Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspomnienia maszynisty
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Wspomnienia maszynisty
http://www.maszynista.cal.pl/czytaj_pl.html
Naprawdę warto przeczytać. Może wtedy przestaniemy przeklinać maszynistę gdy opóźni się pociąg.....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
30-04-2007 07:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Mojego profesora od powszechnej tylko dziwi że zima jeżdzą ok a jak zaczyna się robić ciepło ciągle się spóźniają.
Nam ogólnie to na rękę bo zawsze spóżnia się na wykład.

Helmutt, czasem w Wenecji jest muzeum związanego z tego typu maszynami?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-04-2007 08:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
rachel napisał(a):Mojego profesora od powszechnej tylko dziwi że zima jeżdzą ok a jak zaczyna się robić ciepło ciągle się spóźniają.
Nam ogólnie to na rękę bo zawsze spóżnia się na wykład.

Helmutt, czasem w Wenecji jest muzeum związanego z tego typu maszynami?
Nie tylko w Wenecji - w Wenecji sa maszny waskotorowe tylko. W Warszawie jest Muzeum Kolejnictwa na ul. Towarowej.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
30-04-2007 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Tylko kojarze Wenecje. Jak jeszcze byłam w podstawówce to po drodze do Biskupina , w planach wycieczki było muzeum w Wenecji.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-04-2007 09:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
ja jezdze z domu do rodziców tylko PKP, ponieważ autobusy PKS nie jezdza na tej trasie, a do Wawy nie specjalnie mi sie uśmiecha jechac, bo to i czas i koszty. a opóźnienia pociągów? no cóż, ja mam takie szczeście, ze wtedy gdy wiem, ze wpadne "na styk" na dworzec i pociag mógłby sie spoznic, zawsze wtedy przyjezdza przed czasem, a jak zalezy mi zeby sie nie spoznil, to wtedy ma opoznienie. ciekawe skad sie to bierze?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-05-2007 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Pewnie demony kolejowej Czasoprzestrzeni Cię nie lubią, musiałas podpaść...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-05-2007 06:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
pewnie tak, mopzliwe ze tak jest Helmutt, a jak przemieszczam sie w okolicach świąt czy innych dni wolnych, to zazwyczaj stoje na korytartzxu w niewygodnej pozycji z plecakiem na plechach, ktorego nei ma jak zdjac i gdzie postawic, taki jest tlok. heh

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
02-05-2007 07:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Helmutt napisał(a):Pewnie demony kolejowej Czasoprzestrzeni Cię nie lubią, musiałas podpaść...

ja pewnie tak, ale za to nasza kochana rachel ma jakieś tajemne układy z duszkami kolejowymi, bo na nią poiciąg wczoraj poczekał, a raczej specjalnie sie spóźnił. hihihi

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
03-05-2007 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Mnie to bardzo lubią xD

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
03-05-2007 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów