Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nasza-klasa.pl
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Zdjęcia takie, że \hustler by nie pogardził, w profilu >>Arka\<<<

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
03-07-2008 00:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
a co to takiego ten hustler, proszę księdza? :diabelek:

"Dla wielkich czynów niewiele pomaga zbytnia przezorność i zimna odwaga. Zapał, nie mędrkowanie odnosi zwycięstwo." Język
03-07-2008 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Prosze x, czy to jest to oczym myślę? Chodzi księdzu o to czasopismo? ....

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
03-07-2008 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #49
 
Co się dziwicie :?: Przed założeniem sutanny księży nie hodują w żłobkach zamkniętych Język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-07-2008 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bozy_Wariat Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #50
 
Jeśli chodzi o portal nasza-klasa to mimo różnych zdań na ten temat, ja się cieszę, że powstał. Dzięki temu znalazłam jedną dobrą koleżankę ze studiów i już nam się nawet udało spotkać Uśmiech no i parę innych osób, o których nie wiedziałam, co się z nimi dzieje. Dla mnie portal super - sprawa. A co do prywatności, to przecież to my sami podajemy te dane, które chcemy. Nikt nas do tego nie zmusza.

[Obrazek: qw000003.gif]

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"
04-07-2008 02:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
tak, też uważam, że to strzał w dziesiątkę Uśmiech
można się dowiedziec co, kto jak i dlaczego no i z kim Duży uśmiech
czego chcieć więcej? Duży uśmiech
a co do hustlera to faktycznie, powstał w roku 1974 czyli długo przed wstąpieniem x.Marka do seminarium...
ale w PL ukazał się dopiero w 1999 :diabelek:

"Dla wielkich czynów niewiele pomaga zbytnia przezorność i zimna odwaga. Zapał, nie mędrkowanie odnosi zwycięstwo." Język
04-07-2008 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #52
 
Bozy_Wariat napisał(a):Dla mnie portal super - sprawa. A co do prywatności, to przecież to my sami podajemy te dane, które chcemy. Nikt nas do tego nie zmusza.
_________________

No właśnie, tylu najeźdża na nasza klasę, a tak naprawdę to od nas zależy prywatność, można ustawić sobie wszystko. Kto może zdjęcia oglądac,czy inni Cie moga znaleźć i takie tam... Troche mnie tylko wkurzają łańcuszki Oczko " wyślij to do tych ,których lubisz.." i takie tam
No ale na to już nie mam wpływu.. Język

[ Dodano: Nie 10 Maj, 2009 14:27 ]
ey, ale to buźki to coś nie teges :zmieszany:
znaki ; ) dają taką emotikonkę Oczko yyy troche to nieadekwatne

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
10-05-2009 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
KRP stworzyło stronkę http://www.podlasiacy.pl aby zebrać Podlasiaków Oczko ale [chyba]bardziej tych co są słuchaczami KRP.
Można rzec, że konkurencja naszej-klasy :roll2:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-05-2009 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #54
 
Z naszą-klasą mam taki problem, że może do przesady zależy mi na prywatności i ogólnie ludziom nie ufam, więc kilka razy się zastanowię, zanim przyjmę czyjeś zaproszenie. A w ogóle to nie umiem ludziom odmawiać Język i to dla mnie takie głupie. Pełno ludzi się nazbiera, oni wszyscy później moje zdjęcia oglądają, uczestniczą w mojej prywatności, a ja żałuję, że nazbierałam niepotrzebnie masę ludzi na koncie. A jak próbowałam się ukrywać to i tak znajdowali mnie ci, którzy nie chciałam, żeby mnie znaleźli. Więc z tą prywatnością nie do końca się da na naszej-klasie.
15-05-2009 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
aga, jeśli tak reagujesz to po co konto na naszej-klasie?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
16-05-2009 00:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #56
 
Rachel napisał(a):aga, jeśli tak reagujesz to po co konto na naszej-klasie?

Jak reaguję?
Jednak z niektórymi osobami wolę mieć kontakt, a żeby mieć kontakt to trzeba być na naszej-klasie hehe Język
16-05-2009 00:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #57
 
Gdyby ktos chciał zaprosić starego łajdaka Helmutta do znajomych - to o: http://nasza-klasa.pl/profile/5440095 Duży uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
17-05-2009 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
A może zaprosić ale nie na naszej-klasie? Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-05-2009 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #59
 
Rachel napisał(a):A może zaprosić ale nie na naszej-klasie? Duży uśmiech
Znaczy jak, tak w ogóle...?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
17-05-2009 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Helmutt napisał(a):Znaczy jak, tak w ogóle...?
np. podlasiacy ;P bardziej może realne gg :roll2:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-05-2009 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów