Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patriotyzm, symbole narodowe
Autor Wiadomość
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Helmutt napisał(a):Zresztą dziś są takie schamiałe czasy, "autorytety" są dyktowane przez media - dziś jest to Tola, jutro Jola, pojutrze Doda czy inny Jacyków itp.
Dobrze,że napisałeś "autorytety", a nie - autorytety.
bo to, co przez media propagowane to tylko chwilowe "reklamy" ludzi czy postaw. I nie zawsze trafione "reklamy". Trwają chwilkę, póki przynoszą zyski, a potem - nikną.
Niedobre w tym jest jedno - że ludzie, którzy powinni być autorytetami, nimi nie są. Biorąc pod uwagę najmniejszą komórkę społeczną, czyli rodzinę, uważam,ze w niej powinien znadjować się co najmniej jeden autorytet (rodzic, babcia czy dziadek lub wujek). A że oni albo zajęci, bo nie mogą wykarmić rodzinki i pracują po ileś godzin dziennie ( dziś czytałam,ze rząsd myśli o wydłużeniu czasu pracy do 13 godz. dziennie - myślałam,ze to prima aprilis... przecież od lat się wspomina,ze, na skutek szybkiego postępu cywilizacji, dużo wykonują maszyny, wobec czego człowiek ma więcej czasu wolnego) albo co innego, to .... brak słów

[Obrazek: mysz4.gif]
16-10-2008 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #32
 
Myszkunia napisał(a):rząd myśli o wydłużeniu czasu pracy do 13 godz. dziennie - myślałam,ze to prima aprilis... przecież od lat się wspomina,ze, na skutek szybkiego postępu cywilizacji, dużo wykonują maszyny, wobec czego człowiek ma więcej czasu wolnego) albo co innego, to .... brak słów
Właśnie. W TV jeden z drugim się przekrzykują, czego to oni dla obywateli nie robią, tymczasem - właśnie projekty takich ustaw dowodzą, że najpierw to te sk.... robią dobrze sobie a zaraz później różnym "lobby" (tutaj - projekt wymusiło lobby pracodawców) obywatela mając na samym końcu. Bo później będą mam tłumaczyć, że to właściwie dla naszego dobra wszystko... Patrioci, psia ich mać.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
16-10-2008 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
albo jeszce o coś innego chodzi. zwracaja nam uwage na absurdalną ustawe, ktorej i tak nie zamierzaja wprowadzić, jesli ta Polska jeszcze ma istniec w ogóle, a na boczku powstaje inna, bardziej złośliwa ustawa i nią mniej osob sie zainteresuja...

[Obrazek: mysz4.gif]
17-10-2008 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
Oni wszyscy kwalifiukją się pod jakiś sąd międzynarodowy. Co do jednego. Ja nie uznaję czegos takiego, że prezydent kraju jawnie kolaboruje z międzynarodowym terroryzmem, premier tylko dogryza temuż prezydentowi i nie robi nic innego a taka np. minister zdrowia twierdzi, że "naturalne dla kobiety jest rodzić w bólach" i przekreśla refundację znieczuleń porodowych. Niedopuszczalnym jest fakt, że marnotrawi się wielką kasę na jakies duperele, a potem tąż samą kasę kradnie obywatelom pod postacią rosnących podatków, opłat, inflacji, ukrytych płatności itp.
No i to, że zasłaniając się orłem i bało-czerwoną flagą zakłamuje się historię i niszczy niewygodnych ludzi.
Taka Polska to nie jest Polska - to kloaka wypełniona produktem mentalnej obstrukcji Kaczyńskich i flegmą made by Tusk & c.o.
Niestety...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-10-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
Myszkunia napisał(a):( dziś czytałam,ze rząsd myśli o wydłużeniu czasu pracy do 13 godz. dziennie - myślałam,ze to prima aprilis... przecież od lat się wspomina,ze, na skutek szybkiego postępu cywilizacji, dużo wykonują maszyny, wobec czego człowiek ma więcej czasu wolnego) albo co innego, to .... brak słów
Jak zwykle - diabeł tki w szczegółach, albo intencjach informujących dziennikarzy Duży uśmiech
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1010223,titl...caid=16d16
Ewidentene zrozumienie wg własnych potrzebi robienia newsa było zaprezentowane "zrozumienie" w sobotę wypowiedzi z kongresu PSL.
PSl-owcy mówili iż uznają iz szpitale powinny pozostawać w rękach PUBLICZNYCH - a dziennikarze zrobili rejwach o konflikcie w koalicji, bo "PSL chce aby szpitale pozostały PAŃSTWOWE".
Jedno przekręcone słowo....a ile mediów przez kilkanaściie godzin miały temat do "merytorycznej dysputy" Duży uśmiech
20-10-2008 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
I media maja co robić!!! Duży uśmiech

[Obrazek: mysz4.gif]
21-10-2008 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów