Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
nieania napisał(a):Wszystko co związane z miłością, tolerancja jest przez KPCh jest odrzucane.
Nienawiść? Oglądałaś wczoraj film o Annelise Michael, tam było też o nienawiści...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
21-03-2008 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #77
 
Niestety filmu tego nie oglądałam. Ale wiem co w nim było...
Ks.Marek napisał(a):Nienawiść?
Tak nienawiść.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
21-03-2008 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
o. Wojciech Kluj napisał(a):Rząd chiński chciałby stworzenia Kościoła narodowego działającego poza wspólnotą Kościoła powszechnego, bez łączności z Papieżem. Prawda jest jednak taka, że choć działalność biskupów i księży tego Kościoła jest zarejestrowana (uznana przez władze), to jednak ok. 80% z nich jest też uznana przez Stolicę Apostolską. Sam o sobie bp Alojzy mówi: „Nie jesteśmy ani Kościołem patriotycznym, ani oficjalnym, ale rzymskokatolickim”. On sam nie był mianowany biskupem przez Papieża, bo w 1985 r., kiedy został konsekrowany, nie było możliwości kontaktu ze Stolica Świętą. Papież jednak uznał później tę konsekrację i wybór.
http://www.misyjnedrogi.pl/artykuly.php?tresc,58

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
21-03-2008 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
nieania napisał(a):Rachel napisał/a:
Niestety ja się pod tym nie podpisze.
Dlaczego? Czy Chiny mają być bez szans na nawrócenie?
Nie o to chodzi.
Ja skupiałam się na Niemczech. Uśmiech

Ks.Marek napisał(a):nieania napisał/a:
Wszystko co związane z miłością, tolerancja jest przez KPCh jest odrzucane.
Nienawiść? Oglądałaś wczoraj film o Annelise Michael, tam było też o nienawiści...
A czemu o nienawiści ?
Jedynie ,że chodzi o nienawiśc w wykonaniu diabła. :diabelek: :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
24-03-2008 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #80
 
Rachel napisał(a):A czemu o nienawiści ?
Jedynie ,że chodzi o nienawiśc w wykonaniu diabła. :diabelek: :diabelek:
Jeteś pewna?

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
25-03-2008 00:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
nieania napisał(a):Rachel napisał/a:
A czemu o nienawiści ?
Jedynie ,że chodzi o nienawiśc w wykonaniu diabła.
Jeteś pewna?
czy byłaś kiedykolwiek na egzorcyzmie ? Bo pomimo dziwnych zachowań osoby egzorcyzmowanej to tam się objawia wielka moc Miłosierdzia Bożego dla człowieka.
Ale co to wszysto ma wspólnego w ChRL?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
25-03-2008 09:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #82
 
Rachel napisał(a):Ale co to wszysto ma wspólnego w ChRL?
Przeczytaj wypowiedz ks Marka a potem moją od tyłu

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
25-03-2008 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
nieania napisał(a):Rachel napisał/a:
Ale co to wszysto ma wspólnego w ChRL?
Przeczytaj wypowiedz ks Marka a potem moją od tyłu
I nadal nie czaję ?

jeżeli chodzi o rząd, to oni walczą o władzę wszelkim środkami - tutaj może być nienawiść.
Ale co do tego ma postać Annelise Michael?

[ Dodano: Pią 28 Mar, 2008 10:16 ]
A czy ktos to juz widział http://www.tybet2008.pl/

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
25-03-2008 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #84
 
Rachel napisał(a):A czy ktos to juz widział
tak ja Uśmiech i się podpisałam

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
29-03-2008 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów