Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
byłam na Woodstocku... telewizja Trwam kłamie!!!
Autor Wiadomość
Malipo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Jezus powiedział "i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" wiec ja wiem UśmiechUśmiechUśmiechUśmiech
03-08-2004 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ale z tego, co piszesz, to prawde znasz przede wszystkim z wlasnych obserwacji i doswiadczen i to jest sluszne. Ani na TV Trwam, ani na RM, ani na TVP nie licz jesli chcesz poznac prawde na jakikolwiek temat.

www.malach.tox.pl
03-08-2004 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Malipo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Znam i dlatego nie mogę zaprzeczyć czy też powiedzieć, że to, o czym mówią w Trwam jest nieprawdą, bo tak nie jest. Być może gdyby nie te media to nikt by o tego typu sprawach i ciemnych stronach tej imprezy nie usłyszał, ponieważ w imię poprawności wszyscy mówiliby o tej imprezie w samych superlatywach, pomijając czy przemilczając niektóre złe sprawy. Uważam też, że dzieje się coś niedobrego z przystankiem, zmierza w jakimś dziwnym kierunku. Ale to oczywiście moja opinia i wiele osób z tym się nie zgodzi. Powrócę jeszcze do Radia Maryja zaskoczyło mnie również to, że modlono się w intencji uczestników przystanku woodstock na antenie tegoż radia. Wiec nie powinno się też sugerować, że siano nienawiść i pogardę dla uczestników przystanku. Wydaje mi się, że wynikało to bardziej z zatroskania niż potępiania szczególnie uczestników. A ogólnie to miałbym prośbę o nieantagonizowanie i poddawanie się jakiejś spirali pomówień i podejżeń.
03-08-2004 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
@Malipo: Piszesz o tym co slyszales w RM w zeszlym roku i pewnie tak bylo, bo nie mam podstaw, zeby ci nie wierzyc. Ale wiem tez co slyszalem osobiscie w tej samej stacji w tym roku...

A w spirali podejrzen i pomowien nikt tu na razie nie uczestniczy...



Swoja droga zauwazyliscie, ze im bardziej napiete stosunki panuja miedzy PW a PJ tym chetniej Owsiak wpuszcza na durza scene zespoly jakos zwiazane z chrzescijanstwem? (w zeszlym roku chocby Maleo Reggae Rockers, w tym Armia)

www.malach.tox.pl
03-08-2004 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
No masz racje. W tym wypadku TAK. Bo mimio tego, ze nie mamy wlasnej sceny to na duzej scenie zespoly chrzescijanskie maja wstep. Uśmiech
03-08-2004 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
ale mi chodzi o przyczyne takiego zachowania - albo Owsiak chce pokazac, ze jest przychylnie nastawiony do chrzescijanstwa (poza przystankiem Jesus), albo cynicznie tnie w glupa.

www.malach.tox.pl
03-08-2004 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Gerwaz napisał(a):albo cynicznie tnie w glupa.
Ja co mam doczynienie z Owsiakiem gdziekolwiek czy w TV czy na zywo jak woodstock to widze, ze Owsiak robie poprostu show.
03-08-2004 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Daidoss napisał(a):ze Owsiak robie poprostu show.
Robi wokól siebie kupe zamieszania. Ze sceny drze morde wypowiadajac slowa, ktore chyba wczesniej nie przemyslal. Jak dla mnie facet potrafi sie zakrecic to tu to tam a ogolenie plytki dla mnie facet.
03-08-2004 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
no i zrobil sie topic o Owsiaku Język Język Język

(A show robi - jest na chyba polowie zdjec na oficjalnych strronach Woodstocku)

www.malach.tox.pl
03-08-2004 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Nom jako Moderator musze powiedziec, ze tematem jest to iz TV Trwam kłamie. Czekamy na dziewczyny, ktore zaczely ten temat a tu nic Język
03-08-2004 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #26
nie rozumiem was....
zyscy naskakujecie w jakiś sposób na Owsiaka i wośpa..bymajmniej takie wrażenie odnoszę...gdyby was razem wziętych pomnożyć przez 10 to sądze że nie dali byście rady zorganizować nawet 100razy mniejszej rzeczy niż Owsiak... nazwijmy to po waszemu że owsiak rob show.musi jakoś zwrócić uwagę młodzieży bo gdyby nie to to nic by nie zdziałał mówiąc do młodzieży bzdetne przemówienia... sucho i bez emocji nie było by żadnej akcji WOŚP'a i wogóle nic związanego z nim by nie było... ten człowiek ma w sobie to coś... on jest dla ludzi takich jak ja... wyróżniających się z tłumu opiekunem... jest dla nas wzorcem... on nas przyjmuje na swoim przystanku.. pozwala nam zbierać w puszki pieniądze... pozwala nam czuć się ważnymi i potrzebnymi... krzyczy ze sceny do każdego z uczestników przestanku i tym samym traktuje nas równo... uważam że nie powinno się wyowiadać o Jurku w ten sposób bo to on wszystko zapoczątkował...
wiem on nie jest wośp'em bo za nim stoi wielu, ale gdyby nie on nic by nie powstało...
zastanawialiście się czemu zbiurki na caritas czy PCK nie są przyjmowane tak przychylnie przez młodych jak okiestra? to dlatego że nie potrafią do nich dotrzeć... ja wiem nie każdy się ze mną zgadza... sama osobiście wrzucam do puszek Pck i udzielam się jakotako w caritasie ale z większą aprobatą i uśmiechem patrzę na orkiestrę... jej założyciel mówi do mnie i do każdego z was... nie okłamuje nas jak wielu dorosłych ludzi obietnicami, on działa... dziękuje swoim wolontariuszom przystankiem... jest dla mnie człowiekiem wielkim...i szanuję go mimo jego porywczości i tego że czasami przesadzi... każdy z nas ma nerwy...

co do tego że nie przychylnie wyrażał się o telewizji Trwam to ja się wcale nie dziwie teksty w stylu przystanek do piekła nie są normale...
stare babcie które oglądają tą TV i pół renty oddają na jej rzecz wierzą w każde słowo wypowiedziane przez Tadka... a on co z tych pieniędzy robi coś dla ludzi?? ja nic o tym nie wiem a próbowałam się dowiedzieć... jeśli się myle to poprawcie mnie...
ks. Rydzyk lata prywatnym helikopterem i myśli że może wygadywać głupoty o woodstocku... i nie jest jedynym księdzem który to robi sama słyszałam jak ksiądz odradzał a wręcz przestrzegał przed wrzucaniem pieniędzy do puszek WOŚP'u... więc co? ja nie mówie że wszyscy... ale są tacy... nie sądze żeby dla człowieka przyjemnym było wysłuchiwanie przez rok jaki on jest zły mimo że całym sercem stara się zrobić coś dla ludzi... ale Jurek się nie poddaje bo wie że ma gro młodzieży za sobą.... a ja jestem jej cząstką...
03-08-2004 23:18
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #27
Re: nie rozumiem was....
Amelia napisał(a):ks. Rydzyk lata prywatnym helikopterem i myśli że może wygadywać głupoty o woodstocku...

Ahaaaaa...
no to trzeba bylo mowic odrazu, ze Cie boli, ze Rydzyk ma swoj prywatny helikopter, i ze ponoc kupil soebie jeden z lepszych samochodow. Ty zapewnie nie masz swojego helikoptera i to Cie boli, ze on moze sie przemieszczac szybciej od Ciebie Język
To oczywiscie byl zart, nie majacy nikogo obrazic :!:
Ale sory argument, ze Rydzyk lata prywatnym samolotem i dlatego moze mowic takie rzeczy o woodstocku to chyba bedet nad bzdetami. Nie wiem ile masz lat ale ten text byl na slabym poziomie. To sie kupy nie trzyma, ze osoba latajaca halikopterem moze cos na temat woodstocku powiedziec Język

Pozdrawiam i jeszce raz mowie, ze nie chcialem urazic :arrow:
03-08-2004 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
@Amelia: dlaczego dzielisz ludzi na "nas" i "ich"? Twierdzisz, ze wyrozniasz sie w tlumie - dobrze, mi tez blisko do takich ludzi. Przyjaznie sie z nimi, slucham takiej samej muzyki, na wiele spraw mam podobne poglady. Ale nie sadz, ze glany (ktore ja tez nosze Uśmiech ), irokez, dready, pieszczochy, skory i caly ten stuff czyni czlowieka lepszym od reszty. Kazdy z nas jest inny. Nie ma znaczenia, czy ktos nosi wytarta skorzana kurtke czy modny sweterek, glany czy adidasy. Jestesmy rozni, ale rownoczesnie tacy sami - to jest piekno czlowieczenstwa. A czasem trafiam na punka czy kwiatka o bardziej faszystowskich pogladach niz niejeden skinhead Smutny "Zyj tak, jak chcesz i pozwol zyc innym!" (Alians). Jesli oczekujesz szacunku, to szanuj innych, bo chyba niestety masz tylko "jedynie sluszna" innosc, a cala reszta nie ma prawa istniec. Peace!

Amelia napisał(a):jej założyciel mówi do mnie i do każdego z was... nie okłamuje nas jak wielu dorosłych ludzi obietnicami, on działa... dziękuje swoim wolontariuszom przystankiem... jest dla mnie człowiekiem wielkim...i szanuję go mimo jego porywczości i tego że czasami przesadzi... każdy z nas ma nerwy...
Nerwy nerwami, ale nie oszukujmy sie - Owsiak dotarl na szczyt na plecach WOSP. Chwala mu za to, ze cala akcje rozkrecil, ale z roku na rok przegina coraz bardziej :?

I od razu mowie - nie bronie Rydzyka! Szkoda mi jego ofiar poddajacych sie dobrowolnemu praniu mozgu i drenazowi portfela na jakies niesprecyzowane cele.
Ale nie wierze tez Owsiakowi - tobie tez to radze: NIE UFAJ NIKOMU! Zwlaszcza "usmiechnietym twarzom" (Deuter)

A co do tego, ze Woodstock jest podziekowaniem dla wolonteriuszy WOSP - takie bylo zalozenie. I fakt - duzo z nich przyjezdza. Ale sporo (moze i wiekszosc) uczestnikow Woodstocku z puszka WOSP nigdy w zyciu zima nie stala na mrozie. Nie mowie, ze to zle, bo Woodstock jest impreza otwarta - niech kazdy czuje sie zaproszony, ale nie przesadzajmy z forma "podziekowania za WOSP".

Amelia napisał(a):co do tego że nie przychylnie wyrażał się o telewizji Trwam to ja się wcale nie dziwie teksty w stylu przystanek do piekła nie są normale...
stare babcie które oglądają tą TV i pół renty oddają na jej rzecz wierzą w każde słowo wypowiedziane przez Tadka...
Takie tytuly to ostre przegiecie - prawda. Ale tak, jak juz pisalem Owsiak i Rydzyk niczym sie nie roznia poza grupa odbiorcow - Rydzyk ma emerytow i rencistow, a Owsiak mlodziez. Piszesz, ze babcie wierza w kazde slowo Rydzyka - to prawda, smutna prawda, ale z kolei ty zdajesz sie wierzyc w kazde slowo Owsiaka. Niczym sie od takiej "rydzykowej babci" nie roznisz...

A co do majatku o.Rydzyka i Jerzego Owsiaka - w helikopter wierze, w Maybacha srednio, aczkolwiek nie wykluczam jego posiadania przez o.Rydzyka, bo latwo obliczyc, ze przy takiej rzeszy sluchaczy na woz za wg. mojej wiedzy 2mln zlotych moze "uskladac" bardzo szybko. Rydzyk inwestuje w "srodki trwale", a Owsiak w "mniej trwale Język - pamietam reportaze w "Kreciole" z zagranicznych egzotycznych wypraw (moze i z pokojowym patrolem, ale fakt jest faktem).

Amelia napisał(a):ks. Rydzyk lata prywatnym helikopterem i myśli że może wygadywać głupoty o woodstocku... i nie jest jedynym księdzem który to robi sama słyszałam jak ksiądz odradzał a wręcz przestrzegał przed wrzucaniem pieniędzy do puszek WOŚP'u... więc co? ja nie mówie że wszyscy... ale są tacy... nie sądze żeby dla człowieka przyjemnym było wysłuchiwanie przez rok jaki on jest zły mimo że całym sercem stara się zrobić coś dla ludzi... ale Jurek się nie poddaje bo wie że ma gro młodzieży za sobą.... a ja jestem jej cząstką...
Odciaganie ludzi od WOSP dobre na pewno nie jest, bo fundacja kupuje sporo sprzetu... A o kim mowisz, ze musi wysluchiwac :jaki to on jest zly"? O sobie czy o Owsiaku? Jesli o nim, to skad wiesz, ze rzeczywiscie "calym sercem stara sie cos zrobic dla ludzi"?

Peace!

www.malach.tox.pl
04-08-2004 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
A chcialem powiedziec tylko, ze Owsiak tez zyje z tego co zarobi na WOŚP. Wiec nie ma co jechac tak o. Rydzyka za, ktorym absolutnie nie stoje. Nie slucham tego radia. Znam wiele innych wartosciowych ksiezy i zakonnikow na ktorych tez oczywiscie ludzie nazekaja. Bo to sie nie podoba czy tamto.
No ale chodzilo mi glownie o to, ze gdzies cos napisali, ze pieniadze co zbierze o. Rydzyk czy jakes innee akcje jak caritas nie wplacaja sie tam gdzie trzeba. To samo moge powiedziec o Owsiaku. Owsiak sie jakal i ciekawe za kogo pieniadze przestal sie jakac. A trzeba wiedziec, ze taka nauka jest bardzo droga. Ale poprostu w tej sumie jaka Owsiak ma na koncie nie wiadac takich roznic parotysiecznych.

Ale naprawde odczepmy sie od Owsiaka Język
04-08-2004 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Temat pieniedzy zostawmy w spokoju, bo to zawsze najbardziej drazliwe Oczko

Chcialem jeszcze powiedziec, ze tlum z perspektywy sceny najczesciej wyglada pieknie, dalej juz niekoniecznie. Takie przypadki jak pokazala TV Trwam sie zdarzaja, ale nie mozna ich uznac za norme nawet na woodstocku. A hardcore jest tez na Lednicy - gdybym chcial to bym nakrecil taki film, ze rodzice baliby sie swoje pociechy tam puszczac Język (od razu mowie, ze nie o to mi chodzi i nie mam zamiaru zdyskredytowac Lednicy w czyichkolwiek oczach - po prostu badzmy uczciwi wobec siebie).

www.malach.tox.pl
04-08-2004 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów