło
czyżby yeti był ciężkostrawny? :hm:
31-10-2006 02:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
[Obrazek: 305g.jpg]

Przyprowadziłem naszemu trollowi koleżkę :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-10-2006 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #42
 
Śliczna Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-10-2006 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #43
 
Koleżkę a nie koleżankę Język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
31-10-2006 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Post wydzielony z wątku: http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...4521#54521
;)offca

Cytat:Gdyby wstrętne było Bogu co ludzkie, nie posyłał by swego Syna na świat, a Ten Syn by nas nie zbawił. Zatem bacz na słowa. Jeśli w Biblii jest napisane, w Starym Testamencie, że Bóg, który jest miłością, nienawidził, też wierzysz w te słowa dosłownie?
Własnie dlatego ,że było Bogu wstrętne co czyni człowiek ,zakonczył jego działania POTOPEM
dlatego ze było wstrętne Zakonczył istnienie Sodomy i Amory.
według twego podejścia patrzył na to z przyjemnoscia #-o
własnie dlatego ,że było to wstrętne Posłał Syna na świat wieczny - czyli do serca o dobrej GLEBIE aby ziarno ,które tam wpadnie ,zostało przyjete z łagodnościa i mogło Zbawic Dusze nasze , aby Dusza stała sie Miejscem Najświetszym Jego Obecności .
Wszystko co czynicie czyńcie jak dla JHVH.

Takie tematy jak ten sa bardzo wątpliwe ,ponieważ sa osoby które się lubuja w takich dyskursach. dlatego omijam je bez smutku,ale moze warto wejść i.... [-X

To jest tak zwane >>Bicie Piany<< a nie merytoryczna dyskusja. Troll się pewnie za głowę złapie

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-10-2006 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Post wydzielony z: http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/...4493#54493
josefciorga napisał(a):Nie wszystko da się niestety wymodlić, omodlić lub zamodlić czytaj pozamiatać pod dywan.
Ks.Marek napisał(a):To zdanie według mnie nie pozostawia wątpliwości: kpisz z wierzących. A tutaj takich kpiarzy sie BANUJE :!:
josefciorga napisał(a):Dziękuję, to mi wystarczy. Widzę jak tu się szanuje ludzi mających odmienne zdanie, przypominacie PiS-iaków - kto nie jest z nami jest przeciwko nam. To tylko krok od bolszewii, tylko co to ma wspólnego z katolicyzmem?

Brak rzeczowych argumentów w dyskusji. Ba, w ogóle nie na temat.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-10-2006 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów