Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zycie dzieki Niemu
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Śledząc komentarze aż mi sie włos na głowie jeży jak co niektórzy są zaslepieni wpływem szatana i zakłamanymi przyjemnościami tego świata... W co wy ludzie wierzycie?! Że imprezy was zbawią?! Mattttko... :shock: Wiecznie imprezować nie będziecie. Kiedyś przychodzi ten czas na śmierć. A potem...? Może reinkarnacja w nieskończoność??? #-o

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-09-2004 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Może nie powinnam tak co jakiś czas dopisywać tu czegoś ale po prostu co jakiś czas odkrywam (dzięki Niemu właśnie) to co Bóg ma dla mnie Uśmiech

Po zeszłorocznych rekolekcjach oazowych drugiego stopnia myślałam że już wszystko zobaczyłam. To co się wydarzyło było dla mnie naprawdę wielkim przeżyciem a szczególnie tamta Pascha. Jednak Pan potrafi zaskakiwać. Tak było w tym roku Uśmiech Nigdy wcześniej nie zastanawiałam się co by było gdybym się jednak nie urodziła, czy to że żyję jest naprawdę przez Niego zaplanowane. I On mi to pokazał. Po raz pierwszy w życiu tak bardzo trafiły do mnie słowa Ewangelii a szczególnie fragment o winnym krzewie. Moja animatorka można powiedzieć w taki dobitny sposób pokazała nam jak to jest tak naprawdę. Miała uszykowaną gałązkę z liśćmi bardzo podobną do gałązki winnej latorośli i kiedy przeczytała ten fragment ewangelii (J15,4-11) w obrazowy spośob pokazała nam jak to naprawdę wygląda.i powiedziała także że te liście to my trwający przy Chrystusie. Kiedy nie przynosimy owocu i usychamy zostajemy odcięci od krzewu którym jest Jezus, potem zbierani i wrzucani do spalenia. I liście odcięte właśnie zostały wrzucone do wcześniej przygotowanego kubka i spalone, na naszych oczach. Wtedy poczułam się jakbym coś utraciła, jednak Bóg nie rezygnuje z nas tak łatwo. Marysia (właśnie ta animatorka) powiedziała że On tak nie robi z nami, że jest to tylko ostateczne, że On nas oczyszcza i przyciąga do siebie, po prostu daje nam kolejną szansę Uśmiech Wtedy zrozumiałam że moje życie ma jednak ukryty sens który Bóg powoli mi ujawnia choć zasem Jego wola jest trudna do wypełnienia, to ja nadal pragnę kroczyć z Nim i wiem że chcę nadal służyć innym. Zostając w Ruchu w tym roku zostanę przyjęta do grona animatorskiego i mam nadzieję że będę dobrą animatorką, któa swoim życiem będzie pokazywać innym Chrystusa. I mam prośbę pomódlcie się czasem za osoby świeckie i duchowne które właśnie swoja postawą pragną pociagać innych do życia z Chrystusem. Chwała Panu :!:

"Rozmy?lam nad mi?o?ci?
co ?wiat znaczy?a moc?
i ucze si? pojmowa? j?" ^_^
15-08-2005 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #18
 
Chwała Panu - modlitwę masz jak w banku Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-08-2005 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów