Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy w Parafii
Autor Wiadomość
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Rachel napisał(a):to Ja Uśmiech, nie każdy proboszcz taki jest.
Bo jakoś zawsze wychodzi się najpierw założenia, że większośc bądź wszyscy tacy sami.
Różne czynniki mogą wpłynąć ,że tak sie zachowuje.
Nie znamy parafii ona17, i ciężko tutaj coś powiedzieć.
A wikary jest dorosły i powinnien porozmawiać z proboszczem, jesli nie ma opcji dialogu, to pójść dalej i tyle.

Dzięki Ci, Boże za mego proboszcza :mrgreen:
ale jednak nie można od razu zakładać, że w tym przypadku tak NIE JEST i że to wszystko jest winą wikarego Uśmiech A jeśli chodzi o to zdanie
Cytat: Bo jakoś zawsze wychodzi się najpierw założenia, że większośc bądź wszyscy tacy sami.
to właśnie staram się myśleć niż inni :mrgreen:
05-04-2009 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
to Ja Uśmiech, Nie mówię winny ten bądź tamten. Jest pewne jest problem i trzeba go rozwiązać, w gronie tych których problem dotyczy.
A może ktoś chce napisać list do proboszcza, że ktoś z parafii zaniepokoił się :twisted: nie znajac przyczyny czemu tak jest.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
06-04-2009 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ja proponuję całkowicie dać sobie na wstrzymanie z tym "problemem". :evil:
06-04-2009 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Rachel napisał(a):to Ja Uśmiech, Nie mówię winny ten bądź tamten. Jest pewne jest problem i trzeba go rozwiązać, w gronie tych których problem dotyczy.
A może ktoś chce napisać list do proboszcza, że ktoś z parafii zaniepokoił się :twisted: nie znajac przyczyny czemu tak jest.
i tu się z Tobą zgadzam Uśmiech
06-04-2009 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ona17 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #20
 
Napisze tylko tyle : ja się za bardzo w to wszystko zaangażowałam i bez przerwy się tym przejmuje,nie myśle o niczym innnym tylko o problemach w parafii ;(

Co do mojego Proboszcza,nie mam o nim dobrego zdania aczkolwiek nie będę wypisywać na tym forum bluźnierstwa na niego bo po co mi to będzie potrzebne?;/ z daleka obserwuje jak traktuje wikariuszy i to nie jest wporządku Smutny


Pytanie: Macie może jakiegos psychologa (online) który porozmawiał by zemną? bo ja na prawde powoli nie wytrzymuje już psychicznie...."uzależniłem się od mojej parafi":(
07-04-2009 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
ona17 napisał(a):...."uzależniłem się od mojej parafi":(
Nie ma dobrej pracy, współpracy, itd jest nie jest to wymiarze wolności.

Może najlepiej abyś poszła do psychologa na miejscu aby pogadać twarzą w twarz.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
07-04-2009 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ona17 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #22
 
Rachel szczerze mówiąc to nie mam ochoty na miejscu....;/ wolałabym jak na razie online ....;/

kurczeSmutny
07-04-2009 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
ona17, uwierz na słowo, ale pewnych rzeczy nie da się rozwiązać online.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
07-04-2009 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ona17 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #24
 
Rachel narazie by mi na prawdę wystarczyło online...;/ chce po prostu z kimś porozmawiać....Smutny wygadać się.....;/
08-04-2009 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów