Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ewangelizować homoseksualistów?
Autor Wiadomość
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ano jeśli dobrze zobaczyłem datę na plakacie, to 29. kwietnia przez Kraków znów przejdzie parada.
Wybieram się poewangelizować - ktoś też planuje?

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
17-04-2008 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Sivis Amariama napisał(a):Wybieram się poewangelizować
Cytat:Jak ewangelizować homoseksualistów?
...płomieniem z Sodomy :hm:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
17-04-2008 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Na paradzie to raczej będzie ciężko. :wink:
Lepiej raczej po paradzie, bo przed to są wszyscy za bardzo podnieceni tym co ma nastąpić

A po, to im się znudzi już trochę i można spróbować. Uśmiech
Ale generalnie to nie jest dobry pomysł.. Smutny
Jak się nad tym zastanawiam... To początkowo mi się ten Twój pomysł podobał, ale teraz tak sobie myślę, że może oni to odbiorą jako agresję w stosunku do nich. Smutny

Powiem Ci szczerze że jaz próbowałem kulturalnie zgadać po paradzie, ale jak się dowiedzieli, że jestem z KRK to musiałem ratować się ucieczką. Smutny

Fakt że byli pijani, a do tego jarali jeszcze zielsko.
No ale w sumie tacy właśnie najbardziej potrzebują Boga. To do takich zgadałem. :wink:
17-04-2008 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ciężka sprawa... uważam, że ewangelizowanie tych świntuchów;p nic nie da, przeciwnie, wywoła to u nich większy bunt. Nie działąją psychologowie, nie podziała pismo święte, uważam, że tu tylko pomoże siekierka i klocek. Czym grzeszysz z tym na śmietnik. Prawo talionu i porządek.
17-04-2008 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Talmid napisał(a):Na paradzie to raczej będzie ciężko. :wink:
Lepiej raczej po paradzie, bo przed to są wszyscy za bardzo podnieceni tym co ma nastąpić
Spoko, wszystko przewidziane, mam plan Oczko


Cytat:Ale generalnie to nie jest dobry pomysł.. Smutny
Jak się nad tym zastanawiam... To początkowo mi się ten Twój pomysł podobał, ale teraz tak sobie myślę, że może oni to odbiorą jako agresję w stosunku do nich. Smutny
Przemyślałem wszystko, gadałem z ludźmi, ze znajomymi gejami też, będzie dobrze ;]



Daniela, cóż, jeszcze jestem idealistą Oczko

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
17-04-2008 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Daniela napisał(a):Ciężka sprawa... uważam, że ewangelizowanie tych świntuchów;p nic nie da, przeciwnie, wywoła to u nich większy bunt. Nie działąją psychologowie, nie podziała pismo święte, uważam, że tu tylko pomoże siekierka i klocek. Czym grzeszysz z tym na śmietnik. Prawo talionu i porządek.
trzeba przyznać, że to dość radykalna wypowiedź... :hm:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
17-04-2008 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Talmid Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 624
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
Witam Danielo Bóg kocha Ciebie Przytulanie , dzisiaj

Sivis Amariama napisał(a):Spoko, wszystko przewidziane, mam plan Oczko
Rozumiem, że go nie zdradzisz, bo liczy się element zaskoczenia, a wywiad sprytnych chomików działa... :wink:
17-04-2008 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Daniela napisał(a):uważam, że ewangelizowanie tych świntuchów;p nic nie da
Proszę nie oceniaj ludzi, bo możesz ich tym bardzo skrzywdzić.
Daniela napisał(a):Nie działąją psychologowie, nie podziała pismo święte, uważam,
To twoje zdanie. A Bóg potrafi za pomocą swoich ewangelizatorów czynić cuda.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
17-04-2008 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Talmid, czytasz w moich myślach Oczko

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
17-04-2008 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
A ja się też zgadzam z Danielą: na parady idą rzeczywiście świntuchy, i to na dodatek takie, którym macha ich świński ogonek.

Nie cierpię mgły, ponieważ choruję na astmę i mnie dusi okrutnie, kiedy mgła spowija ziemię. Uważam, że rząd RP powinien coś z tym zrobić, by chronić moje dobra osobiste, w tym największe, jakim jest zdrowie i życie...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-04-2008 00:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #41
 
Zawsze jest napięcie pomiędzy:
"(...) głoś naukę, nastawaj w porę, nie w porę, /w razie potrzeby/ wykaż błąd, poucz, podnieś na duchu z całą cierpliwością, ilekroć nauczasz.
Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań - ponieważ ich uszy świerzbią - będą sobie mnożyli nauczycieli."
/2 Tm 4,2-3/
a
"Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały."/Mt 7,6/

Pierwsze (tak wynika z kontekstu) zdaje się dotyczyć bardziej ludzi już wierzących, ale problem jest.

Wydaje mi się że Bóg daje porę i chwilę do ewangelizacji - i nie ma ścisłej reguły kiedy to robić a kiedy nie. Ewangelizacja na "nachalnego" nie jest dobrym pomysłem i jest antyskuteczna.

pozdrawiam
Marek
18-04-2008 00:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sivis Amariama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 641
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Spoko. Mam plan. Nie posądzać mnie o sekciarstwo, bardzo proszę :evil:

S?awi? Ci?, ?e? mnie tak cudownie stworzy?;
godne podziwu s? Twoje dzie?a (Ps 139:14)

***
http://sivis.ddl2.pl

http://sivis.salon24.pl/
18-04-2008 00:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #43
 
Cytat:A ja się też zgadzam z Danielą: na parady idą rzeczywiście świntuchy
E tam, zwykli celnicy. Tylko w nieco lepszej sytuacji, jeśli chodzi o akceptację społeczeństwa. Na co zdrowemu lekarz...

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
18-04-2008 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
nieania napisał(a):
Daniela napisał(a):uważam, że ewangelizowanie tych świntuchów;p nic nie da
Proszę nie oceniaj ludzi, bo możesz ich tym bardzo skrzywdzić.
Daniela napisał(a):Nie działąją psychologowie, nie podziała pismo święte, uważam,
To twoje zdanie. A Bóg potrafi za pomocą swoich ewangelizatorów czynić cuda.

1. Nie oceniam, tylko stwierdzam fakt, 2. Przepraszam bardzo... ja ich mogę skrzywdzić? a czym niby? wydaje mi się, że oni wzajemnie siebie krzywdzą fizycznie jak i psychicznie. Tak na marginesie : czy taki zboczuś ma sumienie? uczucia? poczucie zażenowania?

Hehe, co do drugiej części twojego komentarza, to tutaj cuda może zdziałac tylko choroba weneryczna, hiv itp.


taka wolna myśl..... a mój pies po wizycie u lekarza, już nie zakochuje się w psach sąsiadów, " terapia" skuteczna.
21-04-2008 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Daniela napisał(a):cuda może zdziałac tylko choroba weneryczna, hiv itp.
no nie wiem...

Cytat:Ostatnio dostało się nawet tygodnikowi "Forum", który odważył się przedrukować (za brytyjskim "The Spectator") artykuł o nowej obsesji homoseksualistów - chęci zarażenia się świadomie wirusem HIV. Jego autor, Matthew Laza, dotarł do niezwykłego środowiska: mężczyzn, którzy pragną zostać zarażeni wirusem HIV. Niewątpliwie jest to opis ludzi, których psychiatra uznałby za psychopatów, poszukujących adrenaliny w seksie, nie szanujących życia swojego ani cudzego i dążących jawnie do autodestrukcji. "Łowcy wirusa"

http://niechnaszobacza.queers.pl/strony/...2003_a.htm

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
22-04-2008 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów