Ankieta: Czy homoseksualizm jest uwarunkowany genetycznie?
nie
tak
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homoseksualizm...
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #466
 
Ks.Marek napisał(a):
Helmutt napisał(a):No tak... Joanna Najfeld...
Spoko luzik. Ona tylko pytałą. A odpowidał Cameron, nie zaś ona za niego. Zatem nie pień się jak Omo liposystem 8)
Wiem, Mareczku, że ona tylko pytała. Całe szczęście. Gdyby miała wypowiadac co myśłi to znowu by obory narobiła swoim współwyznawcom.... Taki "Rydzyk w spódnicy" Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
19-05-2009 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #467
 
Pani Najfeld chodzi twardo po ziemi. I jest niezła w tym, jak podchodzi do tematów, które zalatują "polityczną poprawnością"

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-05-2009 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #468
 
Ks.Marek napisał(a):Pani Najfeld chodzi twardo po ziemi. I jest niezła w tym, jak podchodzi do tematów, które zalatują "polityczną poprawnością"
Powiem tylko tak - jeden biegun to "polityczna poprawność" - drugi to "Joanna Najfeld". Nie wiadomo co gorsze...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
19-05-2009 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #469
 
Nie zgadzam się. Najfeld to nie jakaś tam pierwsza lepsza krzykaczka. Ona ma papiery na to co robi i co pisze. Zatem nie jest z odrealnionego świata.

Jednak nie o niej wątek ten jest :offtopic:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-05-2009 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #470
 
Ks.Marek napisał(a):Nie zgadzam się. Najfeld to nie jakaś tam pierwsza lepsza krzykaczka. Ona ma papiery na to co robi i co pisze. Zatem nie jest z odrealnionego świata.
Papiery to teraz może mieć każdy. A Najfeld - cóż, niczym w zasadzie nie różni się od Drzyzgi, Lisa czy innej Olejnik - dziennikarskich hien przekonanych o jakiejś misji do wypełnienia.

Cytat:Jednak nie o niej wątek ten jest :offtopic:
Ale się z tematem wiąże jak najbardziej. W końcu to ona obajśniła nieświadomemu światu, że geje "liżą sobie - za przeproszeniem - rowy" Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
19-05-2009 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #471
 
Helmutt napisał(a):Powiem tylko tak - jeden biegun to "polityczna poprawność" - drugi to "Joanna Najfeld". Nie wiadomo co gorsze...
Poprawność polityczna, bo to zawoalowany atak na wolność słowa.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
19-05-2009 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #472
 
heysel napisał(a):
Helmutt napisał(a):Powiem tylko tak - jeden biegun to "polityczna poprawność" - drugi to "Joanna Najfeld". Nie wiadomo co gorsze...
Poprawność polityczna, bo to zawoalowany atak na wolność słowa.
Zgadzam się. To taka neo-cenzura, a cenzura była, jest i będzie zawsze, dopóki będą zyły takie paradoksy, jak kara za nazwanie złodzieja złodziejem.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
19-05-2009 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #473
 
Helmutt napisał(a):
heysel napisał(a):
Helmutt napisał(a):Powiem tylko tak - jeden biegun to "polityczna poprawność" - drugi to "Joanna Najfeld". Nie wiadomo co gorsze...
Poprawność polityczna, bo to zawoalowany atak na wolność słowa.
Zgadzam się. To taka neo-cenzura, a cenzura była, jest i będzie zawsze, dopóki będą zyły takie paradoksy, jak kara za nazwanie złodzieja złodziejem.
czyzbys pil do nazywania homikow zboczencami?

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
19-05-2009 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #474
 
piecia napisał(a):lobby homoseksualne
Tyś rzekł

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
19-05-2009 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #475
 
M. Ink. * napisał(a):
piecia napisał(a):lobby homoseksualne
Tyś rzekł
no coz ktos musi o nich dbac Uśmiech

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
19-05-2009 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #476
 
piecia napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):
piecia napisał(a):lobby homoseksualne
Tyś rzekł
no coz ktos musi o nich dbac Uśmiech
skoro "musi"...

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
19-05-2009 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piecia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #477
 
M. Ink. * napisał(a):
piecia napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):
piecia napisał(a):lobby homoseksualne
Tyś rzekł
no coz ktos musi o nich dbac Uśmiech
skoro "musi"...
no musi musi
katole inaczej
lewaki inaczej

[ Komentarz dodany przez: Annnika: Sro 20 Maj, 2009 21:59 ]
Za takie określenia i tego typu może polecić ostrzeżenie :rulez:

Homoseksualizm to choroba. Nie cia?a, ale ducha. Jest grzechem. By wyzdrowie?, wystarczy si? wyspowiada? i przyj?? sakramenty
19-05-2009 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #478
 
Ja tak sobie myślę, że skłonności homoseksualne to dla człowieka jest przede wszystkim jarzmo, zwłaszcza dla tego, który się z tym nie zgadza w obrazie swojej osoby. A nawet jeśli ktoś uważa, że mu się to podoba... to nie wierzę, że nie cierpi w głębi swojego wnętrza. Jeszcze nikt nie znalazł szczęścia w niewoli i choć zdaje się ono być rzeczywiste to tak naprawdę jest tylko złudzeniem szczęścia. To dotyczy zresztą nie tylko homoseksualizmu, ale i innych "odchyleń" od normy, bo każdy akt nieuporządkowany w sferze seksualnej bardzo rani człowieka na całe życie, ze względu na wrażliwość tejże sfery.
19-05-2009 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #479
 
Aga, to, że orientacja homoseksualna jest niejednokrotnie jarzmem dla człowieka, wynika z tego, jak na tę orientację zapatruje się otoczenie. Są przypadki, kiedy chłopak może swobodnie przyznać się do swojego homoseksualizmu i dla jego rodziców nie stanowi to problemu, są też przypadki, kiedy za takie wyznanie jest wyrzucany z domu, chyba, że pójdzie się leczyć.
Trudno, żeby ktoś był szczęśliwy, kiedy negowany jest za to, kim jest. Najpierw kogoś czyni się nieszczęśliwym, a w zamian daje katolicką filozofię, która ma go uczynić szczęśliwym i wolnym... Hmm, bardziej pomoglibyście zagubionemu gejowi, gdybyście zamiast do "Odwagi" wysłali go na randkę z chłopakiem albo poszli z nim do klubu dla gejów. Język
Można płakać w poduszkę, zadawać sobie pytanie, dlaczego jest tak, a nie inaczej, dlaczego to akurat mnie spotkało. Dręczyć się.
Można również pogodzić się ze swoją orientacją i być sobą, bo jedna z najgorszych traum w życiu to udawanie kogoś kim się nie jest.
19-05-2009 18:17
Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #480
 
Spodziewałam się takiej odpowiedzi Oczko
Nie mam na myśli wyłącznie presji społecznej, ale... sumienia. Bóg do każdego człowieka puka w taki czy inny sposób, bez względu, czy człowiek uznaje Jego istnienie czy też nie.
19-05-2009 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów