Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciężka i ostra muza... hmm...
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #136
 
heheh Futrzak tez pewna plyte spalil :twisted: dodam tylko ze byla orginalna Język
14-06-2005 15:44
Miriss Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #137
 
mysle ze troche z ta muzyka przesadzacie. przeciez to nie od muzyki zelazy jaki jest czlowiek i jak sie zachowuje tylko od tego co ma w srodku i od jego indywidulanosci. Jak sie nie zna czegos to nie powinno sie zbyt negatywnie odrazu o tym mowic tylko lepiej to poznac, a z tego co widze to niewiele wiecie o tego typu muzyce wiec sprobojcie choc troche zglebic swoja wiedze lub poprostu nie skreslac odrazu wszystkich sluchajacych rocka, metalu czy innej muzyki bo Wam sie ona nie podoba. Jak ktos jest wierzacym to bedzie nim bez wzgledu na muzyke jaka slucha.
26-11-2005 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #138
 
Cytat:mysle ze troche z ta muzyka przesadzacie. przeciez to nie od muzyki zelazy jaki jest czlowiek i jak sie zachowuje tylko od tego co ma w srodku i od jego indywidulanosci. Jak sie nie zna czegos to nie powinno sie zbyt negatywnie odrazu o tym mowic tylko lepiej to poznac, a z tego co widze to niewiele wiecie o tego typu muzyce wiec sprobojcie choc troche zglebic swoja wiedze lub poprostu nie skreslac odrazu wszystkich sluchajacych rocka, metalu czy innej muzyki bo Wam sie ona nie podoba. Jak ktos jest wierzacym to bedzie nim bez wzgledu na muzyke jaka slucha.

Racja, ale tu nie chodzi o samą ciężką muzykę, bo nie jeden z nas jej słucha w tym ja. Chodzi tu raczej o cieżką muzykę z tekstami satanistycznymi.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-11-2005 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Samael Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #139
 
To juz co innego, ale niestety wiekszosc podklada kazda ciezka muzyke pod satanizm... Tak sie utarlo, i co zrobic..
26-11-2005 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #140
 
Niestety też mi się to nie podoba. We mnie czasami więcej agresji może wzbudzić disco niż rock czy metal :diabelek:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-11-2005 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miriss Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #141
 
satanistyczna muzyka hmmm.... no coz moze w jakis sposob wplywa na ludzi ale nie sadze zeby takich bylo wielu. zreszta z tego co widze z tematu to chodzi o rock, metal itd. wiec wogole chyba tytul tematu nie jest odpowidni :> moze temat powinien brzemiec "muzyka satanistyczna" i wtedy by bylo wszystko jasne i zrozumiale dla kazdego. bo nie kazda ciezka muzyka to odrazu sami satanisci itp.
"co zrobic??" - mysle ze moze np. lepiej poznac?? lub chociaz sprobowac ??
26-11-2005 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #142
 
Cytat:"co zrobic??" - mysle ze moze np. lepiej poznac?? lub chociaz sprobowac ??

Jestem za, ale wydaje mi się, że niektórzy po prostu z góry są nastawieni na nie. Bo to głośna muzyka, czasami za mocno drą w niej gęby ;P No ale jak komuś przeszkadza, nie musi słuchać. Kwestia gustu. Jest pare zespołów chrześcijańskich o naprawdę mocnych brzmieniach i co? To też wtedy muzyka szatana? ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-11-2005 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Samael Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #143
 
Dla coponiektorych fanatykow Kosciola pewnie tak...
26-11-2005 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramzes Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #144
 
LOL,dawno się już tak nie ubawiłem,jak czytając ten temat :roll2: Gratuluje,naprawde wasze wypowiedzi są rotflowe na maxa...ale jedźmy po kolei
Daidoss napisał(a):Jesli logiem zespolu takiego jak VADER gdzie ewidentnie wiadac pentagram.
oto logo zespołu
[Obrazek: ban.JPG]
Widzisz tam gdzies pentagram? :roll2:
ten sam co poprzednio napisał(a):A co do satanistycznej muzyki wydaje mi sie, ze wieksze nasilenie ma ona w utworach TECHNO a nie juz tak bardzo jak ROCK.
Chłopcze z tobą nie jest źle,ale juz wręcz bardzo źle-przede wszystkim radze pobierać lekcje poprawnej polszczyzny,bo to ze nie masz pojęcia o czym piszesz to już osobna sprawa.
Izunia napisał(a):daidoss, nie slyszalam mocniejszych kawalkow muzyki chrzescijanskiej, ale slyszlam ze jest cos takiego, jak sam wyzej napisales... 2Tm2,3 i Armia, ale nie wiem gdzie to znalezc... plyty z ta muzyka i wogole
Bez obrazy...myślenie nie jest Twoją mocną stroną ,dziewczynko.Wystarczy pójsc do sklepu muzycznego,a jesli cie nie stac na oryginaly,to są liczne programy umozliwiające sciaganie muzyki przez internet....
biedna Izunia napisał(a):muzyka satanistyczna wystepuje w takich zespolach jak: nightwish,kind diamond...
ROTFL :roll2: Nightwish zespolem satanistycznym,buahahaha.
Lola napisał(a):Daidoss pisze o techno, sama tej muzyki nie słucham - nie trawię jej po prostu i zgadzam się z nim że znajdować się mogą wśród niej kawałki satanistyczne, a właściwie napewno są...
Litosci,naprawde nie mam już sił na Waszą tępotę...Skoro nie słuchasz to skąd wiesz ze w muzyce techno sa kawałki satanistyczne??
znowu Izunia napisał(a):nie daidoss, ja sie w tym nie odnalazlam, ale to nie jest pierwszy raz, przy ktorym mowisz mi ze chce sie dostosowac to kogos, chociaz tak wcale nie jest!! nie bede rezygnowac z pisania na forum, bo nie jest w moim stylu wycofac sie z walki, kiedy inni mnie max atakuja, nikomu sie nie podoba, ze podoba mi sie typ muzyki ciezkiej. Mama juz wychodzi z siebie jak slyszy moje kawalki, babcia mowi ze mam przestac sluchac tej satanistycznej muzyki, a kolezanki to mowia ze zwariowalam i ze powinnam przestac sluchac tego okropnego wycia. tyle ze dla mnie to wcale nie jest wycie, tylko spoko muza. kazdemu podoba sie co innego. a ze niektorzy nawet techno uwazaja za satanistyczne dzwieki to juz ich sprawa a nie moja. ja jak tylko moge staram sie unikac satanistycznych znakow i zespolow. tylko nie wiem ktore takie sa, ale jakos poki co, to nie wpakowalam sie w nic zlego. pozdrawiam Daidossa, papapaUśmiech
To mi troche przypomina listy do Bravo :diabelek:
Cytat:satanistyczna muzyka hmmm.... no coz moze w jakis sposob wplywa na ludzi ale nie sadze zeby takich bylo wielu. zreszta z tego co widze z tematu to chodzi o rock, metal itd. wiec wogole chyba tytul tematu nie jest odpowidni :> moze temat powinien brzemiec "muzyka satanistyczna" i wtedy by bylo wszystko jasne i zrozumiale dla kazdego. bo nie kazda ciezka muzyka to odrazu sami satanisci itp.
"co zrobic??" - mysle ze moze np. lepiej poznac?? lub chociaz sprobowac ??
Swiatełko w tunelu,jednak rozsądne osoby trafiają się tutaj...
26-11-2005 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #145
 
Samael napisał(a):Dla coponiektorych fanatykow Kosciola pewnie tak...

Niestety :|

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-11-2005 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Samael Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #146
 
Duzo tych stron tutaj, nie chce mi sie calosci czytac Smutny Ale dawno takich haselek moje oczy nie czytaly Duży uśmiech

Bardzo czesto katolicy z gory skreslaja metal lub mocniejszy rock nie majac o nim zadnego pojecia. Jak ktos nie lubi, to nie musi sluchac, a nie nakazywac innym swoje wizje.
26-11-2005 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramzes Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #147
 
Cytat:Bardzo czesto katolicy z gory skreslaja metal lub mocniejszy rock nie majac o nim zadnego pojecia
Dokładnie,o czym zresztą mozna się przekonac czytając ten temat....
26-11-2005 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scarlet Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #148
 
Offca napisał(a):tu nie chodzi o samą ciężką muzykę, bo nie jeden z nas jej słucha w tym ja.

No,no Offca zaskakujesz mnie, z kazdym postem.
Moze bys sie pochwaliła,jakich to zespołów słuchasz(rzecz jasna nie katolickich) :twisted:
26-11-2005 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramzes Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #149
 
Katolickich czy chrzescijanskich?
26-11-2005 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #150
 
Zapytanie: katolickie, chrześcijańskie= złe? krótkie i treściwe, jednakowoż pozwolę sobie zaznaczyć że.

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
26-11-2005 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów