Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hare Kryszna
Autor Wiadomość
Tatt Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 227
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
O, mamo.... No to faktycznie miał szczęście... Niby takie tylko koraliki, kadzidełka... Człowiek by się nie spodziewał, ile złego mogą uczynić...

"Niech MIŁOŚĆ i WIERNOŚĆ cię strzeże,
Przymocuj je sobie u szyi,
Na tablicy serca je zapisz,
A znajdziesz życzliwość i łaskę
W oczach Boga i ludzi."

Prz 3, 3-4


Crux sacra sit mihi lux! Non draco sit mihi dux!
11-09-2007 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Całe szczescie, że żyje bo to jest ważne... Męczą mnie teraz te kadzidełka, bo aż boje się teraz je kupic... ;P

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
11-09-2007 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tatt Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 227
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Kadzidełka w zwykłych sklepach są chyba bezpieczne... ja sama używam i nie narzekam Uśmiech

"Niech MIŁOŚĆ i WIERNOŚĆ cię strzeże,
Przymocuj je sobie u szyi,
Na tablicy serca je zapisz,
A znajdziesz życzliwość i łaskę
W oczach Boga i ludzi."

Prz 3, 3-4


Crux sacra sit mihi lux! Non draco sit mihi dux!
11-09-2007 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
No właśnie ja też używam tylko, że żądło i może dlatego nie odczuwam żadnych złych wibracji ;P

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
11-09-2007 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #20
 
Te kadzidełka były kupowane w "hinduskim" czy "indyjskim" sklepie Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-09-2007 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
No właśnie... :/ ja w takim sklepie ostatnio kupiłam kubek do zaparzania herbatki i tam tez własnie najczęściej kupuje się kadzidła... :/

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
11-09-2007 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
http://www.youtube.com/watch?v=Ibyg6NV4nSg
:twisted: :diabelek:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-09-2007 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #23
 
Rubinko, nie każdy co do jednego przedmiot jest niebezpieczny - ale wystarczy ten jeden.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-09-2007 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bozy_Wariat Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
Rubinko, jeżeli masz korale od Hare Kriszna to radziłabym Ci się ich pozbyć: najlepiej spalić lub wyrzucić w miejsce gdzie nikt nie znajdzie. Na mnie to też nie od razu miało wpływ: dopiero po kilku latach. Poza tym Św. Paweł ostrzega: "unikajcie wszystkiego co ma choćby POZÓR zła". I tego najlepiej się trzymać.

[Obrazek: qw000003.gif]

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"
11-09-2007 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Annnika napisał(a):Te kadzidełka były kupowane w "hinduskim" czy "indyjskim" sklepie Oczko
Mówisz, że z tych sklepów mają takie pole rażenia :?: :roll2:
11-09-2007 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #26
 
Uważasz że to zabawne Smutny :?:

Chodzi mi o pochodzenie - i o to, że w tego typu sklepach zwyczajowo sprzedaje się też rózne "remedia", "odpromienniki", "amulety" i inne ezoteryczne produkty. Często jako biżuterię czy bibeloty.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-09-2007 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
Annnika napisał(a):Uważasz że to zabawne Smutny :?:
Nie.

Annnika napisał(a):Chodzi mi o pochodzenie - i o to, że w tego typu sklepach zwyczajowo sprzedaje się też rózne "remedia", "odpromienniki", "amulety" i inne ezoteryczne produkty. Często jako biżuterię czy bibeloty.
Wszelkie "zabawki" to sie zgadza. Ale czasem mnie zastanawia coś typu: zapalił kadzidło i wyskoczył przez okno".
11-09-2007 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
HK i ta ich straszna hipnotyzująca muzyka. Kiedys spotkałam ich nad morzem jak szli z bykiem i śpiewali "Hare Kryszna .... " ..Melodia brzmiała w moich uszach przez jakieś pół roku, nie mogłam jej zapomnieć a poza tym miałam jakieś dziwne sny... Nie wiem czemu, nic od nich nie kupiłam, tylko przeszłam obok.
12-09-2007 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Też uważam,że sekta ta jest groźna.To wszystko napływa ze Wschodu i szkodliwe jest dla naszej - zachodniej cywilizacji.Mianowicie niesie w nasze życie zupełnie obcą nam filozofię.Mało kto zdaje sobie dziś sprawę,że joga czy tai chi to nie żaden relaks,ale raczej wejście w hinduizm czy inną religię Wschodu.Podobnie jest z ekspansją wegetarianizmu,czy z doszukiwaniem się jakichś tajemniczych energii,które nie istnieją.Po prostu śmieszyłoby mnie jakbym zobaczył kogoś spacerującego z wahadełkiem wśród kamiennych kręgów Stonehenge,czy wokół jakichś (o zgrozo !) pogańskich rzeźb kultowych np.na Ślęży czy gdziekolwiek.Mnie dziwi jak łatwo można dać się zwieść tak bzdurnym teoriom.

Więc skoro jesteśmy cywilizacją zachodnią to trzymajmy się naszych wzorców i tradycji kulturowych,a nie idźmy za modą na filozofie ze Wschodu.
12-09-2007 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Joga bardzo pomaga w wyciszeniu (tzn. mi) i dobrze wpływa na nasze ciało... :mrgreen: ja kiedyś troszkę ćwiczyłam i od tego roku jak czas mi pozwoli to znowu chciałabym zacząć... Uśmiech

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
12-09-2007 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów