Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #46
 
Ks.Marek napisał(a):Wszystko pięknie. Tyle tylko, że:
1. Nie wiem czy pojade na te rekolekcie
2. Jeśli tak, top wyjade około 12 w południe w niedziele i około 20 wyląduje w Lublinie spóźniony już o godzine. Rekolekcje kończa sie we środę około południa bodajże, więc w nocy będe musiał zjechać do siebie.
3. W związku z powyższym - pozostaje mi szukać innego czasu na te spotkania.
a gdzie te rekolekcje będą w której części Lublina, u kogo??

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
07-10-2007 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Cytat:a gdzie te rekolekcje będą w której części Lublina, u kogo??

"Zmaganie duchowe w życiu kapłana!"
(Lublin - Dąbrowica "Dom Spotkania" 18-21. listopada 2007)
Rekolekcje prowadzi: O. Aleksander Posacki SJ oraz ekipa SFD

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-10-2007 07:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Ks.Marek napisał:
Cytat:(Lublin - Dąbrowica "Dom Spotkania" 18-21. listopada 2007)

Znajome nazwy : Dąbrowica.
08-10-2007 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Czy to też aby nie Jezuici przypadkiem?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-10-2007 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #50
 
eee Dąbrowica to daleko od centrum...kiedyś byłam tam na konwiwencji neo, ładnie tam jest i cicho nawet Uśmiech,ale czy jezuici to nie wiem, choć ten skrót SJ jest znajomy.

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
08-10-2007 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
gradzia napisał(a):eee Dąbrowica to daleko od centrum...kiedyś byłam tam na konwiwencji neo, ładnie tam jest i cicho nawet Uśmiech,ale czy jezuici to nie wiem, choć ten skrót SJ jest znajomy.
O ile pamietam, to Lublin nie jest znów taką metropolią...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-10-2007 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #52
 
Ks.Marek napisał(a):O ile pamietam, to Lublin nie jest znów taką metropolią...
daleko jest Dąbrowica, autobus niby jest ale no cóz z 10 km chyba będzie :/

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
09-10-2007 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Skoro 10 km to powinni w Ratuszu pomyśleć o ścieżce rowerowej,a co.Tylko proszę na mnie nie głosować,nie zamierzam być politykiem.Rewolucjonistą też nie jestem.
09-10-2007 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #54
 
gradzia napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):O ile pamietam, to Lublin nie jest znów taką metropolią...
daleko jest Dąbrowica, autobus niby jest ale no cóz z 10 km chyba będzie :/
E tam z centrum trójka jeździ.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
09-10-2007 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #55
 
Byłam byłam np w sobote co była odrabianka;p xD

i jakos ostatnio jak byała zanieśc papierki o odszkodowanie

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
09-10-2007 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
duszyczka napisał(a):Byłam byłam np w sobote co była odrabianka;p xD

i jakos ostatnio jak byała zanieśc papierki o odszkodowanie

Odrabiali uczniowie piątek, 2 listopada. A ja każdy piątek ustawowo mam wolny.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
09-10-2007 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #57
 
Ks.Marek napisał(a):Lublin planowany jest na 18-21 listopad.

No proszę, a gdzie to ks.Marek będzie dostepny w tym Lublinie? W razie czego zapraszam do parafii św.Rodziny, sławnej z wizyty papieża w 1987 roku. Szczęśliwy

Cytat:W tej chwili jestem już z druga kobietą w swym kapłańskim życiu i muszę powiedzieć, że mi z nią lepiej idzie, niż z pierwszą Dogadujemy się nawet całkiem całkiem. Pierwsza moja miłość, Dorota z Mątowów przygotowała mnie w dużym stopniu do powtórnego ożenku, po rozwodzie który dał mi mój biskup. Zaczynam nabierać krzepy. Rozalia z Palermo daje poczucie stabilności, życzliwości i wytwałości. Cały czas mi mówi: To jest Cossa Nostra systematycznie i wytrwale prowadzić siebie oraz innych ściężka sprawiedliwości i pokoju. Czasem cos się poplącze, powybucha... ale cóż, po prostu życie.

A ja myślałem że, ks Marek trzyma się celibatu jak poreczy, a tu proszę: ze świętymi, błogosławionymi w związki wchodzi. :mrgreen: Może się starasz o aureole nad głową i potrzeba rekomendacji niewiast z nieba? :mrgreen: Dodając jeszcze działalnosć forumową, punkty "pomógł", modlitwy forumowiczów, przynależność do grupy różańcowej to spory bagaż już sie uzbierał. Zapewne ks.Marek oczekuje większego mieszkania w niebie, prawda? :mrgreen: Chyba są bardzo duże szanse na jakieś M8, czy to za małe mieszkanie? :mrgreen:

Cytat:Serio, to może być ciekawe wydarzenie w mojej dziurze...

No tak, brakuje jeszcze sabatu czarownic na plebanii. :diabelek: :mrgreen: To po takiej wizycie znikną chyba wszystkie miotły, więc radze księdzu schować, o ile sie da, czarownice mają dobry węch i wyczuja co gdzie jest. :mrgreen: I najlepiej spotkać się z tymi czarownicami w południe, w nocy bywaja niebezpieczne. :diabelek: :mrgreen:

Cytat:"Zmaganie duchowe w życiu kapłana!"
(Lublin - Dąbrowica "Dom Spotkania" 18-21. listopada 2007)
Rekolekcje prowadzi: O. Aleksander Posacki SJ oraz ekipa SFD

Wiem gdzie to jest, można tam autobusem MPK dojechać, nr 3. Mielismy tam spotkania wspólnotowe. Zapraszam do odwiedzenia parafii św.Rodziny (przy ul.Jana Pawła II Szczęśliwy ).

Cytat:O ile pamietam, to Lublin nie jest znów taką metropolią...

Metropolia nie jest, ale może się poszczycic najstarszymi wspólnotami Neokatechumenalnymi w Polsce. :mrgreen: , które jakby nie patrzec Dabrowicę bardzo często odwiedzały i odwiedzają. :mrgreen: Może się także poszczycic sławnym abp Józefem Życińskim, naszym wspaniałym duszpasterzem. Szczęśliwy :gitarka:

Życzę dalszej owocnej pracy na forum i gromadzenia dalszych skarbów w niebie, to może jakaś willa będzie na mieszkanie. Kto wie, jakie mieszkanie przygotuje Bóg?
Warto zbierać te skarby.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-10-2007 02:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #58
 
Cytat:Odrabiali uczniowie piątek, 2 listopada. A ja każdy piątek ustawowo mam wolny.

No cóż nie wiedziłam
ale jeszcze wpadne kiedys napewno do gima więc moze ksiedza zasanę;pp

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
10-10-2007 07:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Kto tu mówi,że Lublin to nie Metropolia ? Toż to stolica Archidiecezji Lubelskiej obejmującej m.in.Diecezję Siedlecką,co ucieszy zapewne Rachel.
10-10-2007 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Polonium, ale ja należę do diecezji pelplińskiej Uśmiech
Ale fakt mam mały syntement do Archidiecezji Lubelskiej, gdyż w Lublinie wujek przyjąć święcenia kapłańskie.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-10-2007 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów