Ankieta: Czy homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie?
nie
tak
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homoseksualizm...
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #31
 
Gregoriano napisał(a):A do czego ci badania???? Czy tak trudno stwierdzić, że dwóch gejów dzieci sami z siebie mieć nie mogą. Jak dotąd żaden facet nie urodził i to jest fakt obiektywny. Jak zatem można mówić o normalnej rodzinie. Mężczyzna matki nie zastąpi, piersią nie wykarmi itd.

o tej piersi to akurat mnie mało rusza, matka adopcyjna która sama nie może mieć dzieci adoptowanego dziecka też piersią karmić nie będzie, nie wspominając już o ojcu.

Przy podejmowaniu decyzji o możliwości adopcji przez pary homoseksualne należało by wg. mnie rozpatrzyć dwie rzeczy;

1. warunki społeczne (które w Polsce w żadnym wypadku nie są spełnione, wychowanie się w takiej rodzinie może być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet dla życia adoptowanego dziecka. Nie mówiąc już o prześladowaniach jakie prawdopodobnie spotykały by "rodziców" - ale to już kwestia małżeństwa)

2. ktoś musiałby przeprowadzić wiarygodne badania na temat jaki wpływ na dziecko ma wychowanie w takiej „rodzinie”.
Po co mi badania? bo mi jest trudno stwierdzić czy dwóch gejów nie jest w stanie stworzyć normalnej rodziny. Pamiętaj, że nie chce przez to powiedzieć, że jestem przekonana o idealności i normalności takiej rodziny - w tym momencie po prostu nie mam sprecyzowanego zdania na ten temat.

Ja sama nie podjełabym teraz decyzji o możliwości adopcji dla par homoseksualnych. Chociażby ze względu na bezpieczenstwo ich wychowanka.

[ Dodano: Sro 11 Sty, 2006 20:03 ]
szkoda, że nie można edytować postów (nie wiem po co to ograniczenie)

chciałam jeszcze dodać, że sam problem adopcji jeśli chodzi o pary homoseksualne jest sztuczny - dlatego, że oni wcale nie zgłaszają takich potrzeb. :wink: (chyba, że jakiś mały procent)
11-01-2006 20:59
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #32
 
Fetish napisał(a):
Gregoriano napisał(a):A do czego ci badania???? Czy tak trudno stwierdzić, że dwóch gejów dzieci sami z siebie mieć nie mogą. Jak dotąd żaden facet nie urodził i to jest fakt obiektywny. Jak zatem można mówić o normalnej rodzinie. Mężczyzna matki nie zastąpi, piersią nie wykarmi itd.

o tej piersi to akurat mnie mało rusza, matka adopcyjna która sama nie może mieć dzieci adoptowanego dziecka też piersią karmić nie będzie, nie wspominając już o ojcu.

Przy podejmowaniu decyzji o możliwości adopcji przez pary homoseksualne należało by wg. mnie rozpatrzyć dwie rzeczy;

1. warunki społeczne (które w Polsce w żadnym wypadku nie są spełnione, wychowanie się w takiej rodzinie może być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet dla życia adoptowanego dziecka. Nie mówiąc już o prześladowaniach jakie prawdopodobnie spotykały by "rodziców" - ale to już kwestia małżeństwa)

2. ktoś musiałby przeprowadzić wiarygodne badania na temat jaki wpływ na dziecko ma wychowanie w takiej „rodzinie”.
Po co mi badania? bo mi jest trudno stwierdzić czy dwóch gejów nie jest w stanie stworzyć normalnej rodziny. Pamiętaj, że nie chce przez to powiedzieć, że jestem przekonana o idealności i normalności takiej rodziny - w tym momencie po prostu nie mam sprecyzowanego zdania na ten temat.

Ja sama nie podjełabym teraz decyzji o możliwości adopcji dla par homoseksualnych. Chociażby ze względu na bezpieczenstwo ich wychowanka.

[ Dodano: Sro 11 Sty, 2006 20:03 ]
szkoda, że nie można edytować postów (nie wiem po co to ograniczenie)

chciałam jeszcze dodać, że sam problem adopcji jeśli chodzi o pary homoseksualne jest sztuczny - dlatego, że oni wcale nie zgłaszają takich potrzeb. :wink: (chyba, że jakiś mały procent)

Człowieka,który zezwoliłby na adopocję dzieci parom homoseksualnym wysłałbym do domu wariatów na leczenie psychiatryczne. To największa głupota umozliwiać parom homoseksualnym wychowywanie dzieci, tym bardziej dzieci adopcyjnych,które i tak mają za sobą poważne cierpienia.
Gdyby w Polsce weszło takie prawo to mógłbym stwierdzić,że nasz kraj naprawdę nadaje się tylko do zniszczenia i że człowiek niżej upaść by nie mógł.

Piszę to w pełni świadomie,bo inaczej nie da się napisać na ten temat. Rozumiem,że takim parom należy się tolerancja,ale wychowywanie dzieci,to już była by znaczna przesada i mam nadzieję,że nigdy w naszym kraju do tego nie dojdzie,aby było takie prawo,które zezwalałoby na takie karygodne rzeczy.

Wypada się modlić,aby nigdy do tego nie doszło.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
13-01-2006 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
TOMASZ32 napisał(a):Człowieka,który zezwoliłby na adopocję dzieci parom homoseksualnym wysłałbym do domu wariatów na leczenie psychiatryczne. To największa głupota umozliwiać parom homoseksualnym wychowywanie dzieci, tym bardziej dzieci adopcyjnych,które i tak mają za sobą poważne cierpienia.
Gdyby w Polsce weszło takie prawo to mógłbym stwierdzić,że nasz kraj naprawdę nadaje się tylko do zniszczenia i że człowiek niżej upaść by nie mógł.


Rzeczywiscie byloby to tragedia.Ludzie zawsze powinni glosowac na czlowieka, ktory jest chrzescijaninem.W USA daoptowanie dzieci przez homo...jest dozwolone i wywalczyli to zdrajcy sami bedacyu homoseksualistami i pragnacy rozprzestrzeniac homoseksualna agende.Narod w tym wypadki nie ostoi sie i cywilizacja upadnie.


TOMASZ32 napisał(a):Wypada się modlić,aby nigdy do tego nie doszło.

Pozdrawiam

Modlic to jedno...a drugie...nalezy miec oczy otwarte na fakt kto pcha sie do wladzy.Jesli to jest czlowiek w rodzaju Tuska to nalezy odrzucic taka kandydature.Krajem winni rzadzic bogobojni ludzie a nie, jak to na calym swiecie jest modne, kupcy.

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
14-01-2006 04:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
Zygmunt napisał(a):Jesli to jest czlowiek w rodzaju Tuska to nalezy odrzucic taka kandydature.Krajem winni rzadzic bogobojni ludzie a nie, jak to na calym swiecie jest modne, kupcy.

Tak, na pewno tacy bogobojni jak Kaczyńscy - oszuści, którzy nawet słowa nie potrafią dotrzymać i yntelygentnego rolnika Leppera na marszałka wpychają.

Pamiętaj, że kraj nie składa się tylko z chrześcijan, nawet jeśli deklaruje się ich 95%, to ponad 60% nic z chrześcijaństwem nie ma wspólnego. To, że ktoś siebie nazywa katolem, nie znaczy, że nim jest. Co jest równoznaczne z tym, że nie zachowuje się jak na chrześcijanina przystało. Cichociemny zamieścił na ten temat całkiem dobry artykuł w którymś temacie, ale nie pamiętam już w którym.

Co do homoseksualizmu. Kościół się ostatnio jasno na ten temat wypowiedział. Nie mamy odnosić się z nienawiścią i pogardą do gejów i lesbijek. A że Młodzież Wszechposlka tak robi, to nie znaczy, że jest odpowiednikiem każdego katolika.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-01-2006 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
Offca napisał(a):
Zygmunt napisał(a):Jesli to jest czlowiek w rodzaju Tuska to nalezy odrzucic taka kandydature.Krajem winni rzadzic bogobojni ludzie a nie, jak to na calym swiecie jest modne, kupcy.

Tak, na pewno tacy bogobojni jak Kaczyńscy - oszuści, którzy nawet słowa nie potrafią dotrzymać i yntelygentnego rolnika Leppera na marszałka wpychają.

Pamiętaj, że kraj nie składa się tylko z chrześcijan, nawet jeśli deklaruje się ich 95%, to ponad 60% nic z chrześcijaństwem nie ma wspólnego. To, że ktoś siebie nazywa katolem, nie znaczy, że nim jest. Co jest równoznaczne z tym, że nie zachowuje się jak na chrześcijanina przystało. Cichociemny zamieścił na ten temat całkiem dobry artykuł w którymś temacie, ale nie pamiętam już w którym.

Co do homoseksualizmu. Kościół się ostatnio jasno na ten temat wypowiedział. Nie mamy odnosić się z nienawiścią i pogardą do gejów i lesbijek. A że Młodzież Wszechposlka tak robi, to nie znaczy, że jest odpowiednikiem każdego katolika.

Trudno mówić,aby Kaczyńscy byli znacznie lepsi od Tuska,ale jesli chodzi o katolicyzm,to raczej wolałbym Kaczyńskich niż Tuska.
A co do tej statystyki kraju pod względem religijności,to wypada się po części z tobą zgodzić Offco. Jest bowiem wielu takich,którzy uważają się za katolików czy chrześcijan,ale z katolicyzmem czy chrześcijaństwem nie wiele mają wspólnego.
Po części, bo biorąc własnie pod uwagę fakt,ze wiele ludzi uważa się za katolików a nimi nie jest świadczy o tym,że nasz kraj w cale nie jest w 95% chrześcijański,moze raczej w w tych 5%, bo jak się patrzę na zachowanie naszego społeczeństwa,to mogę stwierdzić,że nasz kraj jest w dużej mierze krajem pogańskim a nie chrześcijańskim. Smutne to może,ale prawdziwe. To co się dzieje w naszym kraju to istny koszmar, jak na kraj chrześcijański to zbyt wiele jest pogaństwa,zgorszenia.
Kraj chrześcijański charakteryzowałby sie tym,że rodzina jest świetością i ze państwo dba o tą najważniejszą jednostkę naszego społeczeństwa, a tym czasem jest ona niszczona na wszystkie możliwe sposoby. Trudno więc mówić o Polsce jako o kraju chrześcijańskim. Można mówić,że w niektórych krajach jest jeszcze gorzej,ale to nie jest wytłumaczenie,bo skoro społeczeństwo uważa się za chrześcijan to powinno to ukazywać w życiu codziennym, w każdej dziedzinie, a nie tylko na pokaz,że idzie w niedzielę do Kościółka,bo sąsiedzi mogą źle pomyśleć.

Tak więc warto się zastanowić nad tym,czy nie jestesmy blisko podobnej sytuacji jak w innych krajach, nawet USA,czy nie zmierzamy w tą stronę,aby niszczyć nasze wartości. Myslę,że w odniesieniu do homoseksualizmu i możliwości adopcyjnych dla nich to Polsce dużo nie brakuje,aby takie prawo było także i u nas.
Róznica między tolerowaniem homoeksualistów w społeczeństwie a dawaniem im możliwości wychowywania dzieci w tej chorej atmosferze jest kolosalna.

Chrześcijanin opierając się na wierze w Boga i na Jego prawie ma obowiązek kochać każdego i okazywać szacunek każdemu,jako bliźniemu, nawet homoseksualiście - jako osobie słabej i grzesznej,co nie znaczy,ze ma godzić się na takie rozwiązania jak umożliwianie takim parom adopcji dzieci, by mogły je wychowywać. A takie wychowywanie czemu miało by tez słuzyć?
Temu,ze wyrośnie kolejne pokolenie homoseksualistów?

Homoseksualizm jest chorobą i wypada ją leczyć,jesli ktos nie chce to niech sobie żyje z tą chorobą, ale napewno nie można umożliwiać im opieki nad dziećmi, dawać im takich praw,aby mogły wychowywać dzieci, bo dziecko to nie jest zwierze,że można je kupić i trzymać bez żadnego zmartwienia,bez problemów (teraz nawet zwierzeta mają swoje prawa - co także jest mocno przesadzone,bo widać sytuacje, gdzie zwierzęta sa lepiej traktowane niż ludzie czy dzieci). Dziecko to istota ludzka, to człowiek, który do prawidłowego rozwoju potrzebuje ojca i matki, a nie pary,która jest pod względem natury nienormalna.

Za takich ludzi trzeba się modlić,ale także nie dopuszczać do rozwoju tej choroby, należy im się szacunek jako dla ludzi, ale samo zachowanie należy piętnować czy też negować.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-01-2006 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
Polacy niestety nie potrafią zachować swej odrębności, tylko małpuja wszystkie pomysły i genialne nowinki z Zachodu jak leci. Smutne to, że żaden prawie kraj w Europie nie ma już własnych tradycji, tylko w każdym znajdziemy dokładnie to samo. Nuda.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-01-2006 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #37
 
Offca napisał(a):Polacy niestety nie potrafią zachować swej odrębności, tylko małpuja wszystkie pomysły i genialne nowinki z Zachodu jak leci. Smutne to, że żaden prawie kraj w Europie nie ma już własnych tradycji, tylko w każdym znajdziemy dokładnie to samo. Nuda.

Offeczko, ja powiem,że to nie tylko nuda, to odstraszające,że Polska, kraj po tylu przejściach: rozbiory, wojny,komunizm jesz się nie nauczył,że trzeba dbać o swój kraj,że bardzo wiele nasz kraj to wszystko kosztowało,że tyle krwi zostało przelanej,aby Polska była wolnym krajem i przez takie głupie błędy,jak niszczenie rodziny, niszczenie społeczeństwa jakimiś głupotami z zachodu niszczymy nasz kraj sami. Kiedyś nie było takiego zgorszenia, nikt nie myślał nawet,że można umozliwiać homoseksualistom możliwości adopcji dzieci. Oczywiście homoseksualizm był,tego nie da się zaprzeczyć,ale nie było to zjawisko tak gorszące jak teraz. Plaga homoseksualizmu i akceptacja tego,jako czegos normalnego to dla mnie koszmar.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-01-2006 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
Zygmunt napisał(a):[.Ludzie zawsze powinni glosowac na czlowieka, ktory jest chrzescijaninem.

Byle nie tylko chrześcijaninem ze słownej deklaracji

... Chrystus jest moc? Bo?? i m?dro?ci? Bo??, to ten, kto nie zna Pisma, nie zna mocy Boga ani Jego mi?o?ci: Nieznajomo?? Pisma ?wi?tego jest nieznajomo?ci? Chrystusa."

?w. Hieronim
15-01-2006 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #39
 
Moniczka napisał(a):
Zygmunt napisał(a):[.Ludzie zawsze powinni glosowac na czlowieka, ktory jest chrzescijaninem.

Byle nie tylko chrześcijaninem ze słownej deklaracji

Wiesz Moniczko, takich ludzi,którzy uważają się tylko za chrześcijan, a nie widać tego chrześcijaństwa w ich życiu,postępowaniu daje się rozróżnić od tych prawdziwych chrześcijan. Problem jest tylko w tym,że ludzie chyba nie bardzo chcą takich ludzi na stanowiskach, które wiążą się z kierowaniem naszym krajem. Widać lepiej jest jak jest, gdy zmierza się do upadku po przez niszczenie tego, co stanowi świętość i na czym się opiera społeczeństwo a więc rodziny, po przez zgorszenia, niestety homoseksualizm jest zgorszeniem, napewno da się to leczyć,ale trzeba chcieć, jesli ktoś nie chce staje się obiektem zgorszenia dla innych.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-01-2006 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #40
 
a nie uwazasz ze dla ludzi innej wiary gorszacy moze byc katolicyzm tak samo jak dla ciebie homoseksualizm. Mnie nie przeszkadza.
Jestem przekonany ze takie cos jak pedalstwo mozna leczyc ale to jest tak jak z nalogami najpierw trzeba widziec problem i chciec go zwalczyc.

A co do politykow to wedłog waszych słow najlepiej by było jak by w sejmie zasiadali ksieza a biskupowie zostawali prezydentami. Chcecie stwozyc panstwo religijne to nierokuje wiekszych szans na przyszłość tego kraju i niepizczi ze 90 % polakow to katolicy bo tak nie jest i nigdy nie bedzie.
15-01-2006 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #41
 
Lewiatan napisał(a):a nie uwazasz ze dla ludzi innej wiary gorszacy moze byc katolicyzm tak samo jak dla ciebie homoseksualizm. Mnie nie przeszkadza.
Jestem przekonany ze takie cos jak pedalstwo mozna leczyc ale to jest tak jak z nalogami najpierw trzeba widziec problem i chciec go zwalczyc.

A co do politykow to wedłog waszych słow najlepiej by było jak by w sejmie zasiadali ksieza a biskupowie zostawali prezydentami. Chcecie stwozyc panstwo religijne to nierokuje wiekszych szans na przyszłość tego kraju i niepizczi ze 90 % polakow to katolicy bo tak nie jest i nigdy nie bedzie.

Wiesz, ja mogę szanować homoseksualistów jako ludzi chorych, ale napewno jestem przeciw prawom przysługujacym im w kwesti wychowywania dzieci, całe szczęście,że u nas jeszcze tego nie ma i mam nadzieję,że nikt im takiego prawa w naszym kraju nie da.

Nie chodzi o to,aby księża czy biskupi rządzili krajem,ale aby byli na tych funkcjach ludzie,którzy szanują podstawowe wartości, choćby rodzinę, a niestety nie ma narazie takich, którym sprawa rodziny byłaby tak istotna.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
16-01-2006 00:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
Offca napisał(a):
Zygmunt napisał(a):Jesli to jest czlowiek w rodzaju Tuska to nalezy odrzucic taka kandydature.Krajem winni rzadzic bogobojni ludzie a nie, jak to na calym swiecie jest modne, kupcy.

Tak, na pewno tacy bogobojni jak Kaczyńscy - oszuści, którzy nawet słowa nie potrafią dotrzymać i yntelygentnego rolnika Leppera na marszałka wpychają.

Czy jest on oszustem to nie wiem ale wiem, ze przynajmniej lepiej mu z oczu patrzy a na Tuska wystarczylo mi spojrzec raz aby i juz bylo mi dosyc.Poza tym moja mama bedac w Polsce jest lepiej niz ja zorientowana i twierdzi, ze Kaczynski jest w 100% lepszym kandydatem niz Tusk.

Offca napisał(a):Pamiętaj, że kraj nie składa się tylko z chrześcijan, nawet jeśli deklaruje się ich 95%, to ponad 60% nic z chrześcijaństwem nie ma wspólnego. To, że ktoś siebie nazywa katolem, nie znaczy, że nim jest. Co jest równoznaczne z tym, że nie zachowuje się jak na chrześcijanina przystało. Cichociemny zamieścił na ten temat całkiem dobry artykuł w którymś temacie, ale nie pamiętam już w którym.

Zgadzam ise z toba Offco co do tego.Nie liczy sie deklaracja przynaleznosci do Kosciola lecz zycie wola Pana.W koncu Judasz byl tez w gronuie apostolow a jednak zdradzil Pana.A dzis :?: Wiele Judaszow jest w lonie Kosciola.
Offca napisał(a):Co do homoseksualizmu. Kościół się ostatnio jasno na ten temat wypowiedział. Nie mamy odnosić się z nienawiścią i pogardą do gejów i lesbijek. A że Młodzież Wszechposlka tak robi, to nie znaczy, że jest odpowiednikiem każdego katolika.

Czy zauwazylas u mnie nienawisc do gejow czy lisbijek :?: Musze ci powiedziec, ze nie mam nic z tym wspolnego.Nie pietnuje ludzi lecz ich zle uczynki.

Tomku

Przeczytalem twoj post i pieknie napisales...musze stwierdzic Uśmiech

Wszystkich pozdrawia Zygmunt Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
17-01-2006 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #43
 
Zygmuncie
Moja wypowiedź jest taka, a nie inna, ponieważ moja wiara skłania mnie do szacunku dla kazdego, nawet takiego człowieka jak homoseksualista, ale negowanie takiego postępowania jest tutaj wyrazone nie brakiem szacunku,ale dobrem innych, a w szczególności dzieci. Jako chrześcijanin nie wyobrażam sobie,aby homoseksualiści mogli wychowywać dzieci, to jest sprzeczne z naturą i właściwym rozwojem dzieci, tym bardziej dzieci z adopcji, które już i tak mają swoje zycie bardzo poranione, głupotą największą byłoby wprowadzać je w kolejne cierpienia.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-01-2006 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
Zygmunt napisał(a):Czy jest on oszustem to nie wiem ale wiem, ze przynajmniej lepiej mu z oczu patrzy a na Tuska wystarczylo mi spojrzec raz aby i juz bylo mi dosyc.

No cóż, jak oceniasz gościa tylko po wyglądzie to tylko pogratulować patriotyzmu i powierzchowności.
Zygmunt napisał(a):ze Kaczynski jest w 100% lepszym kandydatem niz Tusk.
Oczywiście. Po czym tak sądzi? Po tym bajzlu, który Kaczyński wyczynia teraz w rządzie i nie może się zdecydować z kim by tu koalicje uknuć?!


Zygmunt napisał(a):Czy zauwazylas u mnie nienawisc do gejow czy lisbijek Pytanie Musze ci powiedziec, ze nie mam nic z tym wspolnego.Nie pietnuje ludzi lecz ich zle uczynki.

Ta wypowiedź nie była skierowana do Ciebie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-01-2006 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #45
 
Offca napisał(a):
Zygmunt napisał(a):Czy jest on oszustem to nie wiem ale wiem, ze przynajmniej lepiej mu z oczu patrzy a na Tuska wystarczylo mi spojrzec raz aby i juz bylo mi dosyc.

No cóż, jak oceniasz gościa tylko po wyglądzie to tylko pogratulować patriotyzmu i powierzchowności.

Dzieki za gratulacje.Przygladalem sie i Kaczynskiemu i Tuskowi.Kaczynski prezentuje sie nie zle za to Tusk to sprzedawczyk.Dobro Ojczyzny nie lezy mu na sercu lecz prywata.Takie odbieram wrazenie patrzac na jego gebe Duży uśmiech
Offca napisał(a):
Zygmunt napisał(a):ze Kaczynski jest w 100% lepszym kandydatem niz Tusk.
Oczywiście. Po czym tak sądzi? Po tym bajzlu, który Kaczyński wyczynia teraz w rządzie i nie może się zdecydować z kim by tu koalicje uknuć?!

Offco dziekuj Panu Bogo za Kaczynskiego bo powiadam ci, ze jest 100% lepszy niz ten nieszczesny Tusk.Ponadto kiedy juz wybraliscie go na stolek prezydencki to wypada sie te za niego modlic.

Offca napisał(a):
Zygmunt napisał(a):Czy zauwazylas u mnie nienawisc do gejow czy lisbijek Pytanie Musze ci powiedziec, ze nie mam nic z tym wspolnego.Nie pietnuje ludzi lecz ich zle uczynki.

Ta wypowiedź nie była skierowana do Ciebie.

Bogu niech beda dzieki a juz myslalem, ze dfalej bede sie musial tobie tlumaczyc. Uśmiech

Tomku

Bogu niech beda dzieki za takich ludzi jak ty, ktore upiekszaja to forum.Milo bylo czytac twoj poscik Uśmiech

Wszystkich pozdrawia Zygmunt Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
17-01-2006 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów