Ankieta: Czy Polska jest antysemicka?
Tak.
Nie interesuje mnie ta kwestia.
Nie wiem.
Nie.
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Polska jest antysemicka?
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #46
 
Ks.Marek napisał(a):Jak człowiek nie ma nic do ukrycia to gra w otwarte karty.
Polska nie jest ani antysemicka ani antyjakakolwiek, lecz lepiej jest jak się szuka zasłony dymnej do ukrywania niecności i robienia ciemnych interesów.
Zgadzam się z tobą. Zwykle tak jest, że to złodziej najgłosniej krzyczy "łapaj złodzieja!"...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
10-05-2007 06:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #47
 
"Izraelski komiks: Polacy jako pijacy i antysemici"
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,4119525.html

Jak widac Żydzi w stosunku do Polakow moga robic co chca i nie czuja sie winni. Jezeli wiec wszystko mozna usprawiedliwic wolnoscia slowa (takie jest wytlumaczenie redakcji pisma), wiec my tez mozemy opowiadac o Zydach co nam tylko przyjdzie do glowy i Zydzi nie maja prawa miec pretensji.
10-05-2007 08:07
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #48
 
kempes napisał(a):"Izraelski komiks: Polacy jako pijacy i antysemici"
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,4119525.html

Jak widac Żydzi w stosunku do Polakow moga robic co chca i nie czuja sie winni. Jezeli wiec wszystko mozna usprawiedliwic wolnoscia slowa (takie jest wytlumaczenie redakcji pisma), wiec my tez mozemy opowiadac o Zydach co nam tylko przyjdzie do glowy i Zydzi nie maja prawa miec pretensji.
heh... nie pierwszy to taki przypadek. Paradoksalnie, holocaust oddał narodowi żydowskiemu świetną przysługę - Żydzi mogą robić co chcą, obrażać kogo chcą i tak dalej. Natomiast jakiekolwiek słowa, czy nawet gesty krytyczne w ich stronę spotykają się z histerią medialną i oskarżeniami o "antysemityzm, neonazizm" i inne.

Pierwszy z brzegu przykład:
Wpływowy Żyd pan E. Fagan na konferencji prasowej drze na kawałki polski banknot, co jest równoznaczne z profanacją polskiego godła narodowego. I cisza. Nic się nie stało. I teraz wyobraźmy sobie, że ktokolwiek z Polaków podrze publicznie kartkę z gwiazda Dawida - na 100% wybuchnie międzynarodowy skandal, posypią się pozwy, oskarżenia itp.

I jest tak jak piszesz - ataki medialne Zydów na kogokolwiek nie spotykają się z żadnym odzewem, bo "wolność słowa". A jakaklowiek krytyka Zydów spotyka się z nagonką, histerią itp.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
10-05-2007 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów