Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harry Potter czy to naprawde złe?
Autor Wiadomość
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #61
 
M. Ink. * napisał(a):nie śmiem błyszczeć mym marnym odblaskiem przy świetle Twego INTELEKTU
Światłem intelektu jest pan Lucyfer, ja jestem przy nim niczym. :diabelek:
M. Ink. * napisał(a):"pan ortodoks"? czyżbyś usiłował być niegrzecznym?
tutaj Ink nazywa sam siebie ortodoksem
Cytat:właściwie to uważam się za skrajnego ortodoksa
pan - oficjalna forma grzecznościowa używana przy zwracaniu się do mężczyzny lub w rozmowie o nim,
M. Ink. * napisał(a):brawo, brawo, cóż za elokwencja i adekwatność, a argumenty jak leżały, tak dalej kurz je pokrywa
To samo mogę napisać w Twoim kierunku, a cytaty dalej nawet nie nadgryzione.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
29-06-2007 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #62
 
:patrzy: :patrzy: L:udzie o czym jest to forum

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
29-06-2007 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
heysel napisał(a):Światłem intelektu jest pan Lucyfer, ja jestem przy nim niczym. :diabelek:
słyszałem, że i on nie swoim światłem świecił Oczko same odblaski dookoła, no no no... :twisted:

heysel napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):"pan ortodoks"? czyżbyś usiłował być niegrzecznym?
tutaj Ink nazywa sam siebie ortodoksem
Cytat:właściwie to uważam się za skrajnego ortodoksa
pan - oficjalna forma grzecznościowa używana przy zwracaniu się do mężczyzny lub w rozmowie o nim
jakoś trudno mi uwierzyć w brak szczypty Twej ironii tudzież, iż "pan ortodoks" nie jest sarkazmem, Hejzelku :hm:

heysel napisał(a):Tak samo Ty uważaj panie ortodoks.
mimo to nadal twierdzę, że usiłujesz być niegrzeczny: cała Twoja wypowiedź brzmi jak groźba :diabelek:

heysel napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):brawo, brawo, cóż za elokwencja i adekwatność, a argumenty jak leżały, tak dalej kurz je pokrywa
To samo mogę napisać w Twoim kierunku
lubię być naśladowany Uśmiech

heysel napisał(a):a cytaty dalej nawet nie nadgryzione.
ależ mój drogi, chyba już od dawna wiesz, że nie lubię, gdy ktoś błędnie interpretuje moje cytaty :* więc interpretację Twoich pozostawiam Tobie: wszak Ty je przytoczyłeś i sam wiesz najlepiej, jak je rozumieć :mrgreen:

duszyczka napisał(a):L:udzie o czym jest to forum
to tylko chwilowa dygresja, czasem tak mamy z Hejzelkiem, że odbiegniemy, ale - mam nadzieję - już wracamy do sedna (no chyba, że Cytujący nie zechce zinterpretować swoich cytatów)

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-06-2007 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #64
 
Burza wisi w powietrzu Duży uśmiech

Jakby co, to znalazłem coś O Harrym tutaj.

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
29-06-2007 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #65
 
M. Ink. * napisał(a):słyszałem, że i on nie swoim światłem świecił Oczko same odblaski dookoła, no no no...
To czemu się go tak boicie ? :diabelek:
M. Ink. * napisał(a):jakoś trudno mi uwierzyć
Dobry dowcip :twisted: .
M. Ink. * napisał(a):mimo to nadal twierdzę, że usiłujesz być niegrzeczny
To Ty miałeś dogmatykę na studiach więc na pewno jesteś w tym lepszy ode mnie.
M. Ink. * napisał(a):lubię być naśladowany
Nawet jak ktoś przy tym nie traktuje Cię poważnie ? Dziwne upodobanie ...
Miało być "kpi", ale stwierdziłem, że trochę za ostro.
Bioman napisał(a):Burza wisi w powietrzu
Burzy nie będzie, Ink nie podejmuje wyzwania. Albo korzysta ze świętego prawa "nie chce mi się" (mnie też się wtedy nie chce) albo stwierdza, że jest za słaby by zinterpretować moje słowa.
Zatem spór zakończony, możemy wracać do głównego wątku.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
29-06-2007 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
heysel napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):słyszałem, że i on nie swoim światłem świecił Oczko same odblaski dookoła, no no no...
To czemu się go tak boicie ? :diabelek:
niewątpliwie drżymy Szczęśliwy u Dawkinsa to wyczytałeś? :diabelek:

heysel napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):mimo to nadal twierdzę, że usiłujesz być niegrzeczny
To Ty miałeś dogmatykę na studiach więc na pewno jesteś w tym lepszy ode mnie.
nie tylko w tym Uśmiech

heysel napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):lubię być naśladowany
Nawet jak ktoś przy tym nie traktuje Cię poważnie ? Dziwne upodobanie ...
Miało być "kpi", ale stwierdziłem, że trochę za ostro.
wcześniej ów "ktoś" musiałby być traktowany poważnie przeze mnie; ale "jego" sposób dyskusji jedynie mnie bawi (np. "ultra-przebiegły mały druczek") Uśmiech

Bioman napisał(a):Burza wisi w powietrzu
jak widać: burza przeszła bokiem

heysel chyba boi się interpretować swoje cytaty, bo prawda o nim wyszłaby z worka "naukowości"; no to nic: pozostajemy przy Hejzelka fanatycznej gestykulacji krwawymi cytatami i moim uznaniu dla opinii Kulbata:

Cytat:pozostaje - w świetle przytoczonego powyżej artykułu W. Kulbata - odpowiedzieć:
"Harry Potter - to rzeczywiście jest złe, podobnie jak wiele innych ofert na dzisiejszym rynku"

\Duży uśmiech/

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-06-2007 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #67
 
M. Ink. * napisał(a):niewątpliwie drżymy
Jak on taki niegroźny to czemu tak bardzo atakujecie bezbronnego Lucka ? Trochę spokoju by mu dać ... 8)
M. Ink. * napisał(a):wcześniej ów "ktoś" musiałby być traktowany poważnie przeze mnie; ale "jego" sposób dyskusji jedynie mnie bawi Uśmiech
I vice versa. I o to chodzi :lol2: .
M. Ink. * napisał(a):heysel chyba boi się interpretować swoje cytaty, bo prawda o nim wyszłaby z worka "naukowości";
Eeeee tam, słaba ta "punkowa prowokacja". Cytaty jadowite, bo z "Antychrysta", a odnoszą się wprost do Ciebie i mr Kubalta i poziomu jego tekstów. A jak ktoś odczytał je wprost, a nie w przenośni to nie mój problem. Wytłumaczyć o co mi chodziło mogę, ale na pewno nie wtedy jak ktoś drugi raz stosuje wobec mnie tą samą sztuczkę.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
30-06-2007 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
heysel napisał(a):Wytłumaczyć o co mi chodziło mogę, ale na pewno nie wtedy jak ktoś drugi raz stosuje wobec mnie tą samą sztuczkę
jeśli przestaniesz stosować wobec mnie sztuczki, to może też sie z nich wycofam [Obrazek: s193.gif]

heysel napisał(a):Cytaty jadowite, bo z "Antychrysta", a odnoszą się wprost do Ciebie i mr Kubalta i poziomu jego tekstów
1. nie "Kubalta", tylko Kulbata
2. nie widać w tym praktycznie żadnego związku z Harrym P. [Obrazek: s005.gif]

heysel napisał(a):Eeeee tam, słaba ta "punkowa prowokacja".
prowokacja? jeśli uważasz, że jestem tym, który wchodzi dwa razy do tej samej rzeki, to myśl tak sobie dalej [Obrazek: s026.gif]

heysel napisał(a):Jak on taki niegroźny to czemu tak bardzo atakujecie bezbronnego Lucka ? Trochę spokoju by mu dać ...
przykro mi, ale nie znam żadnego "bezbronnego Lucka", którego bym atakował; obawiam się, że pukasz pod zły adres [Obrazek: s046.gif]

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
30-06-2007 01:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #69
 
M. Ink. * napisał(a):2. nie widać w tym praktycznie żadnego związku z Harrym P.
Bo mają stanowić podsumowanie Inka powołującego się na paszkwile.
M. Ink. * napisał(a):prowokacja? jeśli uważasz, że jestem tym, który wchodzi dwa razy do tej samej rzeki, to myśl tak sobie dalej
Najwyraźniej za wysoko szukałem źródła, a ono najwyraźniej w rynsztoku leży.
Do zobaczenia wkrótce Ink.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
30-06-2007 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #70
 
M. Ink. * napisał(a):ak widać: burza przeszła bokiem
heysel napisał(a):Burzy nie będzie, Ink nie podejmuje wyzwania.

A mi sie zdaje, że jest już tajfun Duży uśmiech
Wróćmy do głównego wątku tematu!
Odrzućcie te negatywne burzowe wywody filozoficzne [Obrazek: peace.gif].
heysel głównie Ty je wywołujesz i brzmią właśnie tak (plik "Samoobrona vs LPR").
No dobra heysel, pewnie mie spopielisz Twoim najbliższym postem, [Obrazek: miotacz.gif]
więc pozwól, że sam sobie dowale [Obrazek: glupek2.gif].

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
30-06-2007 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #71
 
Nie ma co sie kłucic nie poto otwierałam ten temat

Prosze wiec o powrot do tematu.

a o to linczekhttp://http://www.harrypotter.info.pl/

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
30-06-2007 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #72
 
Bioman napisał(a):Odrzućcie te negatywne burzowe wywody filozoficzne
Ależ burza się już zakończyła, wiatr ją przegnał. To, że ja je wywołuję nie znaczy, że Ink musi je podtrzymywać. Ale skoro swoimi odpowiedziami podsyca ogień to znaczy, że zaczyna się zabawa. Przynajmniej z mojej strony jest to zabawa, ostra i jadowita, ale jednak zabawa. I założenia wszystko co wypisuję w takim wypadku nie jest na zupełnie poważnie, a jest w ramach tej słodziutkiej wymiany zdań.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
30-06-2007 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
heysel napisał(a):Bo mają stanowić podsumowanie Inka powołującego się na paszkwile
czyli ekstremalne ad personam

aż się wierzyć nie chce, że sam siebie tak prosto podajesz mi na tacy
ani chybi musi być w tym jakiś podstęp [Obrazek: s026.gif]

heysel napisał(a):Najwyraźniej za wysoko szukałem źródła, a ono najwyraźniej w rynsztoku leży
mhm: czyżby w tym samym rynsztoku, z którego wypływa Twoje ad personam? [Obrazek: s143.gif]

Bioman napisał(a):heysel głównie Ty je wywołujesz
prawdę powiedziawszy to nie do końca... z niektórymi rzeczami dość łatwo daje się podpuszczać :roll2:

heysel napisał(a):a jest w ramach tej słodziutkiej wymiany zdań
no tak, a ja przecież lubię, kiedy Hejzelek rozpływa się w jadowitej słodyczy [Obrazek: s046.gif]

heysel napisał(a):skoro swoimi odpowiedziami podsyca ogień to znaczy, że zaczyna się zabawa
tam gdzie jest ogień, tam zawsze jest zabawa: ogień i czarownica :diabelek:

heysel napisał(a):że ja je wywołuję nie znaczy, że Ink musi je podtrzymywać
no niestety... Ink za bardzo lubi intelektualne aikido, żeby nie ulec tej swojej słabości Uśmiech

heysel napisał(a):Do zobaczenia wkrótce Ink
do zobaczenia, heysel, chylę czapkę przed moim wytrwałym i ostro pogrywającym adwersarzem

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
30-06-2007 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bozy_Wariat Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #74
 
Trochę czasu zajęło mi przejrzenie tematu i tak wielu odpowiedzi na nie. Teraz jednak mogę się do nich odnieść. Tak do końca to nie wiem, co myśleć na temat Harrego Pottera. Wcześniej książka mi się podobała. Przeczytałam 2 pierwsze części i utkwiłam w połowie trzeciej, jakoś nie mogąc jej przebrnąć. Jednak ostatnio sie dowiedziałam ciekawej informacji na temat tej książki. Dowiedziałam się, że autorka w tej ksiażce używa prawdziwym zaklęć. Informacja jest sprawdzona, bo mam ją od egzorcysty. I o ile sie tylko czyta tę książkę, to jeszcze nie jest to samo w sobie złe czy szkodliwe. Gorzej jeśli się używa zaklęć z tej ksiązki. I tu już istnieje ryzyko nie tylko wejścia w okultyzm i magię ale także zaszkodzenia komus innemu. I zastanawia mnie jedne fakt; po co autorka wykorzystała faktyczne zaklęcia, dla podniesienia jakości ksiazki? Nie wiem. Pewnie ospowiedź na to pytanie pozostanie tajemnicą.

[Obrazek: qw000003.gif]

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"
01-07-2007 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #75
 
Bozy_Wariat napisał(a):Trochę czasu zajęło mi przejrzenie tematu i tak wielu odpowiedzi na nie. Teraz jednak mogę się do nich odnieść. Tak do końca to nie wiem, co myśleć na temat Harrego Pottera. Wcześniej książka mi się podobała. Przeczytałam 2 pierwsze części i utkwiłam w połowie trzeciej, jakoś nie mogąc jej przebrnąć. Jednak ostatnio sie dowiedziałam ciekawej informacji na temat tej książki. Dowiedziałam się, że autorka w tej ksiażce używa prawdziwym zaklęć. Informacja jest sprawdzona, bo mam ją od egzorcysty.
o zgrozo..............
Jakichże to "prawdziwych zaklęć" używa? Wymień z kilka...
W HP nie ma "zaklęć" jako takich, jakie sa np w księgach "magicznych" - a miałem ich parę w swoich łapach, każda co prawda inna i zaprzeczająca sobie (najlepszy "Necronomicon" - boki zrywać) - rytuałów tez jak na lekarstwo.

Cytat:I o ile sie tylko czyta tę książkę, to jeszcze nie jest to samo w sobie złe czy szkodliwe. Gorzej jeśli się używa zaklęć z tej ksiązki. I tu już istnieje ryzyko nie tylko wejścia w okultyzm i magię ale także zaszkodzenia komus innemu.
Spokojnie, jak położe miotłę na ziemi wyciągne rękę i powiem "do mnie" to nikomu raczej nie zaszkodzę, a już najmniej miotle Oczko
02-07-2007 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów