Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z .... "Małym Gościem" ... :(
Autor Wiadomość
Zban Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Wiem, że to głupio takie rzeczy wyciągać (o Kościele czyli Matce nie mówi się źle), ale ja mogę złożyć takie nieco makabryczne świadectwo, że jako nieświadome biedne dziecię byłem zaciągany do księdza proboszcza - bioenergoterapeuty na "odpromiennianie" (właśnie niedaleko od Olsztyna Offco :? :? - nie wiem, czy jeszcze żyje, a jeśli tak, to jest w bardzo podeszłym wieku i mam nadzieję nie zajmuje się już czarami). Kapucyn, który mnie egzorcyzmował, wziął to także pod uwagę.

Ponadto Księża Werbiści do niedawna (ostatnio w końcu skończyli z tym - chwała!!!) z Laskowic Pomorskich organizowali rekolekcje dla... radiestetów. Oczywiście nie w celu wybicia im z główek tych praktyk (chodzi o rekolekcje dla grup zawodowych - szamani byli umieszczeni między lekarzami a pszczelarzami chyba, mniejsza o to). Niewiedza mimo coraz większej liczby egzorcystów diecezjalnych, mimo książek o. Amortha, mimo wizyty w Polsce o. Josepha Marie-Verlinde'a itp, itp, jest miejscami zastraszająca.

A pamiętacie jak na początku lat 90-ych (teraz już oficjalny czarnoksiężnik - przyznał się do tego) Anatolij K. dawał seans transmitowany przez Telewizję Polską SIEDZĄC W PREZBITERIUM KOŚCIÓŁA MARIACKIEGO W GDAŃSKU?? Wielu pobożnym Polakom wtedy po prostu na umysł padło (częściowo tłumaczy ich może szok po tzw. przemianie 1989).

[wspomniany kapucyn podzielił się ze mną przy okazji wiadomością od rosyjskich prawosławnych, iż Anatolij K. przyczynił się do śmierci wielu osób. NB, w jednej z gazet czytałem parę tygodni temu, że czarnoksiężnikowi grozi proces m.in. za groźbę karalną - sprawa jest kuriozalna, sami posłuchajcie: na jednym z seansów postraszył obecnych rosyjskich milicjantów, że ich zaczaruje tak, że będą impotentami........ będzie to precedens, gdyż każdy widzi, że sąd musiałby tu podjąć decyzję: czy istnieje moc, którą się posługuje Anatolij, czy nie. Podobną decyzję musiał, jak pamiętacie, podjąć sąd niemiecki w sprawie śmierci Annelise Michel: czy istnieje diabeł czy nie. Jak wiecie, sąd niestety zawyrokował, że nie, w rezultacie uznano Annelise za schizo a księdza egzorcystę wsadzono do pudła. Tymczasem Annelise zmarła z powodu przedawkowania leków uspokajających (które zresztą jej nie pomagały). Tak więc to raczej lekarze powinni ponieść konsekwencje za błędną terapię, jednak stało się tak jak się stało.]


PS Daidoss, te reklamy pamiętam jeszcze ze "starej" Niedzieli (wiem, o jakim formacie myślisz); najnowsze numery nie przeglądałem pod kątem reklam; sprawdziłem tylko ostatni jaki znalazłem i jestem zadowolony z postępu. :wink:

PS II O o. Klimuszko się nie wypowiadam z powodu braku dostatecznej ilości informacji.

Znów
Znów wracam po nocy
Znów wyje?d?am skoro ?wit
Nikt mnie nie widzia? tylko Ty
Nikt mnie nie kocha? tak, jak Ty

ftp://media.kdm.pl/filmy/Armia(zjawy_i_ludzie)01.avi

http://www.youtube.com/watch?v=vo8mfj4uDp8
24-01-2007 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Zban - 24-01-2007, 15:02
[] - Helmutt - 24-01-2007, 15:37
[] - Zban - 24-01-2007, 15:47
[] - Offca - 24-01-2007, 21:38
[] - Daidoss - 24-01-2007, 22:43
[] - Zban - 24-01-2007 22:49
[] - Ks.Marek - 24-01-2007, 22:53
[] - Offca - 24-01-2007, 22:56
[] - Ks.Marek - 24-01-2007, 22:57
[] - Offca - 24-01-2007, 22:58
[] - Zban - 24-01-2007, 23:06
[] - Helmutt - 29-01-2007, 10:45
[] - ddv - 03-02-2007, 23:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów