Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
byłam na Woodstocku... telewizja Trwam kłamie!!!
Autor Wiadomość
Asia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #46
 
Przepraszam bardzo,ale czy Ty wiesz co oznacza slowo biba ?? Wydaje mi sie,ze nie!!Wiec otworz slownik,odnajdz to slowo i zastanow sie co Ty napisales!!Zapewniam,ze jest to koncert,gdzie nie tylko mozna sie wyszalec przy muzyce,ale i takze mozna duzo przemyslec i spojrzec na rozne sprawy z innej perspektywy(chodzi mi tu o slowa przekazywane ze sceny).Przystanek to MILOSC,PRZYJAZN,MUZYKA,POKOJ,ROCK'N'ROLL,RADOSC..ale takze smutek i lzy gdy nadchodzi koniec Woodstock'u.
Aha jeszcze jedno.Nie rozumie tych ludzi,ktorzy krytykuja ten koncert,a jezdza na niego od kilku lat!!

NIE BIORE!JESTEM O.K.
06-08-2004 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #47
 
Malipo napisał(a):i nie do końca wiem czy chce się przekazać hasło Miłość, przyjaźń, muzyka czy jakieś inne treści
Slowa to tylko slowa - tresc nadajemy im sami.

Asia napisał(a):Zapewniam,ze jest to koncert,gdzie nie tylko mozna sie wyszalec przy muzyce,ale i takze mozna duzo przemyslec i spojrzec na rozne sprawy z innej perspektywy(chodzi mi tu o slowa przekazywane ze sceny)
Nie chodzi tylko o slowa mowione, ale wystarczy zapoznac sie z tekstami poszczegolnych kapel - z tegorocznych do przemyslenia polecam lekture tekstow Dzemu, Dezertera, Huntera...

Malipo napisał(a):Mija tydzień od sławnego przystanku, a ja nic nie słyszałem o jakiś ofiarach wyskoczenia ludzi z pociągu jadącego dokądkolwiek w trakcie tego tygodnia. Takie ofiary jakoś dziwnie zdarzają się tylko przed przystankiem woodstock i właśnie wśród ludzi tam zmierzających.
A mam przytoczyc bestialskie morderstwo mlodej dziewczyny sprzed kilku tygodni?

Poza tym nie do konca rozumiem do czego zmierzasz... Jesli powiesz mi, ze ludzie jezdzacy pociagami w okresie innym niz przedwoodstockowy i na innych trasach sa aniolami to cie po prostu wysmieje. Skad w takim razie tyle kradziezy, napadow w pociagach w innych terminach i na innych trasach? Dlaczego wagony nigdy nie zmierzajace na miejsce Woodstocku sa zdewastowane? Nie widziales nigdy ludzi pijanych i nacpanych jadac pociagiem w inne miejsce niz Woodstock? Jesli nie widziales to otworz oczy...

www.malach.tox.pl
06-08-2004 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Malipo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #48
 
Asiu jeżdżę właśnie na koncert a nie dal całej tej otoczki, w tym roku chętnie wybrałbym się zobaczyć Armię. Ale wyszło tak, ze nie mogłem niestety pojechać. A tak samo mam prawo mówić o rzeczach, które mi się nie podobają jak Ty do chwalenia tej imprezy. Szkoda, że „Kombajn do zbierania kur po wioskach" wystąpił na małej scenie i to dzięki życzliwości Carantuhill. Długi czas miałem nadzieję na to, że będzie to, choć troszkę przypominało namiastkę festiwalów w Jarocinie szczególnie chodzi mi o promowanie nowych kapel. Ale jak widać już po X edycji przystanku to chyba jednak się troszkę rozmija, bo trudno mówić o takich zespołach jak chociażby Hey czy Ankh zwycięzców festiwalu w Jarocinie, które zostały by zaprezentowane na przystanku po raz pierwszy. Ale może za dużo wymagam Uśmiech Myślałem, że tegoroczny zwycięzca Węgorzewa, czyli Coma się pojawi, a szkoda nie wnikam w to już może chodziło o pieniądze.
06-08-2004 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
I zeszlismy na warstwe muzyczna festiwalu Uśmiech

Malipo - to o czym piszesz to w pewnym stopniu skutek moze nie komercjalizacji, ale nastawienia na szeroka publicznosc, ktora przyjedzie posluchac kapel juz sprawdzonych.

I nie ma sensu porownywac Woodstocku do Jarocina, ktory byl przede wszystkim bardzo zaangazowany ideologicznie w walke z ustrojem.

Malipo napisał(a):A tak samo mam prawo mówić o rzeczach, które mi się nie podobają jak Ty do chwalenia tej imprezy.
I wszystko sie zgadza. Tylko po prostu jesli bedziesz koncentrowal sie wylacznie na tym, co jest zle, to przegapisz mnostwo pozytywnych rzeczy.

www.malach.tox.pl
06-08-2004 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Malipo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #50
 
No, bo nagle zaczęto liczyć ile ludzi przyjedzie na przystanek. Specjalnie nie wymieniałem legend festiwalu a zespoły, które widziałem na stadionie, Jarocińskim, które teraz można nazwać już jakimiś "gwiazdami", a chce przypomnieć, że kiedy wygrywały te zespoły nikt z ustrojem już nie walczył. Chciałbym dodać, że pierwsze przystanki zapowiadały się na dużo bardziej udane przedsięwzięcia niż ostatnie festiwale w Jarocinie. Niestety gdzieś to wszystko się rozmyło i po 10 latach można mówić o pewnym niedosycie. A nawiązuje ciągle do głównego tematu, to, o czym mówi TV Trwam ma miejsce. I dobrze, ze o tym mówią, bo może to zmieni coś w podejściu organizatorów do przystanku i zacznie się coś zmieniać na lepsze, a nie tylko będzie się sprzedawało koncesję na budki z kiełbasą.
06-08-2004 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #51
 
Malipo napisał(a):A nawiązuje ciągle do głównego tematu, to, o czym mówi TV Trwam ma miejsce. I dobrze, ze o tym mówią, bo może to zmieni coś w podejściu organizatorów do przystanku i zacznie się coś zmieniać na lepsze, a nie tylko będzie się sprzedawało koncesję na budki z kiełbasą.
trzeba mowic o tym, ze pewne rzeczy trzeba poprawic - ale od strony organizacyjnej, bo ludzi, ktorzy przyjezdzaja odgornym zarzadzeniem "poprawic" sie nie da i nie zawsze jest taka potrzeba, bo sam pewnie wiesz, ze jest wsrod nich bardzo wiele pozytywnych osob Uśmiech

Trzeba zwracac uwage na nieprawidlowosci, ale tytuly takie jak "Przystanek do piekla" sa jednak dosc tendencyjne, prawda?

www.malach.tox.pl
06-08-2004 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #52
 
Wrócilem wczoraj dzisiaj z wakacji. Obiecuje, ze jutro dokladniej przejrze to co napisaliscie a troszQ tego jest.

Chcialem tylko umiescic cytat jaki znalazlem w Tele Tydzień gdzie wypowiada sie pan Jerzy Owsiak
Cytat:Zażywajcie kąpieli błotnych, a nie narkotyków-krzyczał Jerzy Owsiak. I to czyniono, jak widać.

No własnie nie zabardzo wiadac. Fakt bylo wiadac kapiacych i swietnie bawiacych sie w blocie. Ale to, ze Owsiak ciagle powtaza, ze nie ma narkotykow to mnie irytuje. Spotkalem chlopaka, wsumie to chyba on mnie spotkal a raczej przyczepil. Mlody chlopak chyba z 17 lat. Powiedzialm mu, ze ma brudne od krwi usta. A on mi odpowiedzial, ze wie bo przed chwila wciagal nosem amfe, nalykal sie jakis tabletek i mi wywalila jucha z nosa. Jak dla mnie to byla masakra. Dla niego nie liczyla sie MILOSC, PRZYJAZN czy MUZYKA. Jak mi powiedzial przyjechal tutaj aby mogl odbywac stosunki sexualne z kobietami. I co chcial uslyszec od ludzi, ktorzy nie chcieli z nim rozmawiac to zeby przeklneli w jego stroni splycajac "Spadaj z tad smieciu".
I teraz jak ktos odpowie, ze zadazja sie wyjatki to niech lepiej nic nie pisze. Bo tematem jest to, ze TV Trwam klamie. A kto byl z nas na Woodstocku dobrze wie jak jest.
AMEN :arrow:
09-08-2004 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #53
 
Daidoss, ja powtarzam po raz eNty : to, co pokazuje TV Trwam ma miejsce, ale ja moge nakrecic ci identyczny film z jakiejs imprezy religijnej rowniez skladajacy sie z samych autentykow. Nie mam zamiaru Woodstocku idealizowac, ale prosze, zebyscie nie demonizowali...

www.malach.tox.pl
09-08-2004 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #54
 
Spoko Gerwaz.
To byla informacja dla innych.
A co do Twojego filmu nie moge uwierzyc, ze wyszedlby tak jak woodstock Oczko
09-08-2004 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #55
 
Daidoss napisał(a):A co do Twojego filmu nie moge uwierzyc, ze wyszedlby tak jak woodstock Oczko
To tylko kwestia odpowiedniego operatora i rezysera - scenariusze pisze samo zycie...
Zreszta niewazne.

A wracajac do tematy - ogladalem dzis reportaz TV Trwam z Woodstocku 2004. denerwuje mnie sam sposob realizacji - jest bardzo tendencyjny i tutaj sie nie oszukujmy... I zalosne jest wzajmne obrzucanie sie roznego rodzaju nieczystosciami przez Jerzego Owsiaka i Tadeusza Rydzyka - to nikomu nie sprzyja a rodzi niepokoj wsrod ludzi... Personalne porachunki zalatwiac sie powinno przy uzyciu rewolwerow w oecnosci sekundantow, a nie wykorzystujac na to czas antenowy... :roll:

www.malach.tox.pl
09-08-2004 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Malipo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #56
 
Nie uważam, aby to były personalne porachunki. Gerwaz, jeżeli masz coś na potwierdzenie swojej tezy to proszę napisz to, o jakiejś imprezie religijnej. Próbujesz zasugerować, że tak jak na przystanku woodstock jest na każdej imprezie religijnej. Czy tym chcesz usprawiedliwić zło, które, ma miejsce na przystanku woodstock?
10-08-2004 08:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #57
 
Malipo napisał(a):Nie uważam, aby to były personalne porachunki.
Jesli to nie sa personalne porachunki to czym jest nazyawanie jednego "diablem" a drugiego "zlodziejem"? Ci ludzie po prostu na ekranach telewizorow realizuja swoje wlasne chore ambicje tlukac sie nawzajem po lbach...

Malipo napisał(a):Gerwaz, jeżeli masz coś na potwierdzenie swojej tezy to proszę napisz to, o jakiejś imprezie religijnej. Próbujesz zasugerować, że tak jak na przystanku woodstock jest na każdej imprezie religijnej. Czy tym chcesz usprawiedliwić zło, które, ma miejsce na przystanku woodstock?
Woodstock religijny? Duży uśmiech No, moze. W koncu jest Hare Kryszna, Przystanek Jezus, na scenie pojawili sie np Armia, HOUK, Maleo Reggae Rockers... Ale ja nie o tym

Na potwierdzenie swojej tezy mam rzeczywistosc, ktora niestety taka rozowa nie jest, ale ja nie mam zamiaru robic z tego sensacji. Czlowieku - tyly pola lednickiego wygladaja jak Woodstock w reportazach Tv Trwam: pijani ludzie leza nieprzytomni w trawie, oddaja mocz gdzie popadnie (nie z braku miejsca Język), a ci, ktorzy sa w stanie sie sprawniej poruszac poruszaja sie zapewne ruchami posuwisto-zwrotnymi w krzaczkach (przypuszczenie, bo akurat tego zobaczyc okazji nie mialem, ale TV Trwam z Woodstocku tez takich akcji nie pokazala, tylko sugerowala Język). a z kolei np. na Diecezjalnych Dniach Mlodziezy mozna zobaczyc ludzi z dlonia w charakterystycznym rogatym gescie... Pielgrzymki znam tylko z opowiesci, ale jesli sa prawdiwe, to dla niektorych to nie jest "przystanek do piekla", tylko cala "wedrowka do piekla"...

Teraz wystarczy zrobic to, co robia montazysci TV Trwam - te wszystkie zle rzeczy, badz co badz prawdziwe, zmixowac odpowiednio, dolaczyc odpowiedni komentarz i puscic w TV, a uslyszysz wtedy, ze imprezy religijne to Sodoma i Gomora. Tylko czy o to chodzi???? :? A Woodstock jest tak traktowany...

Czy po tych slowach twierdzisz, ze probuje usprawiedliwiac zlo? Ja go nie probuje usprawiedliwiac - ja tylko nie chce robic z niego taniej sensacji.

[ Dodano: Wto 10 Sie 2004 10:20 ]
Nie bylo moim zamiarem obrazenie kogokolwiek, czy osmieszenie jakiegokolwiek wydarzenia - ja po prostu stwierdzam fakty

www.malach.tox.pl
10-08-2004 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Malipo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #58
 
Nie wydaje mi się, aby tą "tanią sensacją" chcieli zyskać widzów czy słuchaczy. A jeżeli robią to na ekranach rewizorów to nie życzę sobie, aby do tych celów Pan Owsiak wykorzystywał telewizję publiczną. I nie pisałem o tym, aby przystanek woodstock stał się imprezą religijną. W lednicy niestety nie byłem wiec się nie wypowiadam na pielgrzymce również, ale za to byłem na ogólnopolskim czuwaniu wspólnot odnowy w Duchu Św. w Częstochowie gdzie było około 150 tys. ludzi tego roku i w żaden sposób tego nie można porównać ze sobą. A było dużo radości śpiewu zabawy również. Więc mówię opierając się na własnych przeżyciach i doświadczeniach a nie opieram tego na przypuszczeniach.
10-08-2004 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #59
 
Przypuszczenie bylo tylko jedno - reszta sprawdzona empirycznie Język

A czuwanie Odnowy jest pewnie specyficzne, bo przyjezdza jakas okreslona grupa ludzi zwiazanych z tym ruchem. Natomiast imprezy otwarte to inna historia...

Malipo napisał(a):Nie wydaje mi się, aby tą "tanią sensacją" chcieli zyskać widzów czy słuchaczy. A jeżeli robią to na ekranach rewizorów to nie życzę sobie, aby do tych celów Pan Owsiak wykorzystywał telewizję publiczną.
Mi takie przeznaczenie czasu antenowego TVP tez sie nie podoba (mowie o wzajemnych bluzgach Owsiaka i Rydzyka, a nie o relacjach z Woodstocku Oczko )

www.malach.tox.pl
10-08-2004 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Malipo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #60
 
Czuwanie to też impreza otwarta. A do telewizji to Rydzyk robi to w Trwam a Owsiak w publicznej. Zresztą staram się nie oglądać telewizji a włączyłem wtedy TVP 2 bo chciałem zobaczyć koncert Armii. Zobaczyłem na początku Owsiaka, który nieładnie zachował się w stosunku do Rydzyka i Pani Głuszko bodajże. No i pielgrzymki znasz również z opowieści. Rozumiem, że Twoim celem nie było oskarżanie imprez"religijnych". Ale porównywanie ich w jakikolwiek sposób lub próba manipulacji, że skoro i tam się tak dzieje to, dlaczego wszyscy się czepiają do woodstocku przyznasz że, jest nie na miejscu.
10-08-2004 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów