Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekstremiści czy oszołomy?
Autor Wiadomość
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #16
 
dobra. widzę, że dalsze pisanie w tej kwestii bezcelowe - nie ma tam takiego tekstu, który byś mogła adekwatnie zacytować.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
05-03-2009 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Jak zwykle przepychanka słowna , kto coś powiedział a kto nie powiedział , norma na tym forum , a temat jest prosty " ekstremiści czy oszołomy". Przypomina mi się filmik o reporterze TVN na Jasne Górze :
http://www.youtube.com/watch?v=C2EkXpLPGV4 .
Czy to też tendencyjna Gazeta Wyborcza???

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
05-03-2009 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
jonasz 33 napisał(a):Czy to też tendencyjna Gazeta Wyborcza???
Oczywiście....grupa ITI...dlatego kanał "religia tv" też jest niewiele wart Smutny
05-03-2009 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Aha , no jasne i to usprawiedliwia tych ludzi ,będących na świętym dla katolików miejscu do takiego zachowywania ????????

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
05-03-2009 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #20
 
jonasz 33, a co ty tak ze wszystkim na "nie" ?

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
05-03-2009 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
a tak jakoś , :aniol: taki dzień dziś, a ogólnie nie lubię jak ktoś nazywając siebie chrześcijaninem czyli naśladowcą Jezusa Chrystusa zachowuje się gorzej niż źle

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
05-03-2009 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
alus napisał(a):Mordimer - Gość Niedzielny istnieje i od kilku lat jest w czołówce (2-3 miejsce) wśród tygodników kupowanych przez Polaków
Cytat:Tygodniki
Tele Tydzień 37,86%
Życie na Gorąco 20,98%
Pani Domu 18,12%
Chwila dla Ciebie 17,52%
Przyjaciółka 17,12%
NAJ 16,41%
Tina 15,38%
Newsweek 11,01%
Wprost 10,97%
Tele-Świat 10,12%
Gala 9,80%
Angora 9,72%
Auto Świat 9,41%
Polityka 8,02%
Twoje Imperium 7,38%
To i Owo 6,81%
Magazyn Telewizyjny Kurier TV 5,33%
Teleprogramy 4,79%
Super TV 4,72%
Takie jest Życie 4,70%
Przekrój 4,42%
Rewia 3,98%
Motor 3,92%
Gość Niedzielny 3,84%
Imperium TV 3,77%
Świat i Ludzie 2,31%
Tele Max 1,87%
Forum 1,71%
Bella Relaks 1,67%
Jarmark 1,11%
Przewodnik Katolicki 0,83%
Tygodnik Siedlecki 0,69%
Panorama Leszczyńska 0,59%
Tygodnik Ostrołęcki 0,57%
Anonse (wyd. pomorskie) - Tygodnik 0,49%
City (tygodnik bezpłatny) 0,42%
MM Moje Miasto (tygodnik bezpłatny) 0,42%
Teraz Toruń (tygodnik bezpłatny) 0,28%
hmmm - skoro tak twierdzisz, to znaczy, że prawdą jest iż prasa kłamie :diabelek:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
05-03-2009 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #23
 
Średnia tygodniowa sprzedaż GN w 2008 roku wyniosła 130 500 egzemplarzy i wyprzedziła go tylko polityka z wynikiem 152 348.

Dla porównania:
Newsweek - 121 466
Wprost - 112 865

Dane: Związek Kontroli Dystrybucji Prasy, opublikowane w GN nr 9, 1 marca 2009 r.
Ciekawa jestem Mordimer, skąd pochodzą Twoje dane i jaką mają datę :-s

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
05-03-2009 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #24
 
jonasz 33, w pierwszym wypadku nie wiadomo czy to na pewno dzieło owych "prawdziwych Polaków i katolików", w drugim - impreza 'zamknięta', żeby filmować wypadało by to zgłosić organizatorom. jak ktoś tego nie uczynił, to nic dziwnego, że został poproszony o wyłączenie kamery. a skoro miał to gdzieś, to nic dziwnego, że i nerwy puszczają, chociaż do rękoczynów nie doszło Uśmiech

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
05-03-2009 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Oczywiście masz rację , jak złapią to wtedy można mówić że to oni czy też inni . Od kiedy na Jasną górę żeby wejść trzeba mieć specjalne zezwolenie "ojca dyrektora" toż to dziedzictwo narodowe , zabytek więc nie potrzeba specjalnych wejściówek . A swoja drogą to jest miejsce " święte" więc taki język chyba nie przystoi o zachowaniu nie wspomnę . :shock:

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
05-03-2009 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
spioh napisał(a):jonasz 33, w pierwszym wypadku nie wiadomo czy to na pewno dzieło owych "prawdziwych Polaków i katolików", w drugim - impreza 'zamknięta', żeby filmować wypadało by to zgłosić organizatorom. jak ktoś tego nie uczynił, to nic dziwnego, że został poproszony o wyłączenie kamery. a skoro miał to gdzieś, to nic dziwnego, że i nerwy puszczają, chociaż do rękoczynów nie doszło Uśmiech
Pokaż mi prawdziwych katolików!!! Jakaz obłuda .
I jeszcze piszesz,że został poproszony o wyłączenie kamery, przecież to też jest obłudne z twojej strony.
Nie widzisz prawdy czy nie chcesz jej zobaczyc.
Człowiek w twoich marzeniach jest dobry i miłosierny, ale to tylko marzenia.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
06-03-2009 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
omyk napisał(a):Ciekawa jestem Mordimer, skąd pochodzą Twoje dane i jaką mają datę
Cytat:Badanie PBC General na zlecenie Polskich Badań Czytelnictwa Sp. z o.o. zrealizował instytut Millward Brown SMG/KRC. Badanie odbyło się za pomocą techniki CAPI w okresie od maja 2007 roku do października 2007 roku na losowej próbie ogólnopolskiej osób (22 958 przypadków), dobieranej z operatu PESEL i realizowanej do wyczerpania. Podane liczby to wskaźniki CCS - Czytelnictwo Cyklu Sezonowego.

Następujące tytuły nie były badane w podanych falach: "Hot Moda & Shopping": maj 2007: lipiec 2007 (próba 11 605 ), "Chip": maj 2007: lipiec 2007 (próba 7660), "Next": maj 2007: wrzesień 2007 (próba 3762).

i dalej napisał(a):opublikowane w GN nr 9, 1 marca 2009 r.
... nie ma to, jak pisanie samemu o sobie... ja na ten przykład jestem młodym, przystojnym, wysokim blondynem o niebieskich oczach :mrgreen:

[ Dodano: Pią 06 Mar, 2009 08:30 ]
edit: całość badania jest np. TUTAJ

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
06-03-2009 09:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Morgimer...badania techniką taką czy siaką...a przelicznik jest prosty - ilość sprzedanych egzemplarzy
http://www.pmedia.pl/showludzie.php?wid=3877
spioh - Msza św nigdy nie jest imprezą zamkniętą.
06-03-2009 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #29
 
alus, to nie jest urywek z mszy świętej tylko z pikniku słuchaczy RM. w dodatku w tym urywku masz Rydzyka a ekranie, który mówi, że żadna stacja nie poprosiła o akredytację, więc nie mają tutaj prawa legalnie filmować. to raz. a dwa, że aby filmować celebracje liturgiczne zawsze trzeba mieć zezwolenie głównego celebransa oraz ukończony stosowny kurs do filmowania czy robienia zdjęć podczas celebracji liturgicznych (to jest papier kościelny potwierdzający, że wiesz jak filmować by owej celebracji nie zakłócać, a twoje uprawnienia zawodowego kamerzysty nie mają tu większego znaczenia).

pafni, co się tak obruszasz z jakąś debatą o prawdziwości katolicyzmu? stwierdzenie "prawdziwi Polacy i katolicy" podane wyżej w cudzysłowie jest tylko synonimem na słuchaczy RM. a na to nie ma żadnych dowodów poza spekulacją dziennikarską z powodu tego, że groźby były na pocztówce z Maryją na odwrocie.

a co do filmiku z youtube'a, to i rozmowa spokojna do pewnego momentu, i pada stwierdzenie "proszę". obłudne to raczej jest zdziwienie na zdenerwowanie po pewnym czasie, kiedy pan kamerzysta nie wyłącza kamery i ma w tyłku to co się do niego mówi.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
06-03-2009 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Cytat: że żadna stacja nie poprosiła o akredytację
Bo wszyscy wiedzą, że to daremny trud.
Od lat tworzenie klimatu oblężonej twierdzy, którą wszystkie siły wraże non stop atakują z przemożną wolą zniszczenia, skutkuje wrogością i ekscesami ośmieszającymi polski katolicyzm.
Zauważ ile różnych nabożeństw, celabry, zgromadzeń katolików, w wielu sanktuariach, miejscach spotkań, relacjonują różne media...nigdzie nie zauwazysz takich zachowań jak na zgromadzeniach słuchaczy RM.
06-03-2009 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów