Ankieta: Na tronie kicz-ziomal powinien/nna usiąść:
Kombi2
Doda
Gosia Andrzejewicz
Feel
Stachursky
Piasek
Rubik (mój faworyt, głosy na niego mnożone są razy 3)
Zagrobelny
Bajm
Górniak
Pink Floyd
jakiś inny
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej kiczowata polska muzyka
Autor Wiadomość
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #76
 
Są to przemyślane teksty dla nastolatek, które są buntownicze i w ogóle anty-porządek-światowy itd (sry za generalizowanie na podstawie 80% populacji). Taka Doda mówi do nich: "Jestem z Tobą, cokolwiek (głupiego byś nie zrobiła)"
13-10-2008 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #77
 
PS napisał(a):"Jestem z Tobą, cokolwiek (głupiego byś nie zrobiła)"
Wiesz...
Przynależnośc do jakiejkolwiek grupy podnosi samoocene takiej buntowniczej nastolatki...
PS napisał(a):anty-porządek-światowy
nie do konca
Akceptacja tego co jest dookoła jest cecha dorastania...

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
13-10-2008 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #78
 
PS napisał(a):Są to przemyślane teksty dla nastolatek, które są buntownicze i w ogóle anty-porządek-światowy itd

Teraz to mnie rozbawiłeś. Doda i przemyślane teksty? :hahaha:
Niezły kit :hahaha:

Przecież ona nie ma nic wspólnego z anty-porządkiem światowym... i o jakim buncie tu mowa... to się uśmiałam... jak dla mnie Doda to pusta, słodka idiotka... żeby nie powiedzieć gorzej...

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
13-10-2008 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
kłapciu napisał(a):Przecież ona nie ma nic wspólnego z anty-porządkiem światowym...
a poza tym, ona nie śpiewa. Przecież jej pusty śmiech i denny, chłopski głos to zupełna przeciwność tych dźwięków, które są wyśpiewywane.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-10-2008 23:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #80
 
Niewątpliwie - rechot odrzucający, a pięknem świeci, dopóki się nie odezwie, bo wtedy czar pryska.
Mnie jeszcze irytuje ta "koza", co beczała w Blue Cafe, choć wygląd miała lepszy, niż obecna.
13-10-2008 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
No to widzę, że się zgadzamy Uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
14-10-2008 00:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #82
 
Ks.Marek napisał(a):
kłapciu napisał(a):Przecież ona nie ma nic wspólnego z anty-porządkiem światowym...
a poza tym, ona nie śpiewa. Przecież jej pusty śmiech i denny, chłopski głos to zupełna przeciwność tych dźwięków, które są wyśpiewywane.
Co trzeba tej Dodzie przyznać - to co robi można jednak nazwać spiewaniem. Jednak potężny rozdźwięk pomiędzy jej tekstami, jej deklaracjami a tym jak postępuje na codzień - widać aż nadto.
Najśmieszniejsza była po śmierci Jana Pawła II - trochę żal było patrzeć, jak ta patentowana lafirynda rozpaczliwie próbuje wpasować się w powszechny wówczas nurt robienia z siebie hiper-mega-katolika i jak opowiadała w wywiadach jak to ona się modli po 3 razy dziennie, jak chodzi do kościoła i jak - tu uwaga - ŻYJE PO KATOLICKU.
Jesli chodzi o jej teksty, to nic odkrywczego, proste rymowanki "o dupie Maryni", każdy pewnie dałby radę napisac coś lepszego przy minialnym wysiłku...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
14-10-2008 07:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #83
 
kłapciu napisał(a):
PS napisał(a):Są to przemyślane teksty dla nastolatek, które są buntownicze i w ogóle anty-porządek-światowy itd

Teraz to mnie rozbawiłeś. Doda i przemyślane teksty? :hahaha:
przemyślane w tym sensie, że (tym zbuntowanym) nastolatkom łatwo podłapać to i utożsamić się z tym tekstem. Może to było nieodpowiednie słowo, raczej: "przemyślane było napisanie takiego tekstu (pod odpowiednią publiczkę)"
14-10-2008 08:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #84
 
PS napisał(a):przemyślane w tym sensie, że (tym zbuntowanym) nastolatkom łatwo podłapać to i utożsamić się z tym tekstem. Może to było nieodpowiednie słowo, raczej: "przemyślane było napisanie takiego tekstu (pod odpowiednią publiczkę)"
Eeee.. a co do dzisiejszych dzieciaków nie trafia? Czasem przyjdzie 14-letnia córka szwagierki żeby sobie u nas te vivy pooglądać, to jaka muzyka jej się podoba to zgroza Oczko

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
14-10-2008 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #85
 
Nie przesadzajmy co do młodzieży. Jeśli ktoś jest zbuntowany nie znaczy, że poleci za Dodą. Do mnie jakoś ona nie przemawia, a na jej widok na wymioty mi się zbiera. Doda i "bunt" a to dobre. Jak już wspomniałam jest pustą idiotką, która nie ma własnego zdania. Wszystko robi pod publiczkę. Aż żal, że takie osoby chodzą po tym świecie...

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
14-10-2008 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
_aguś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #86
 
Helmutt napisał(a):Czasem przyjdzie 14-letnia córka szwagierki żeby sobie u nas te vivy pooglądać, to jaka muzyka jej się podoba to zgroza
Nie zwalajcie wszystkiego na nas...
od razu jak coś źle to młodzież uwielbiam takie podejście...

[Obrazek: k5h2]

Panie pozosta?,
ma się ku wieczorowi,
dzień się już nachylił...

[Obrazek: 06008c49c5.png]
14-10-2008 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #87
 
_aguś napisał(a):
Helmutt napisał(a):Czasem przyjdzie 14-letnia córka szwagierki żeby sobie u nas te vivy pooglądać, to jaka muzyka jej się podoba to zgroza
Nie zwalajcie wszystkiego na nas...
od razu jak coś źle to młodzież uwielbiam takie podejście...
Spokojnie, jakie "złe"? Tu o muzyce piszemy, a nie o młodziezy. A, że podoba im sie jakieś rym-cym-cym - to już nie moja wina Oczko

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
14-10-2008 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #88
 
Ale nie generalizujcie tak Uśmiech Wyszło na to, że każda młoda osoba lubi klimaty "rym-cym-cym". Są ludzie i ludziska Uśmiech Ale fakt faktem jak patrzę na te rzesze gimnazjalistów to mało jest osób, które nie słuchałby techno....

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
14-10-2008 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
kłapciu napisał(a):Ale fakt faktem jak patrzę na te rzesze gimnazjalistów to mało jest osób, które nie słuchałby techno....
no baaaaaaa

W wakacje byłem na dyskotece. MAtko i Córko!!! Co tam się działo! Kto tam był w większości! Jaka podła muzyka była zapodawana! Szooookkkkkkkkk ](*,)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-10-2008 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #90
 
a co miało być na dyskotece? a co ma być w oborze jak nie gnój?
14-10-2008 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów